Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο λυπηρο ειναι οτι αυτο το μπασκετ ειναι κατα την γνωμη μου το ταβανι αυτης της ομαδας. Δεν πιστευω οτι μπορει να δοσει κατι παραπανω ο πανκο, ο μπραμος, ο ουκιτς κλπ. Αυτα που περιμεναμε βλεπουμε.

 

Εναν ελαφρυ πανκο για τεσσαρι, που ΑΝ του μπουν τα σουτ θα κανει κατι, αλλιως αστα βραστα. Και σημερα τα τεσσαρια του ολυμπιακου ηταν ανυπαρκτα btw.

Εναν ουκιτς παιρνω μπαλα μπαινω και οτι γινει ας γινει. Ενας wannabe σπανουλης

Ενας χοντρος που αν τον μαρκαρουν σωστα ειναι βαρος

Η παλιοφρουρα να κανει οτι μπορει

Αμστρονγκ κιτσεν προς στιγμην ανεκδοτα.

 

Ο λασμε φαινεται τουλαχιστον αλτικος ψηλος με μακρυα χερια, θα βοηθησει πιστευω. Και θελω να πιστευω οτι το 1/6 ηταν τυχαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ο Διαμαντίδης είναι απελπιστικά μόνος του σε αυτή την ομάδα μαζί με τον Τσαρτσαρή, αλλά αν θέλατε να είχατε ελπίδες έπρεπε ο Πεδουλάκης να χρησιμοποιήσει περισσότερο τον Ούκιτς στο τέλος, και όχι να εμπιστευθεί κρίσιμα καλάθια σε κάποιον Ξανθόπουλο που είναι χθεσινός απο υψηλό επίπεδο και τέτοια ντέρμπυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Διαμαντίδης είναι απελπιστικά μόνος του σε αυτή την ομάδα μαζί με τον Τσαρτσαρή, αλλά αν θέλατε να είχατε ελπίδες έπρεπε ο Πεδουλάκης να χρησιμοποιήσει περισσότερο τον Ούκιτς στο τέλος, και όχι να εμπιστευθεί κρίσιμα καλάθια σε κάποιον Ξανθόπουλο που είναι χθεσινός απο υψηλό επίπεδο και τέτοια ντέρμπυ.

*Γιαννοπουλο.

Οχι οτι εχουν καμια διαφορα περα απτην κοτσιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ξανθοπουλος ειναι πολυ τίμιος παικτης και το εχει αποδειξει πολλα χρονια στην Α1. Κακως τον συγκρινεις με τον Γιαννοπουλο.

 

Επισης, νομιζω οτι αδικεις την ομαδα σου. Το ροστερ που εχεις ειναι καλυτερο απο το δικο μας. Το θεμα ειναι να δεσει η ομαδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει τάπα στον Σπανούλη, κλέβει την μπάλα από τον Χάινζ νομίζω, φεύγει στον αιφνιδιασμό και κάνει άλευ-ουπ στον Λάσμε.

Γυρνάει η κάμερα και οι υπόλοιποι δεν πρέπει να είχαν καν κουνηθεί από τις θέσεις τους στην άμυνα.

Πόσο θα αντέξει;

Εγώ παίζω κάτι σε μυικό αρχές Δεκέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ροστερ που εχεις ειναι καλυτερο απο το δικο μας.

troll-award.jpg?w=590

 

Εντωμεταξυ εχουμε το εξης παραδοξο. Τα τελευταια 3-4 χρονια, καθε χρονο, κατα το καλοκαιρι μας ελεγες οτι ο ΟΣΦΠ ειχε καλυτερο ροστερ απτον ΠΑΟ (θυμιζω κατι ατερμονες συγκρισεις ενα προς ενα παικτη σε καθε θεση οπου ο γαυρος εβγαινε παντα καλυτερος σαν ροστερ..) και φετος ειναι η πρωτη χρονια που λες οτι ο ΠΑΟ εχει καλυτερο ροστερ απτον γαυρο. Η βλεπεις τα πραγματα αναποδα, ή προσπαθεις για διαφορετικους λογους καθε φορα να δινεις αξια εκει που δεν υπαρχει, ή σ'αρεσει να διαφωνεις, ή καταλαβαινεις τοσο μπασκετ, οσο ποδοσφαιρο εγω :P

 

