Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Αν εχθες δεν παρατηρησες οτι η φροντ λαιν μας εγραφε "ανοιξαμε και σας περιμενουμε" και οτι παλευε ο ταλαιπωρος ο Τσαρτσαρης μονος του να καλυψει ολους τους αλλους, δεν μπορω να κανω κατι.

Kαι τι θες να κανουμε? Εγω εχω μια προταση, να φερουμε πισω τον Ομπραντοβιτς αλλα δεν νομιζω να γινει.

 

Αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω ειναι οτι η διοικηση εχει ριξει τοσο χαμηλα τον πηχη φετος που προσωπικα δεν μπαινω στη διαδικασια κριτικης ατελειων των παικτων γιατι δεν περιμενω απο τον Σχορτσιανιτη να μην κανει χαζα φαουλ και δεν περιμενω απο τον Πανκο τιποτα γιατι ο μεγαλυτερος τιτλος ηταν οτι βγηκε μια φορα MVP στην ACB στα 35

 

Οποτε με το να μιζεριαζουμε για το αν ο Σχορτσιανιτης εκανε 6 λαθη σε ενα ματς πολυ καλο για Σχορτσιανιτη (αν τον λεγανε Τιμ Ντανκαν να το ξανασυζηταγαμε) ειναι αδικο και για το παλικαρι αλλα και μπαινει σε λογικη "Φταινε τα παλιοπαιδα"

 

Η εμφανιση της Παρασκευης ηταν καλυτερη του αναμενομενου, δειχνει οτι μαλλον την εχουμε σιγουρη την 2η θεση και δεν θα κινδυνεψουμε απο πχ τον Πανιωνιο, και γενικα εχει να κανει με το τι ειναι "αναμενομενο" για τον καθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεπως αν ειναι να λεμε την γνωμη μας για τα παιχνιδια που θα δουμε απο δω και μπρος -καθαρα σε επιπεδο αναλυσης-, οφειλουμε να μην βλεπουμε τι δεν πηγε καλα (παρα μονο οσα πηγαν κομπλε), διοτι αλλιως ειμαστε μιζεροι, μιρλες και βαζελακια της κακιας ωρας.

Οταν παρουμε Ζοτς, Ντανκαν και Κιντ, τοτε επιτρεπεται να λεμε και τι πηγε στραβα. Σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, πες οτι στραβο βλεπεις, αρκει να ειναι στραβο και να μπορει να ισιωσει

Ααλλα προς Θεου μην μου λες για τα 6 λαθη του χοντρου προχτες μετα απο ενα πολυ καλο ματς και για τα 2 χαμενα σουτ του Μπραμος στο επομενο που ο Μπραμος θα εχει κλειδωσει τον Ναβαρο ξερω γω αλλα θα εχουμε χασει γιατι θα πιστευω οτι εχεις κανει αφισα το εξωφυλλο "Πεταχτε τις φανελες" και θα χαραζεις σε κορμους ΔΓ<ΚΑΡΔΟΥΛΑ>Midi :wub:

 

Δοξα τω Δημητρη, θα εχουμε ευκαιριες για γκρινια μεσα στη χρονια, μην γκρινιαζουμε για λαθος πραγματα (δεν το λεω εγω, εσυ το λες για τον Αλαφουζο

 

In other news, μην τα γαματε ολα. Ειμαι απο τους πρωτους που λενε οτι δεν υπαρχει "Υπερηχητικη Ρεαλ του Ρουντι" αλλα μην την βγαλουμε και καφενειο(οπως ολες οι ομαδες που παιζει ο Παναθηναικος, ειπαμε), η καλυτερη Ισπανικη ομαδα ειναι φετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι τι θες να κανουμε? Εγω εχω μια προταση, να φερουμε πισω τον Ομπραντοβιτς αλλα δεν νομιζω να γινει.

