Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ Σωκράτη, την Αμερική ανακαλύπτεις; Μια ζωή αυτό γίνεται. Και στο ΟΑΚΑ και στο ΣΕΦ, όταν χάνει η ομάδα, σταματάμε το ματς. Γι' αυτό λέω εγώ ότι κανένα από αυτά τα ματς δεν πρέπει να το λαμβάνουμε σοβαρά. Δεν γίνονται με ίσους όρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Oλως περιεργως το ματς διακοπτεται οταν ο Ολυμπιακος χανει με 10π

Μαντευω οριστικη διακοπη και επαναληψη με το σκορ 0-0

 

Έτσι γουστάρουμε, κόκκινη μπασκετική μασωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αστυνομικοι στην κοσμαρα τους. Βλεπαν ατομα να πεταν φωτοβολιδες προς παικτες, και δεν ΚΟΥΝΗΘΗΚΑΝ!!!! Ελεος δηλαδη, μονο στις διαδηλωσεις ξερουν να το παιζουν μαγκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ. Να διακοπεί και να μην γίνει ποτέ. Τόσα χρόνια τα λέμε. Μήπως και ξυπνήσει κανείς.

Οχι φιλε, το τσουβαλιασμα δεν το δεχομαι.

Απο οτι ραπορταρουν τα σαιτ, οτι ειδα και βλεπω (οι Παναθηναικοι να ειναι σχετικα αμετοχοι) και οτι λεει η λογικη, δεν υπαρχει κλιμα υπαιτιοτητας μοιρασμενης, μονοπαντα ειναι τα επεισοδια. Να διακοπει ΑΛΛΑ να βρεθουν υπαιτιοι και να τιμωρηθουν και αυτοι και η ομαδα. Αν ξεκινησε απο Παναθηναικους, να το παρει ο Ολυμπιακος, αν ξεκινησε απο Ολυμπιακους, να το παρει ο Παναθηναικος

 

Και βλεποντας στην μπαλα τι ωραια που συνεχιστηκαν οι ποινες που ξεκινησαν περσυ κυριως απο τον Παναθηναικο, φετος σε αλλες ομαδεςοπου διακρητικα χανονταν, βαθμοι δεν αφαιρουνταν, φυλλα αγωνα δεν συμπληρωνονταν κτλ δεν το δεχομαι.

 

Πειτε με οσο καφρο θελετε, αλλα εγω αυτη την στιγμη δεν δεχομαι την αποψη "900+900 τα κανουν μπαχαλο" γιατι απλα τα ματια μου, απο τα λιγα που δειχνει η ΝΕΤ, δεν δειχνει αυτο, πως να το κανουμε τωρα.

 

Ο Λασμε εριξε επιτηδες κουτουλια επειδη εχανε ο ΟΣΦΠ.

Ο Λασμε διεκοψε το ματς?

Ο Λασμε εμεινε ατιμωρητος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

, μονο στις διαδηλωσεις ξερονα το παιζουν μαγκες.

Εμ τι λεμε.

Κρατικες υπηρεσιες ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΕΣ. Ξεκαθαρα υπαρχει οδηγια που κανουμε τους μαγκες, που κανουμε τις κοτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε, το τσουβαλιασμα δεν το δεχομαι.

Απο οτι ραπορταρουν τα σαιτ, οτι ειδα και βλεπω (οι Παναθηναικοι να ειναι σχετικα αμετοχοι) και οτι λεει η λογικη, δεν υπαρχει κλιμα υπαιτιοτητας μοιρασμενης, μονοπαντα ειναι τα επεισοδια. Να διακοπει ΑΛΛΑ να βρεθουν υπαιτιοι και να τιμωρηθουν και αυτοι και η ομαδα. Αν ξεκινησε απο Παναθηναικους, να το παρει ο Ολυμπιακος, αν ξεκινησε απο Ολυμπιακους, να το παρει ο Παναθηναικος

 

Και βλεποντας στην μπαλα τι ωραια που συνεχιστηκαν οι ποινες που ξεκινησαν περσυ κυριως απο τον Παναθηναικο, φετος σε αλλες ομαδεςοπου διακρητικα χανονταν, βαθμοι δεν αφαιρουνταν, φυλλα αγωνα δεν συμπληρωνονταν κτλ δεν το δεχομαι.

 

Πειτε με οσο καφρο θελετε, αλλα εγω αυτη την στιγμη δεν δεχομαι την αποψη "900+900 τα κανουν μπαχαλο" γιατι απλα τα ματια μου, απο τα λιγα που δειχνει η ΝΕΤ, δεν δειχνει αυτο, πως να το κανουμε τωρα.

Αν και στα του χουλιγκανισμου μ'αρεσιε να τσουβαλιαζω κι εγω ζωα με ζωα ανεξαρτητως χρωματος, βλεποντας τα ριπλει που εδειξε η ΕΡΤ ειναι ξεκαθαρο σημερα ποιοι αρχισαν, ποιοι συνεχισαν και ποιοι τελειωσαν τα επεισοδια. Δεν με κοφτει καθολου ποια ομαδα θα παρει τον τιτλο απτη στιγμη που διακοπηκε ενα ωραιοτατο παιχνιδι χωρις λογο, αλλα, διαολε, πρεπει καποτε να αποφασισουν τι θα κανουν με αυτο το θεμα.

