Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτη φαση. Πρεπει να περασε πανω απο εφημεριδα (και μαλιστα οχι βρεγμενη).

 

Ενταξει εδω βαλανε τι φαση του teodosic περσυ σαν play of the game. Που ειναι και παραβαση αυτο σε πειραξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Για ποιο πραγμα? αντιαθλητικο φαουλ ηταν, οχι αποπειρα δολοφονιας. Μην τα συγχέετε

 

Oχι εγω ειπα τον Μπατιστ μαγκα. Εχω αθλια ηθικη ομως το γνωριζω αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενταξει εδω βαλανε τι φαση του teodosic περσυ σαν play of the game. Που ειναι και παραβαση αυτο σε πειραξε?

 

Οχι ρε δε με πειραξε, απλα θελω να δειξω οτι εχει να κανει και με το ποιος εκανε αυτη τη φαση, το οτι βγηκε μεσα στο Τοπ10. Π.χ. αν εκανε ο τεοντοσιτς αλλευ ουπ καρφωμα, θα εβγαινε επισης σε τοπ10, παρολο που αλλοι παικτες μπορει να ειχαν κανει πολυ πιο θεαματικες φασεις.

 

Oχι εγω ειπα τον Μπατιστ μαγκα. Εχω αθλια ηθικη ομως το γνωριζω αυτο!

Eυγε!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον λεγαν δηλαδη μπατιστ κ τον προπονητη ομπραντοβιτς, να υποθεσω οτι θα τον ετρωγε μαυρο φιδι και δεν θα τον ξαναεβαζε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ για τη διαρκεια του συγκεκριμενου αγωνα, ετσι?

Γιατι συγκρινεις ασχετα πραγματα?

Πες μου σε ποια ομαδα θα εκανε αυτο το πραγμα ΝΕΟΦΕΡΜΕΝΟΣ παικτης στον 3ο αγωνα με τη φανελα της ομαδας και δεν θα εψαχνε νεα ομαδα, ΑΝ δεν αντιμετωπιζοταν ως βεντετα.

 

Οσο για τον Μαικ, ειχε 6-7 χρονια στην ομαδα χωρις να δωσει δικαιωματα, σωστα ο Ζοτς του εδωσε ελαφρυντικα και ανταμειφθηκε για τον υπολοιπο χρονο που ο Μαικ εμεινε στον ΠΑΟ. Και παλι κανενα δικαιωμα.

Η διαφορα ειναι οτι εκανε 1 μαλακια στα 7 χρονια ο Μαικ και τον κραξαμε και τον σταυρωσαμε ολοι και ΠΡΩΤΑ εμεις οι Παναθηναικοι και τωρα με τον Περπε που εκανε δεξι κροσε στον Βουγιασιτς απτον 3ο αγωνα του, ορισμενοι ειστε αλλα λογια να αγαπιομαστε. Δεν ξερω αν αυτη η υπερμετρη "προστασια" στον Στρατο προερχεται απο προσπαθεια πικαρισματος των Παναθηναικων (btw ΝΑ για τον Στρατουλη :D), ή αν απλως επιδεικνυετε τη λογικη που γαλουχηθηκατε ως γαυροι επι Γουντς, Τεοντοσιτς, Κλειζα κλπ (κραζουμε τα των αλλων, εθελοτυφλουμε και δικαιολογουμε τα του σπιτιου μας).

 

Οσο για το καρφωμα του Τσαρτσαρη που προσπαθεις να υποτιμησεις, να το βλεπεις σαν φαση και οχι σαν εμπαθης με εναν παικτη που του ζηταγε αυτογραφο στους γοφους ο ηρωας σου ο Κλειζα, πρωτου φυγει απο Ελλαδα.

Η φαση λοιπον τι εχει? Ωραια προσποιηση απτο γκαρντ, ασσιστ στο τρειλερ, αλμα αναμεσα σε 2 παιχτες και μπαμ πανω στη ληξη του δεκαλεπτου. Ναι οκ δεν εκανε αλμα α λα Λεμπρον, συνολικα ομως η φαση ειναι εντυπωσιακη αναλογιζομενος μεσα σε ποσο χροο εξελιχθηκε και πως κατεληξε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Μπαμ μ αρεσε..

Ελα τωρα, εχεις συνηθισει απο τετοια με Σαρας Μαικ κλπ απεναντι σου.

Λογικο να σε χαλαει το προχθεσινο του Τσαρτσαρη

http://www.youtube.com/watch?v=JDANflnNbzM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, ειδικα απο περυσι.

Ειδικα απο περυσι λεει :devil:

Μετα απο 15 χρονια σερι ξερω γω... :D

 

btw μιας που πες για περυσι: 10:54 στο βιντεο. Ε ΠΟΥ ΝΑ μεινεις ικανοποιημενος με το καρφωμα του Τσαρτσαρη μετα, δειξε μας το χαιλαιτ του ημιτελικου περυσι με τον Τεοντοσιτς που πηδαει απεξω πιανει τη μπαλα και βαζει καλαθι ναουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Σπορντευ το εμαθε οτι εγινε ματς Ευρωλιγκας στην Πολη? Ρωταω γιατι 1 βδομαδα πριν ειχε πρωτοσελιδο για την νικη επι του ΠΑΟΚ στην Α1 (ποσα χρονια εχουμε να δουμε πρωτοσελιδο της για μπασκετ για Α1 που να μην για Ολυμπιακος-Παναθηναικος) και για τα χτεσινα αποτελεσματα ψαχνω και δεν βρισκω

 

Chris, ειμαι σιγουρος οτι στην Πολη ειχε θεαματικοτερες φασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα απο περυσι λεει :devil:

Μετα απο 15 χρονια σερι ξερω γω... :D

 

btw μιας που πες για περυσι: 10:54 στο βιντεο. Ε ΠΟΥ ΝΑ μεινεις ικανοποιημενος με το καρφωμα του Τσαρτσαρη μετα, δειξε μας το χαιλαιτ του ημιτελικου περυσι με τον Τεοντοσιτς που πηδαει απεξω πιανει τη μπαλα και βαζει καλαθι ναουμε.

Tο χω δει σε τελικο στο Οακα, με το διαιτητη στο 1 μετρο, μην αγχωνεσαι..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυριο πρωτο ντερμπι μετα απο 15 χρονια χωρις Ζοτς στον παγκο ε?

Μεχρι και φιλος γαυρος μου ειπε οτι το ντερμπι θα ειναι φτωχοτερο χωρις αυτον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...