Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως εγώ χθές είδα έναν εξαιρετικό Γιούρκα. Μόνο αυτός έκανε τη διαφορά απο τον ΠΑΟ. Με τέτοιες εμφανίσεις θα πρέπει να παίζει βασικός και στην εθνική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

O σωστος ο στοιχηματατζης (sic) δεν παιζει ποτε την ομαδα του ή τις εχθρικες ομαδες (γαυρο, αεκ κλπ).

 

*Αν και με στοιχημα εχω ασχοληθει οσο και η Παολα με την λογοτεχνια.

 

ΥΓ. Ζοτς μην παιζεις με τον πονο μας και πλιζ μην ποζαρεις και μην μας θυμιζεις την απουσια σου...

 

"Πρέπει να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην οικογένεια Γιαννακόπουλου που μου έδωσε την ευκαιρία να εργαστώ εδώ.

Αισθάνομαι Έλληνας, απόδειξη ότι πριν από λίγα χρόνια, όταν γιόρτασα τα 50 μου χρόνια, στο αεροπλάνο για το Βελιγράδι βρίσκονταν 120 άτομα που δεν είχαν καμία σχέση με το μπάσκετ, ήταν φίλοι μου που γνώρισα στην Αθήνα. Πάντα θα έρχομαι εδώ γιατί νιώθω σαν στο σπίτι την Αθήνα".

 

 

923941.jpg

 

923972.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα προσεξα την playmate στη φωτο, μετα την επισημανση σου, για να ειμαι ειλικρινης :devil:

Καλη γλαστρα για να καθεται διπλα στον Μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα πηγαμε κ ασχημα χτες στο μπασκετ.

Ο Σοφο μου αρεσε αρκετα,ο Ουκιτς φερνει στο στυλακι το Διαμαντιδη αλλα σε χαμηλοτερο επιπεδο,ο μαυρουκος το 4-5αρι(δε θυμαμαι ονομα)φοβοταν να κανει σουτ,εστω κι αν ηταν μονος του,ο Γιαννοπουλος εβγαλε αρκετη ενεργεια στο παρκε(κατι μου λεει πως αυτος θα ειναι βασικος σε λιγο καιρο κι οχι ο Παργκο).

Ο Ξανθοπουλος,που ποτε δεν καταλαβα γιατι τον πηραμε,πολυ καλος για σπριντερ,οχι για μπασκεμπολιστας.Ο Παργκο μου φανηκε πολυ βαρυς αμυντικα,με εναν ευελικτο παιχτη αντιπαλο θα χει προβλημα.

Βεβαια ειναι πολυ νωρις για κριτικη,αλλα κ η δευτερη αγωνιστικη δεν ειναι μακρια.

 

Για το ποδοσφαιρο τι να πω,τα ειπαν ολα οι φιλοι του οσφπ παραπανω.ΣΤΗΜΕΝΟ.Ο Μπειλ τα πηρε,ο Νταφοε επισης κι ο Ντουοσον κι ο Γιορις ή Λιορις(πως διαολο προφερεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα στημενα οτι κανει καλο αποτελεσμα ο Παναθηναικος

Δεν εκανε την χαρη σε πολλους να κατσει να χασει, δεν κατεβασε και ο Βιλας-Μποας τα δευτερα αρα πως θα δικαιολογησουμε το Χ αυτου του Παναθηναικου με την 5η της Πρεμιερ (και μονη ομαδα του Γιουροπα που επρεπε να ειναι ΤΛ αλλα ας οψεται η Τσελσι που πηρε το περσυνο)??

Οι μισοι λενε οτι ηταν αδιαφοροι, οι αλλοι μισοι οτι το εστησαν (ιδανικα και στο ημιχρονο, να πληρωσει καλα το Χ στο live)

 

Ετσι παει, τρως 3 απο την Αρσεναλ? Μεγαλεια και ποντους ο Ζαρντιμ

Φερνεις Χ με την Τοτεναμ? Στημενο και αδιαφοροι οι αλλοι

 

 

Περσυ ηταν η ΠΑΟΚαρα με την ψυχη που πηρε Χ απο την Τοτεναμ που ειχε ερθει με τα τριτα, φετος στημενο.

