Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο φερειρα δε βλεπει τα χαλια, να ειρωνευτει τον κοσμο ηξερε. απαραδεκτο.

Κατα 70% φταιει η διοικηση,κατα 20% ο φερειρα και 10 οι παικτες,Εγω αυτο ξερω,και ομως τα ακουει ο παππους.Καθε χρονο τα ιδια εχουμε,οποτε κερδιζουμε και πζιουμε μπαλα ,πωωωππω αυτον ειναι προπονητης,την αλλη χρονια που θα χασουμε φταιει ο προπονητης.Δυστηχως αλλα δεν ισχυει.

 

Θελω καποιος Παναθηναικος που εχει "κονε" με τους παικτες, να μου δωσει τηλεφωνο του κομμωτη του Χριστοδουλοπουλου ωστε να παω να τα κανω και εγω ετσι.

 

pao_asteras30-09.jpg

Λεγετε κουρεμα πιρλο,το εκανε γιατι ειναι καλυτερος απο τον πιρλο[σιγουρα αυτο πιστευει]....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Κατα 70% φταιει η διοικηση,κατα 20% ο φερειρα και 10 οι παικτες,Εγω αυτο ξερω,και ομως τα ακουει ο παππους.Καθε χρονο τα ιδια εχουμε,οποτε κερδιζουμε και πζιουμε μπαλα ,πωωωππω αυτον ειναι προπονητης,την αλλη χρονια που θα χασουμε φταιει ο προπονητης.Δυστηχως αλλα δεν ισχυει.

 

 

Λεγετε κουρεμα πιρλο,το εκανε γιατι ειναι λαυτερος απο τον πιρλο[σιγουρα αυτο πιστευει]..

εγω θαλεγα 70% οι παικτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα 70% φταιει η διοικηση,κατα 20% ο φερειρα και 10 οι παικτες,Εγω αυτο ξερω,και ομως τα ακουει ο παππους.Καθε χρονο τα ιδια εχουμε,οποτε κερδιζουμε και πζιουμε μπαλα ,πωωωππω αυτον ειναι προπονητης,την αλλη χρονια που θα χασουμε φταιει ο προπονητης.Δυστηχως αλλα δεν ισχυει.

 

 

Λεγετε κουρεμα πιρλο,το εκανε γιατι ειναι καλυτερος απο τον πιρλο[σιγουρα αυτο πιστευει]....

εγω θαλεγα 70% οι παικτες...

Φταιει η διοικηση και ο Φερειρα 90% που δεν μπορουν να βαλουν γκολ στα Γιαννενα, τον Ατρομητο, τη Μαριμπορ και την Τριπολη. Μαλιστα.

Δηλαδη με Τζιγγερ-Μουρινιο θα ειχαμε μονο νικες μεχρι τωρα. Το σημερινο ματς το ειδε κανεις ή απλα το σκορ μαθαμε? Πανμεγιστη αδιαφορια και ξυσαρχιδισμος

 

Για το μονο που δεν φταινε οι παικτες ειναι οτι παιζουν στον Παναθηναικο. Αλλα οταν η καλυτερη προταση που εγινε δεκτη ηταν του Αλαφουζου με 2 στοιχεια

- "Παιδια εγω λεφτα δεν εχω να τα βαλω, να μαζευτουμε να παμε ρεφενε"

- Νο1 στοχος να μην πεσει Δ' Εθνικη η ομαδα λογω χρεων

τι περιμενετε?

 

ΥΓ. Τους παικτες τους φερνει η διοικηση η οποια ειχε υποσχεθει 2 πραγματα. Να μην πεσεις Δ' Εθνικη, να μαζευτει ρευστο για να βγει οπως-οπως η χρονια. Το οτι παιρνει 800χιλ ο Λουκας και 400 ο Τοτσε, δεν σου φταιει ο Αλαφουζος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταιει η διοικηση και ο Φερειρα 90% που δεν μπορουν να βαλουν γκολ στα Γιαννενα, τον Ατρομητο, τη Μαριμπορ και την Τριπολη. Μαλιστα.

Δηλαδη με Τζιγγερ-Μουρινιο θα ειχαμε μονο νικες μεχρι τωρα. Το σημερινο ματς το ειδε κανεις ή απλα το σκορ μαθαμε? Πανμεγιστη αδιαφορια και ξυσαρχιδισμος

 

Για το μονο που δεν φταινε οι παικτες ειναι οτι παιζουν στον Παναθηναικο. Αλλα οταν η καλυτερη προταση που εγινε δεκτη ηταν του Αλαφουζου με 2 στοιχεια

- "Παιδια εγω λεφτα δεν εχω να τα βαλω, να μαζευτουμε να παμε ρεφενε"

- Νο1 στοχος να μην πεσει Δ' Εθνικη η ομαδα λογω χρεων

τι περιμενετε?

Γιατι θεωρεις οτι εχεις καλυτερο ροστερ απο τον αστερα και τον ατρομητο?Ρωταω τωρα.