Δεν μπορει ναναι ο μπουλης με το μαχαιρι απτη μια πλευρα, ο αλλος με την ασπρη μπλουζα απτην αλλη στα 3 μετρα και οι αστυνομικοι να τους κανουν "αυστηρες" παρατηρησεις να φυγουν.

 

Και δεν φταινε οι αστυνομικοι φυσικα, αυτοι δρουν βαση εντολων ανωθεν. Ποιοι ειναι στα ανωθεν, γιατι στις πορειες οι εντολες ειναι να ανοιξουν κεφαλια αν γινουν επεισοδια και γιατι στα γηπεδα τα επεισοδια αντιμετωπιζονται τοσο ελαστικα με αποτελεσμα να κινδυνευουν οι ζωες παιχτων.

Ο Λασμε διεκοψε το ματς?

Ο Λασμε εμεινε ατιμωρητος?

btw ο Σκοπιανος γιατι δεν εφαγε ουτε ΤΠ που αρχισε τα τσαμπουκαλικια δινοντας και το συνθημα στα τετραποδα της κερκιδας?

Τον Χαϊνς τον τραυμάτισαν Ολυμπιακοί; Μα πόσο τραγικός;

Νομιζω αυτο ηταν πριν την εναρξη του παιχνιδιου και φυσικα εδω εχουν λαθος οι διαιτητες που δεν εκκενωσαν την κερκιδα απο μιας αρχης για να ξεκινησει το παιχνιδι. Ο Μασιουλις που κουτσαινε μετα τη διακοπη ειδαμε τι του καναν?

 

Ξερουμε αν εχουν δωσει διακοπη για εκκενωση ή οριστικη διακοπη? Μην καθομαι να βλεπω αδικα το "Σαν Σημερα" των κρατικοδιαιτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε, το τσουβαλιασμα δεν το δεχομαι.

Απο οτι ραπορταρουν τα σαιτ, οτι ειδα και βλεπω (οι Παναθηναικοι να ειναι σχετικα αμετοχοι) και οτι λεει η λογικη, δεν υπαρχει κλιμα υπαιτιοτητας μοιρασμενης, μονοπαντα ειναι τα επεισοδια. Να διακοπει ΑΛΛΑ να βρεθουν υπαιτιοι και να τιμωρηθουν και αυτοι και η ομαδα. Αν ξεκινησε απο Παναθηναικους, να το παρει ο Ολυμπιακος, αν ξεκινησε απο Ολυμπιακους, να το παρει ο Παναθηναικος

 

Και βλεποντας στην μπαλα τι ωραια που συνεχιστηκαν οι ποινες που ξεκινησαν περσυ κυριως απο τον Παναθηναικο, φετος σε αλλες ομαδεςοπου διακρητικα χανονταν, βαθμοι δεν αφαιρουνταν, φυλλα αγωνα δεν συμπληρωνονταν κτλ δεν το δεχομαι.

 

Πειτε με οσο καφρο θελετε, αλλα εγω αυτη την στιγμη δεν δεχομαι την αποψη "900+900 τα κανουν μπαχαλο" γιατι απλα τα ματια μου, απο τα λιγα που δειχνει η ΝΕΤ, δεν δειχνει αυτο, πως να το κανουμε τωρα.

 

Ο Λασμε διεκοψε το ματς?

Ο Λασμε εμεινε ατιμωρητος?

Κοίταξε, με το δικό μου κριτήριο, φωτοβολίδα που πέφτει μέσα (ασχέτως αν πετυχαίνει άνθρωπο) πρέπει να σημαίνει οριστική διακοπή. Καθίσματα στον αγωνιστικό χώρο σημαίνει διακοπή. Αναπτήρας, διακοπή. Άρα δεν παρακολουθώ το σκεπτικό σου ότι οι Παναθηναϊκοί είναι αμέτοχοι και οι Ολυμπιακοί τα σπάνε. Η ακύρωση του αγώνα έπρεπε να έχει γίνει πριν καν αρχίσει. Μιλάμε ότι φωτοβολίδα από πιστόλι πέτυχε παίκτη και το ματς άρχισε. Αστεία πράγματα. Και δε με νοιάζει καθόλου ποιός άρχισε και ποιός συνέχισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Χαϊνς τον τραυμάτισαν Ολυμπιακοί; Μα πόσο τραγικός;

Oχι, τον Χαινς τον τραυματισαν Παναθηναικοι με την φωτοβολιδα και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ και επρεπε να μας διωξουν πριν αρχισει το ματς

Τον Μπραμος?

Η ιδια φωτοβολιδα με τον Χαινς τον τραυματισε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα λοιπόν σύμφωνα με όλα αυτά, την υπαιτιότητα την έχει 100% ο Ολυμπιακός όπως δειλά-δειλά πάτε να πείτε πάνω.


Εδιτ: Θα εκκενωθεί το γήπεδο και θα συνεχίσει ο αγώνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε, το τσουβαλιασμα δεν το δεχομαι.

Απο οτι ραπορταρουν τα σαιτ, οτι ειδα και βλεπω (οι Παναθηναικοι να ειναι σχετικα αμετοχοι)

 

Ε 3 φωτοβολιδες πεταξαν μωρε, ετυχε και βρηκε μια στο κεφαλι παικτη μας, ε δεν εγινε και τιποτα.

 

Χαρισμα σας το πετσινο, δε θα ναι το πρωτο.. Να σας το δωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...