Εγω ψηφιζω συνδυασμο των 2 πρωτων πιθανοτητων παντως. Πχ φετος ΘΕΣ να πιστευεις ως γαυρος οτι θα βρεις ανταγωνισμο απτον ΠΑΟ. Εγω σου λεω οτι ο καλυτερος ΠΑΟ δεν μπορει να αντιμετωπισει τον χειροτερο ΟΣΦΠ για φετος (εκτος αν τον Γενναρη εχουμε ουσιωδεις μεταγραφικες κινησεις). Με Λασμε, Αρμστρογνκ, Τσαρτσαρη, Πανκο δεν βγαινει η χρονια στην φροντ λαιν (τον ασταθμητο παραγοντα χοντρος δεν τον βαζω μεσα, διοτι οσο ικανος ειναι να διαλυσει τον αντιπαλο, αλλο τοσο ικανος ειναι να διαλυσει την ομαδα του αν πεσει σε διαβασμενη αμυνα οπως σημερα). Με ολους τους υπολοιπους δεν βγαινει η χρονια στην αμυνα. Και με Πεδουλακη, δεν βγαινει η χρονια στην επιθεση, τουλαχιστον βαση οσων βλεπω αυτη τη στιγμη (δηλαδη δεν εχει δουλευτει ΤΙΠΟΤΑ επιθετικα συν το οτι οι παιχτες που πρεπει να παρουν προσπαθειες δεν το κανουν -πλην χοντρου-, συν οτι εχω εναν Ουκιτς να κανει του κεφαλιου του, βεβαια αυτος παντοτε ετσι ηταν, σιγα μην τον αλλαξει ο Πεδουλακης). Αυτα.

 

ΥΓ. Οποιος βρει τα κοινα στοιχεια στο "τρομερο" παιχνιδι απεναντι σε Ρεαλ, στο αλλο με την Καντου, και στο σημερινο, βγαζει χρησιμα συμπερασματα για την φετινη ομαδα. Θα διαψευστει (μαζι με αυτον κι εγω) μονο αν δουμε θεαματικες αλλαγες στο εξης,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Γιαννοπουλο.

Οχι οτι εχουν καμια διαφορα περα απτην κοτσιδα.

 

Ο γκάρντ είναι ο Γιαννόπουλος και ο ψηλός ο Ξανθόπουλος; Ok, έτσι και αλλιώς εγώ και μερικά εκατομμύρια κόσμος ακόμα φέτος τους έμαθαν. :-D

 

Επισης, νομιζω οτι αδικεις την ομαδα σου. Το ροστερ που εχεις ειναι καλυτερο απο το δικο μας. Το θεμα ειναι να δεσει η ομαδα..

 

Σε καμία περίπτωση. Μόνο στον άσσο υπερτερεί ο ΠΑΟ, και ίσως στο 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζουμε με Ματζαρη, Σλουκα, Παπανικολαου, Αντιτς και loco dorsey βασικους για μεγαλα διαστηματα. Αν θεωρειτε οτι οι Ξανθοπουλος, Ουκιτς, Μασιουλις, Τσαρτσαρης, Λασμε υπολειπονται δικαιωμα σας. Εγω διαφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1/7 βολές. Ξέρει κανείς πόσο παίρνει, αν είναι να προτείνω τον εαυτό μου με τα μισά λεφτά.

Παντως εγω με λιγοτερα λεφτα παιζω καλυτερα απο καποιους. Ας με σκεφτουν στον παναθηναικο.

 

Ει ει ει. Ένας ένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζουμε με Ματζαρη, Σλουκα, Παπανικολαου, Αντιτς και loco dorsey βασικους για μεγαλα διαστηματα. Αν θεωρειτε οτι οι Ξανθοπουλος, Ουκιτς, Μασιουλις, Τσαρτσαρης, Λασμε υπολειπονται δικαιωμα σας. Εγω διαφωνω.

 

Οντως, ενω οι σπανουλης πριντεζης χαινς περπε γυαλιζουν τον παγκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So first of all congatulations to γαυρος. Σιγουρα πιο δεμενη ομαδα οι αντιπαλοι αλλα οταν δεν κανεις ουτε τα βασικα δεν εχεις καμια τυχη. Προβλεψιμοι μεχρι αηδιας στην επιθεση και κακες αμυνες. Ειδα μονο το δευτερο ημιχρονο και προλαβα καμια δεκαρια ελευθερα τριποντα τους. Ας εστιασει καπου τουλαχιστον ο Πεδουλακης. Οι καινουργιοι δειχνουν πολυ λιγοι για να αντεξουν το βαρος της φανελας.

Ο Λασμε δεν ειναι κακος αλλα 1/7 ρε φιλε; Σιριουσλι;

 

ΥΓ. Ο Στρατουλης μηπως επεσε θυμα bullying στον Παναθηναικο; Και δωστου βρισιδια και ιστοριες μετα τα τριποντα. Τι καταπιεση κουβαλουσε ο καημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...