Οπως και να εχει,κλειστε την Tv την Πεμπτη ,θα πεσουν πολλα στραγαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωκρατη η 11δα που κατεβαζεις φετος δεν εχει τεραστιες διαφορες απο την 11δα που περυσι διεκδηκησε κουπα απεναντι σε εναν γαυρο με καλυτερη ομαδα απο την φετινη και που στην τελικη σε οσους αγωνες εχουμε δωσει φετος θα καταφερνε μια νικη να την κανει.

 

Οι παιχτες ειναι ντιβες φετος, αυτη ειναι η ουσιωδης διαφορα. Παρτους εναν εναν και συγκρινε την περσυνη τους αποδοση με αυτο που (δεν) βλεπεις φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ροστερ του παναθηναικου δεν ειναι τελειο, δεν ειναι ομως σε φαση να χανει απο τον πανθρθακικο! Φυσικα φταιει η ανυπαρξια διοικησης, το εχουμε πει αυτο. Ομως ειναι ξεκαθαρο οτι ο προπονητης εχει χασει τη μπαλα κι οι παιχτες κανουν ο,τι γουσταρουν. Κι ειναι κι ο ιδιος στον κοσμο του, και τη προηγουμενη φορα και τωρα ελεγε οτι καναμε ευκαιριες και μπορουσαμε να κερδισουμε και λειπει η αυτοπεποιθηση κλπ. Δηλ για την ψυχολογια των παιχτων ποιος ειναι υπευθυνος?

 

ο τακης ο λεμονης ηταν ενας μετριος προπονητης. Αυτο ομως που του αναγνωριζα παντα ηταν οτι ξερε να φτιαχνει και να μπριζωνει τους παιχτες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωκρατη η 11δα που κατεβαζεις φετος δεν εχει τεραστιες διαφορες απο την 11δα που περυσι διεκδηκησε κουπα απεναντι σε εναν γαυρο με καλυτερη ομαδα απο την φετινη και που στην τελικη σε οσους αγωνες εχουμε δωσει φετος θα καταφερνε μια νικη να την κανει.

 

Οι παιχτες ειναι ντιβες φετος, αυτη ειναι η ουσιωδης διαφορα. Παρτους εναν εναν και συγκρινε την περσυνη τους αποδοση με αυτο που (δεν) βλεπεις φετος.

Καμια σχεση το περσινο με το φετινο,που την ειδες την ομοιτοτα,περιμενω να μου πεις.Λοιπουν πακικτες κλειδια.Και περισυ με το που εφυγε ο λετο,ειδαμε αλλη ομαδα,καμια σχεση με τις αρχες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον σε στηρίζει η διοίκηση και έχεις αρχίδια λες στους κόπρους ευχαριστώ πολύ, καθίστε στην εξέδρα τώρα θα βάλω τους πιτσιρικάδες.

Η διοίκηση σε στηρίζει, άρα τι λείπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση το περσινο με το φετινο,που την ειδες την ομοιτοτα,περιμενω να μου πεις.Λοιπουν πακικτες κλειδια.Και περισυ με το που εφυγε ο λετο,ειδαμε αλλη ομαδα,καμια σχεση με τις αρχες.

Σου ειπα παρε εναν-εναν αυτους που ειχες περυσι 11δα και συγκρινε τους με την φετινη τους παρουσια. Θα βγει το συμπερασμα, ευκολα κιολας. Και δεν μιλαμε φετος για 1 παιχνιδι που θα μπορουσαμε να πουμε το "κρινετε απο 1-2 παιχνιδια", μιλαμε για 5-6 παιχνιδια που συμβαινει το ιδιο πραγμα.

 

Εκτος αν εισαι της αποψης οτι Ζεκα, Βιτολο, Βυντρα, Κουινσι, Μαρινος εχουν καποια ομοιοτητα με αυτο που δειχναν περυσι.

 

Οι μονοι που παιζουν το ιδιο ασχημα με περυσι ειναι οι 2 -οπουλοι που ειναι εκ γενετης αμπαλοι και αχρηστοι, ασχετως αν ο ενας τρωει κραξιμο, ενω τον αλλο τον εχουν στο απυροβλητο λες και ειναι ο Ελληνας Εζιλ. Μια ζωη αμπαλος ηταν κι αυτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβλημα ειναι οτι κοιμουνται κι αυτοι και μαλιστα πολυ ανετα, οχι απλως ανετα. Ο Φερειρα ειναι στην κοσμαρα του απο μιας αρχης (αρκει να δει τις δηλωσεις του κανεις μετα απο καθε ντροπιαστικο αποτελεσμα), ο Αλαφουζος ζει σε παραλληλο συμπαν οπου ολοι ειναι ευτυχισμενοι και ο ΠΑΟ αδικειται απο την παραγκα απλως και δωστου ξεφτυλες χωρις πατο για την ομαδα και χωρις να φταιει κανεις (εκτος απτην παραγκα και την νοβα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...