Εξαλλου ξερεις τι προβληματα οικονομικα εχει η Τοτεναμ? Ουτε 60 εκατομμυρια δεν πηρε καλα καλα απο Μοντριτς-Φαν Ντε Φααρτ. Καμια σχεση με το μεγαλειο του αθληματος οταν καποια ΜΠΑΤΕ μπορισοφ ριχνει 3 στην ΜΠαγερν, εκει ηταν απλα "εκπληξη"

 

Τώρα που θα γκρεμίσουν και τη Λεωφόρο, θα πιάσουν τόπο τα λεφτά σου χο χο χο χο

Ειναι δικαιωμα σου να γελας και να κοροιδευεις για το πως το κοκκινο καθεστως (αυτο που συνδυαστηκε με την εποχη Κοκκαλη, Σημιτη, τα σκανδαλα, τις δολοπλοκιες και φυσικα την αρχη του τελους για την χωρα, οπως το βιωνουμε) συνεχιζει ακομα και σημερα να χτυπα τον Παναθηναικο, εξαλλου γαυρος εισαι, απλα με κατι τετοια ποστ, ελπιζω να μην προσπαθησεις να μας το παιξεις ποτε "παιδια Ολυμπιακος ειμαι αλλα ας μιλησουμε για μπαλιτσα, εγω τα λεω σταρατα" ετσι?

 

ΥΓ. Η προηγουμενη διοικηση της ΓΗΠΕΛ (ολοι υπο Τζιγγερ) ας θαυμασει το εργο της, δινοντας το ΟΚ στην Μπιρμπιλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός λέει για στημένα; Απλά χθές η Τότεναμ έπαιξε στο 60% και ο ΠΑΟ στο 100%. Και πέρσυ με τον ΠΑΟΚ έτσι κατέβηκαν. Στην Πρέμιερ παίζουν σε άλλο επίπεδο, χθές περπάταγαν και αυτό το έβλεπε και ο πιο άσχετος, ανεξαρτήτως οπαδικής προτίμησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι λογικο μια αγγλικη ομαδα ,οταν παιζει με μια ελληνικη να μη τα δωσει ολα κ να την υποτιμησει.Αν δεν μας υποτιμουσαν δε θα ειχαμε παρει βαθμο.0-4 θα ηταν το σκορ.

Ειναι σα να εισαι ποδοσφαιριστης σε ελληνικη ομαδα κ να παιζεις με αντιπαλο ομαδα απο τον Αγιο δομινικο,ειναι δυνατον να δωσεις το 100%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός λέει για στημένα; Απλά χθές η Τότεναμ έπαιξε στο 60% και ο ΠΑΟ στο 100%. Και πέρσυ με τον ΠΑΟΚ έτσι κατέβηκαν. Στην Πρέμιερ παίζουν σε άλλο επίπεδο, χθές περπάταγαν και αυτό το έβλεπε και ο πιο άσχετος, ανεξαρτήτως οπαδικής προτίμησης.

 

Έχεις άδικο για το ποιος λέει για στημένα (εσκεμμένο αποτέλεσμα για το στοίχημα μάλλον). Ακόμη και εδώ διάβασα μηνύματα τέτοιου είδους.

 

Στα άλλα συμφωνώ. Η Αφέλεια τους ήταν τεράστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός λέει για στημένα; Απλά χθές η Τότεναμ έπαιξε στο 60% και ο ΠΑΟ στο 100%. Και πέρσυ με τον ΠΑΟΚ έτσι κατέβηκαν. Στην Πρέμιερ παίζουν σε άλλο επίπεδο, χθές περπάταγαν και αυτό το έβλεπε και ο πιο άσχετος, ανεξαρτήτως οπαδικής προτίμησης.

Σορρυ κιολας, δεν μπαινω στο δικο σας τοπικ.

Εγραψες εκει για Αρσεναλ που υποτιμησε τον Ολυμπιακο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι, αυτο περιμενα να ακουσω. Ειπαμε, τα δικα μας δικα μας, τα δικα σας, δικα μας

 

Καμια Τοτεναμ δεν υποτιμησε κανεναν Παναθηναικο. Αν μας υποτιμουσε, ο Μπειλ, ο Ντεφοε και ο Λενον θα ειχαν μεινει στο Λονδινο οπως ειχε γινει με ΠΑΟΚ (και οχι, περσυ στην Τουμπα, δεν κατεβηκαν οπως προχτες αλλα πολυ χειροτερα).

Μια χαρα συνθεσαρα κατεβασε και φοβηθηκα για 4μπαλο

Προηγηθηκε, εκανε 1 καλο ημιχρονο, σκοραρε, μπορουσε και 0-2 και μετα πηγε ρελαντι γιατι δεν καιγεται κιολας, το εκμεταλλευτηκαμε και φεραμε το Χ

 

Απο να πεις την αληθεια, οτι η Τοτεναμ μπηκε να παρει το ματς χωρις να λυσσαξει, και οτι δεν θα απολυσουν τον Βιλας Μποας επειδη εφερε Χ, μεχρι το να πεις οτι η Τοτεναμ ηταν προκλητικα αδιαφορη, εως οτι το εστησε (οπως ειπαν αλλοι γαυροι εδω μεσα) δειχνει απλα οτι περιμενατε να φαμε 0-5 και στραβωσατε με το 1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...