 

Αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω ειναι οτι η διοικηση εχει ριξει τοσο χαμηλα τον πηχη φετος που προσωπικα δεν μπαινω στη διαδικασια κριτικης ατελειων των παικτων γιατι δεν περιμενω απο τον Σχορτσιανιτη να μην κανει χαζα φαουλ και δεν περιμενω απο τον Πανκο τιποτα γιατι ο μεγαλυτερος τιτλος ηταν οτι βγηκε μια φορα MVP στην ACB στα 35

 

Οποτε με το να μιζεριαζουμε για το αν ο Σχορτσιανιτης εκανε 6 λαθη σε ενα ματς πολυ καλο για Σχορτσιανιτη (αν τον λεγανε Τιμ Ντανκαν να το ξανασυζηταγαμε) ειναι αδικο και για το παλικαρι αλλα και μπαινει σε λογικη "Φταινε τα παλιοπαιδα"

 

Η εμφανιση της Παρασκευης ηταν καλυτερη του αναμενομενου, δειχνει οτι μαλλον την εχουμε σιγουρη την 2η θεση και δεν θα κινδυνεψουμε απο πχ τον Πανιωνιο, και γενικα εχει να κανει με το τι ειναι "αναμενομενο" για τον καθενα.

Δεν εχω καταλαβει ακομα.Ο ολυμπιακος τοσο καλυτερος ειναι απο εμας?WTF?ΑΚου εκει δευτερη θεση,μια χαρα ομαδα εχεις,και η ομαδα του ομτραντοβιτς θα ειχε χασει εκει μεσα,εχει χασει πολλες φορες,τα βαψατε μαυρα.

 

Πωπωπ,απιστευτο,πολυ σοβαρο,ο πικραμενος βγηκε να πει για αλλη μια φορα μαλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησε ο "4 χρονια σε σας, 0 Ευρωπαικα, εφυγα και πηρατε αλλα 3 σε 5 χρονια"

Ειναι γνωστη η διαιτητικη ευνοια του Παναθηναικου στην Ευρωπη (τελικος '09 με ΤΣΣΚΑ, ημιτελικος περσυ παλι με ΤΣΣΚΑ, 1ος αγωνας στη Βαρκελωνη το '11, κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακομα τον στοιχειωνουν οι μνημες του 2010-11 τον Blaka Lakovic

 

Aφιερωμενος ο Μαικ απο το 0:23 εως το 0:26. Και τον ευχαριστουμε για εκεινο το τουβλο που μας εδωσε Ευρωλιγκα.

 

http://www.youtube.com/watch?v=H3ThU6-PsMo

 

Γνωστος και ως εξαιρετικος κομπαρσος (παραδειγμα στο 1:37 του παρακατω βιντεο):

http://www.youtube.com/watch?v=N4-F2lPvmYs&feature=watch_response_rev

 

Πελατης του ΠΑΟ απο τοτε που εφυγε κουτοπονηρα νομιζοντας οτι θα πιασει τον παπα απτα @@ στην πελατισσα Μπαρτσελονα, πελατης της εθνικης αλλη μια ζωη, βγαινει και μιλαει ως τι? Ως αιωνιο μηδενικο που προσπαθει να γινει νουμερο?

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ο Αρης διχως Αμερικανους δεν ειναι για πολλα συμπερασματα.Ειχαμε καλη αμυνα σημερα.Κακη επιθεση μεχρι να βοηθησουν ΔΔ-Τσαρτσαρης και να παρουμε διαφορα,μετα εφυγε το αγχος και λυθηκαν και αλλοι. Ωραιος ο Γιαννοπουλος σημερα.Και ο Σκορδιλης θετικος.Τσαρτσαρης συνεχιζει απο την Μαδριτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψαχνεις; Ο Αρης επαιζε το συστημα προσευχη, εκδηλωση επίθεσης στα 20" και λίγο πριν λήξει ο χρόνος πεταμε τη μπαλα, οι υπόλοιποι προσευχονται. Δυστυχως φετος η χρονια έτσι θα βγει με την προσθηκη του Βεργινη και ενός απο τους Τσιαρα ή Ντικουδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...