Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Μπροστινός του Τζίγκερ είναι ο Φερέιρα για να διαλύσει την ομάδα...

 

Μια χαρά άρχισε να τα πάει ο Αλά Φουζ. Διώχνοντας τον Κατσούρ κάνει ακόμη ένα χατίρι στον Φερέιρα. Έτσι ο δεύτερος δεν θα έχει καμιά δικαιολογία και θα δηλώσει παραίτηση. Με τον τρόπο αυτό εξοικονομούνται πολλά χρήματα. Να μην ξεχνάμε πως γι' αυό ήρθε ο Αλά Φουζ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια αφελής ερώτηση:

 

Γιατί ενώ ο Παναθηναϊκός έγινε ομάδα λαϊκής βάσης ,αποφασίζουν 2-3 άτομα? Αυτοί που ενίσχυσαν οικονομικά την ομάδα δεν έχουν λόγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι θα κανει δημοψηφισμα ο Αλαφουζος με τα μελη.

 

Παιδια ο Κατσουρανης εβρισε τον Ζεκα στην προπονηση. Επισης εβρισε και το διαιτητη. Επισης περαπαταει. Τον διωχνουμε η συνεχιζουμε τη συνεργασια?

 

Κι αν αποφασιστει η συνεργασια μετα νεο δημοψηφισμα:

Παιδια τελος της σεζον ληγει το συμβολαιο του Κατσουρανη. Πριν 6 μηνες αποφασισαμε να τον κρατησουμε. Παρτε μια κολλα χαρτι και πειτε ποσα να του δωσουμε, για ποσα χρονια, τι μπονους κλπ. Εαν ειναι εφικτο αναλυστε και το σκεπτικο σας.

 

Λαικη βαση δε σημαινει οτι αποφασιζουν ολοι μαζι μεχρι και για το πως θα κουρευουν το χορταρι στο ΟΑΚΑ, οπως καταλαβαινεις ειναι ανεφικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντάξει δε λεω είχε χάλια συμπεριφορά όπως λένε αλλά δεν ξέρω δεν μπορώ να βλέπω τον σπυρόπουλο ας πούμε μέσα και να διώνχουν τον κατσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπας και σκοπός είναι να πέσει η τιμή του βάζελου στα τάρταρα για να το πάρει κάποιος (που ακόμα δεν ξέρουμε) για ψίχουλα; Στο στυλ της ΑΕΚ;

 

 

Αυτή την στιγμή οπιος πάρει μια από της δύο ομάδες δεν πληρώνει σε καπιον τπτ απλά αγοράζει ουσιαστικά τα χρέη των ομάδων όπως έκανε και ο Σαββίδης στον ΠΑΟΚ.......

Στον Κατσουράνη έγινε μειωση στο συμβόλαιο και επερνε 400 χιλιάρικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια αφελής ερώτηση:

 

Γιατί ενώ ο Παναθηναϊκός έγινε ομάδα λαϊκής βάσης ,αποφασίζουν 2-3 άτομα? Αυτοί που ενίσχυσαν οικονομικά την ομάδα δεν έχουν λόγο?

 

True tbh. Δεν το είχα σκεφτεί... Και ο Φερέιρα δεν είναι μέλος; Χμ... Γι' αυτό κόβει ράβει. Θα ψηφίζει ο Φερέιρα για το αν θα διώξουν τον προπονητή! :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ο κατσουράνης μιλούσε άσχημα στον βιτόλο γι'αυτό δεν μπορούσε να κάνει πάσα στα τρία μέτρα.

Και κοιτούσε και τον πίντο στραβά κι αυτός φοβότανε.

Άσε που στις προπονήσεις πήγαινε με κασετόφωνο και έβαζε την μουσική στο φουλ και τα παιδιά δεν άκουγαν τις εντολές του κύριου φερέιρα, γι'αυτό εδώ και έναν χρόνο βλέπω τον χειρότερο παναθηναικό που έχω δει ποτέ στα 29 μου χρόνια.

