Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

δεν νομιζω ρε παιδια, την χειροτερη γνωμη εχω κι εγω για την 'ομαδαρα" μας,

αλλα:

 

1) κατι που την εχει καρασιγουρη του κερατα ολος ο ντουνιας την νικη της τοτεναμ,

κι αυτα τα "καρασιγουρα" ελαχιστες φορες επαληθευονται στην μπαλα

 

2) κατι που ξερουν οτι αν δεν σοβαρευτουν θα διασυρθουν,

πιστευω πως θα κανουν το καλυτερο τους παιχνιδι γιατι

ξερουν οτι μια νικη θα φερει την ψυχολογικη αναταση & ανασταση τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω ήδη προετοιμαστεί ψυχολογικά να φάμε 4 και να μην βάλουμε κανένα.

 

Δυστυχώς εδώ που είμαστε, το πιο ρεαλιστικό αυτό είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζα οτι εγινε αναπροσαρμογη στους ορους του, ειχα μεινει με την εντυπωση οτι παιρνει οσα επαιρνε επι ΠΕΚ.

 

Τον Κατσουρανη τον τελειωσανε επειδη δεν τον ηθελε ο Φερειρα. Το ιδιο πραγμα το οποιο καποιοι λενε για τον Καραγκουνη.

 

Ο γερος οπως καταλαβαινω εγω προχωρα στη λυση ποναει χερι-κοβει χερι. Οποιον παιχτη δεν μπορει να κουμανταρει στα αποδυτηρια γιατι ειναι αχρηστος, στελνει ραβασακι στον Αλαφουζο και τον διωχνει απτην ομαδα απευθειας.

Ρε συ, μην τα ξαναλεμε, τα ειπε επισημα και ο Οικονομοπουλος σημερα, ο Καραγκουνης ζητησε ρολο 70', δεν τον πηρε και ΕΦΥΓΕ, δεν τον εδιωξαν. Αλλη φαση με Κατσουρανη

 

Εγω δεν καταλαβαινω πως σου κανει τα αποδυτηρια ανω κατω ο Κατσουρανης. Δηλαδη το παιζει αρχηγος σε ποιον? Στον Κριστιανο και τον Αγκουερο και πλακωνονται? Τι τους λεει "Μην ακουτε τον Φερειρα, ακουστε εμενα?" Και τι, δεν μπορεις να πεισεις τον Μαυρια και τον Φουρλανο να ακουνε εσενα αντι για τον Κατσουρανη?

 

Πολυ περιεργα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν λεμε προβλημα στα αποδυτηρια ενοουμε (εννοω) το ευρυτερο ζητημα της γενικοτερης συμπεριφορας κι οχι απαραιτητα καυγαδες με συμπαικτες την ωρα που αλλαζουν σωβρακα.

Τυπου αυτο που ειπε ο Οικονομοπουλος οτι επιτηδες πηρε κοκκινη, τυπου Marlboro (ναι ειναι απειθαρχια αυτο και στην τελικη ο Κατσουρανης εισαι και οχι ο Μπεκαμ, οποτε σκασε και γραφε χιλιομετρα στο κεντρο), τυπου θελω να παιζω 90λεπτα ως τα 40 μου επειδη με λενε Καραγκουνη κι αν σας αρεσει, τυπου να κανει τη ντιβα μεσα στον αγωνιστικο χωρο και γενικως οτιδηποτε παραπεμπει στο οτι ενας παιχτης σηκωνει μπαιρακι και απαιτει να γινεται το δικο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα με αυτα που λες ειναι οτι υπαρχει μπολικος κοσμος για παραδειγματισμο πριν τον Κατσουρανη

Εκτος αν γουσταρουμε τον γκαφατζη (στην καλυτερη γιατι πολυς κοσμος πιστευει οτι ειναι τοσο γκαφατζης οσο ο ΓΑΠ ηταν χαζος πρωθυπουργος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις

δεν νομιζω ρε παιδια, την χειροτερη γνωμη εχω κι εγω για την 'ομαδαρα" μας,

αλλα:

 

1) κατι που την εχει καρασιγουρη του κερατα ολος ο ντουνιας την νικη της τοτεναμ,

κι αυτα τα "καρασιγουρα" ελαχιστες φορες επαληθευονται στην μπαλα

 

2) κατι που ξερουν οτι αν δεν σοβαρευτουν θα διασυρθουν,

πιστευω πως θα κανουν το καλυτερο τους παιχνιδι γιατι

ξερουν οτι μια νικη θα φερει την ψυχολογικη αναταση & ανασταση τους

 

Σωστα και τα 2 αλλα χωρις ομαδα-προπονητη-εδρα και μαλιστα απεναντι σε ενα πολυ δυνατο αντιπαλο δεν το βλεπω.

Και επειδη σιγουρα θα σκοραρουν αυτοι εμεις θα βαλουμε γκολ?θα βαλουμε 2 γκολ?

Μακαρι να βγω λαθος βεβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Βυντρα τα λεμε απο εποχες Τζιγκερ. Ο ανθρωπος εχει βυσμα, βεβαια το προβλημα ειναι γιατι τωρα που δηθεν η ομαδα καθαρισε απτον καρκινο εχουμε ολα του τα παρακλαδια και τις μεταστασεις, επι Αλαφουζου.

Κι αν εσυ σπαζεσαι για τον Βυντρα, εγω σπαζομαι 10 φορες που μου ανανεωσαν τον Σπυροπουλο πριν λιγους μηνες μολις και διωχνουν τωρα τον Κατσουρανη. Και προσεξε εγω ειμαι απο αυτους που λενε οτι αυτος ο Κατσουρανης που βλεπω 1,5 χρονο τωρα στον ΠΑΟ, ουτε κρυο ουτε ζεστη.

 

Ε ναι, στο οτι ο Αλαφουζος ζει σε παραλληλο συμπαν μην περιμενεις να διαφωνησω το λεω απο οταν διαπιστωσα τις πρωτες χοντραδες οι οποιες ολο και πολλαπλασιαζονται. Το χειροτερο για μενα ειναι οτι δειχνει τυφλη εμπιστοσυνη στα θελω ενος αναξιοπιστου για εμενα ανθρωπου, χωρις να βαλει το ξερο του να σκεφτει λιγο. Δεν γινεται να διωχνεις τον Κατσουρανη επειδη ξυνισε η μυτη του Φερειρα. Διωχνεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τον Φερειρα επειδη δεν ΜΠΟΡΕΙ να τα βρει με τον Κατσουρανη και τον καθε Κατσουρανη, επειδη εχει εμμονες με ενα κωλοσυστημα στο οποιο η ομαδα σερνεται, επειδη εχει κι αλλου τυπου εμμονες γενικως και κυριως επειδη δεν μπορει να επιβληθει ουτε στον Μαυρια ως χαρακτηρας/μεντορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι δηλαδη? Τωρα θα ακουμε τον Αποστολακη να σχολιαζει και αρα να ΜΙΛΑΕΙ σε ολο τον αγωνα?

Και πως θα δουμε τον αγωνα χωρις να πεθαινουμε στα γελια? :rolleyes:

 

Να κλειιιιιιιιιιιιιιιιιισει..... :P

Περαν της προφορας του παντως, τεραστιος Στρατος Αποστολακης ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...