Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ειμαστε στο 75 και σκεφτομαι ποσο αδικο θα ειναι να φαει κανα γκολ ο Αστερας τωρα και να φυγει χωρις βαθμο. Δεν υπαρχει ομαδα Παναθηναικος.

 

Ο Θεοδωριδης χωρις μαλλια και γυαλια εκανε κανενα tweet ή μπα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μικρος και λιγος φανηκε σημερα κια γενικα ο βιτολο μπροστα στον σκυλο σιμαο.Ποσεσ φασεις εχασε ο στουμπος ρε,και παιρνει και παραπανω λεφτα απο τον σιμαο ρε.

ΤΟν κλειτον τον διωξανε,δεν τους εκανε,τωρα κανει αλχημειες και βαζει οτι νανε σαν επιτελικο,μεχρι και αυτον τον δηθεν ποδοσφαιριστη χριστοδουλοπουλααα.

Δυστηχως ,ο παικτες που εφυγαν θα μπορουσαν να ειχαν βοηθησει απειρα την ομαδα[καραγκουνης κλειτον,μεχρι και ο νινης που ειναι κατι σαν ποδοσφαιριστης ].

Τα γαμησε ολα ο γοντικας,δεν αφησε τιποτα,διωξτε τον τον φερειρα,αλλα οτι και να ερθει ,αυτο το πραγμα με τετοια χαφ και επιθεση δεν γινετε ομαδα.Δεν γινετε να παιζεις με ζεκα και βιτολο και μαρινο χαφ,δεν γινετε.

Για το μονο που θα την πω στον φερειρα ,ειανι γιατι βαζει αυτο το παπαρι τον σπυροπουλο να παιζει,αυτον τον προκλητικο παικτη που με την εθνικη τα δινει ολα και με τον Παο ξινει τα αρχιδια του.Ο βυντρα αμπαλος ναι,αλλα προσπαθει τουλαχιστον

Τον φερειρα θα τον διωξουν,μην φοβαστε,αλλα μετα το ματς με την τοτεναμ,δυστηχως καλυτερα μην δειτε αυτο το παιχνιδι,πανω απο 4 γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο ειναι οτι αυτη η ομαδα, αυτοι οι παιχτες δεν κερδιζουν τη συμπαθεια του κοσμου, δεν σε πειθουν οτι χρειαζονται ή οτι επιζητουν την στηριξη μας.

Κατα τ'αλλα ευτυχως που ο Φερειρα οσο εμεινε δεν ειχε και πολλες προσωπικες επιλογες παιχτων διοτι αν κρινω απο Ζεκα, Φορναρολι και Βιτολο θα ειχαμε πεσει απο περυσι Β εθνικη αν του παιρνανε οτι ζηταγε. Ελπιζω να τον τελειωσει συντομα ο Θεοδωριδης Αλαφουζος γιατι δεν τραβαει αλλο αυτο το πραγμα με την αδιαφορια.

 

Ας φερουν την Αγγελαρα (τον Αναστασιαδη) να τους τριξει λιγακι τα δοντια γιατι πολλες ντιβες μαζεψαμε τελευταιως στην ομαδα και συμπτωματικα ολες τους εχουνε περιοδο 32 μερες το μηνα, με πρωτεγαρτρια την γρια. Τοσο γιωτομπαλιστικη ομαδα δεν εχω ξαναδει απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου. Δε γινεται αυτο το πραγμα να κατεβει Καραισκακη, απλα δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο ειναι οτι αυτη η ομαδα, αυτοι οι παιχτες δεν κερδιζουν τη συμπαθεια του κοσμου, δεν σε πειθουν οτι χρειαζονται ή οτι επιζητουν την στηριξη μας.

Κατα τ'αλλα ευτυχως που ο Φερειρα οσο εμεινε δεν ειχε και πολλες προσωπικες επιλογες παιχτων διοτι αν κρινω απο Ζεκα, Φορναρολι και Βιτολο θα ειχαμε πεσει απο περυσι Β εθνικη αν του παιρνανε οτι ζηταγε. Ελπιζω να τον τελειωσει συντομα ο Θεοδωριδης Αλαφουζος γιατι δεν τραβαει αλλο αυτο το πραγμα με την αδιαφορια.

 

Ας φερουν την Αγγελαρα (τον Αναστασιαδη) να τους τριξει λιγακι τα δοντια γιατι πολλες ντιβες μαζεψαμε τελευταιως στην ομαδα και συμπτωματικα ολες τους εχουνε περιοδο 32 μερες το μηνα, με πρωτεγαρτρια την γρια. Τοσο γιωτομπαλιστικη ομαδα δεν εχω ξαναδει απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου. Δε γινεται αυτο το πραγμα να κατεβει Καραισκακη, απλα δεν γινεται.

Θα πλακωθουμε με το χανουμι ποιος θα παρει τον αναστασιαδη

ΧΖΑχαχαχα

Θα το δω και αυτο :fear: :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw εμενα ο Αναστασιαδης μ'αρεσε στην θητεια του στον ΠΑΟ, το λεω χρονια τωρα.

Και ηταν ο μονος προπονητης που ειχε τα @@ να αφηνει βεντετες παγκο επειδη δεν δουλευανε, παρα το κραξιμο ΟΛΟΥ του κοσμου. Εκ του αποτελεσματος δικαιωθηκε.

 

ΥΓ. Κι οσοι περιμενουνε τον Λετο για να δουν ασπρη μερα ας το ξεχασουν. Αυτος πηγε απο κουρεμα. Θα δει τον εαυτο του στον καθρεφτη και δε θα εχει ψυχολογια ουτε να παει ως το περιπτερο, ποσο δε μαλλον να παιξει μπαλα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω καποιος Παναθηναικος που εχει "κονε" με τους παικτες, να μου δωσει τηλεφωνο του κομμωτη του Χριστοδουλοπουλου ωστε να παω να τα κανω και εγω ετσι.

 

pao_asteras30-09.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...