 

Πουτ$€ς μπλε μάγκες. Ένας ανύπαρκτος ποδοσφαιρικά παράγοντας κάνει τη μια μαλακία μετά την άλλη. Έδιωξε τον ισχυρότερο για να παραδειγματιστούν οι υπόλοιποι. Από αύριο θα γίνουν όλοι κρόιφ.

 

Πάντα με εκνεύριζε που η ομάδα μου δεν έχει ανθρώπους που να αντιλαμβάνονται τα θέλω του κόσμου και να προσθέτουν και αυτό το κριτήριο όταν παίρνουν αποφάσεις. Ζαβραδινοί, Παρθενόπουλοι, Στράτοι, Φιλιππίδηδες, Τζιγκερς, Αλαφούζοι. Πάρε τον έναν και χτύπα τον άλλο.

 

Δεν μου είναι τίποτα ο κατσουράνης, ούτε τρελαίνομαι ούτε τον αντιπαθώ. Αλλά πόσο πιο μαλακισμένη απόφαση μπορούσαν να πάρουν?

 

Πως κατάντησες έτσι ρε παναθηναικέ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εξισωση βαλτε και το αρκετο υψηλο -ισως και δυσβασταχτο για τα σημερινα δεδομενα- συμβολαιο που ειχε ο Κατσου.

Ποσο ψηλο ρε αγορι? 400χιλ κοστιζε, ο Λουκας κοστιζει 800

Επισης, τα 200χιλ θα τα παρει και αλλα τοσα αν δεν βρει ομαδα τον Γεναρη (το deal ΔΕΝ εχει κλεισει παντως)

Για 200χιλ το συζηταμε?

 

Σοβαρευτειτε. Εννοουσε οτι μεχρι λιγες μερες πριν τη δηλωση ομαδων, δεν ξεραμε αν θα παρουμε αδεια. Για το καλοκαιρι μιλουσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουγα ποιοί παίχτες θα λείπουν αύριο στον αγώνα με την τότεναμ, ίσως όλοι οι καλοί ή μήπως είναι η ιδέα μου? Προβλέπω δραματικό τον αγώνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ψηλο ρε αγορι? 400χιλ κοστιζε, ο Λουκας κοστιζει 800

Επισης, τα 200χιλ θα τα παρει και αλλα τοσα αν δεν βρει ομαδα τον Γεναρη (το deal ΔΕΝ εχει κλεισει παντως)

Για 200χιλ το συζηταμε?

Δεν γνωριζα οτι εγινε αναπροσαρμογη στους ορους του, ειχα μεινει με την εντυπωση οτι παιρνει οσα επαιρνε επι ΠΕΚ.

 

Τον Κατσουρανη τον τελειωσανε επειδη δεν τον ηθελε ο Φερειρα. Το ιδιο πραγμα το οποιο καποιοι λενε για τον Καραγκουνη.

 

Ο γερος οπως καταλαβαινω εγω προχωρα στη λυση ποναει χερι-κοβει χερι. Οποιον παιχτη δεν μπορει να κουμανταρει στα αποδυτηρια γιατι ειναι αχρηστος, στελνει ραβασακι στον Αλαφουζο και τον διωχνει απτην ομαδα απευθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνουμε καλό παιχνίδι απόψε και θα διαβάζουμε αύριο για κινήσεις ματ του Αλά Φουζ την ψυχή του Φερέιρα κ.τ.λ. Όπως οι άλλοι που αν διαβάσεις σήμερα θα δεις ζήτω και μπράβο που φάγανε μόνο τρία.

 

Εγώ πιστεύω πως ο Αλά Φουζ δεν θέλει να έχει έστω και μία δικαιολογία ο Φερέιρα, ώστε να γλυτώσει αρκετά από το συμβόλαιο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι να είμαστε προετοιμασμένοι για μια ντροπιαστική μέρα στην ιστορία της ομάδας μας.

Και να ξέρουμε ότι σαν κόσμος έχουμε κι εμείς τις ευθύνες μας.

 

Μακάρι να μην έρθει, αλλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...