Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

 

Αλαφουζε παιξε και αλλο με το twitter ισως αν πεσουμε κατηγορια ξυπνησεις.

τον ενδιαφέρει περισσότερο το twitter παρά τι έκανε η ομάδα του εκείνη τη στιγμή.

κατηγορούσε τη νοβα λες και έφταιγε αυτή για την ισοπαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχω ξαναπεί πολλές φορές οτι οι Παναθηναικοι θα αναπολήσουν σύντομα τον Καραγκούνη και τον Νίνη.

Nαι θα αναπωλησουμε τον λουσιμο-πιστολακι-ισιωτικη-ζελε. Για τους τραυματισμους του ή για την μαγκια κλανια του? Γιατι απο μπαλιτσα μονο οποτε τον συνεφερε η τσεπη του τον θυμαμαι να επαιζε απο την μερα που τα ΜΜΕ τον καναν ονομα. Τις υπολοιπες ή ηταν "τραυματιας" ή "σε κακη μερα". Τετοια απατη-διαφημιση ουτε ο Σχορτσιανιτης στο μπασκετ να πουμε.

 

Παιχτης που μεσα σε 3 χρονια απο ταχυτατος καταφερε να γινει 10 κλικ πιο αργος, πριν καν κλεισει τα 20. Του εμεινε υποτιθεται ενα γλυκο ποδι, το οποιο το βλεπουμε 1 φορα στα 10 παιχνιδια βεβαιως βεβαιως (ναι ξερω με την Ρομα εκανε, ερανε, μπλαμπλα).

 

Το λεγα και οταν εκλεισε να φυγει και διαφωνουσαν πολλοι Παναθηναικοι μαζι μου, το λεω και τωρα: στα τσακιδια τετοιοι ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ και να μας γραφουν. Αν ηταν σημερα στον ΠΑΟ ο συγκεκριμενος θα ηταν αδιαμφησβητητα ενας απο τους 11 μισθοφορους, οπως ηταν αλλωστε ακομα και σε εποχες που ο ΠΑΟ ειχε μερικους παιχτες με νευρο (Σισε, Καραγκουνη κλπ).

 

Τον Καραγκουνη οποιοι τον αναπωλουν, το κανουν γιατι το νευρο που εχει μονος του στα 35, δεν το εχει η υπολοιπη 18δα ολη μαζι.

 

Σχετικα με τα περι πιθανου υποβιβασμου μας, ολα δουλευουνε για μας: Φετος θα υποβιβαστουν μονο 2 ομαδες απο την Σουπερλιγκα, εχουμε ελπιδες να μην ειμαστε σε αυτες πιστευω :D

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλοκαιρι, οταν γυρισα και ειπα στον πατερα μου για μια ακομη ανακοινωση του αλαφ μου ειπε " αν συνεχισει ετσι, σε λιγο καιρο θα γινει γραφικος και θα γελανε και οι παναθηναικοι μαζι του".... ουτε οκτωμβριο δεν πιασαμε και τα καταφερε το αλανι...

 

Πλησιαζει ο καιρος που θα αναπωλουμε τον Τζιγκερ.

 

οταν τα ελεγα εγω, με πηρες απο τα μουτρα, remember???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν τα ελεγα εγω, με πηρες απο τα μουτρα, remember???

Εξαρταται ποτε το ελεγες, διοτι προσωπικα δε θυμαμαι ουτε ποτε το ελεγες, ουτε αν εγω σε πηρα απτα μουτρα.

Βεβαιως εγω μιλαω με τα σημερινα δεδομενα. Και με τα σημερινα δεδομενα σιγουρα δεν πηρα κανεναν απτα μουτρα που ειπε κατι τετοιο που δυστυχως φανταζει ρεαλιστικη σκεψη, αν οχι πραγματικοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπάτε παιχτουρι στο μπασκετ ομως http://www.pamesports.gr/48551/epimenei-gia-toliver-lasme-exei-kai-enallaktikes Ανάμεσα στις εναλλακτικές λύσεις, που έχει ο Παναθηναϊκός για την θέση «τέσσερα», το τελευταίο βασικό κομμάτι του παζλ της φετινής αγωνιστικής περιόδου, είναι ο Στέφαν Νάντζφεϊ, που παραμένει ελεύθερος, καθώς οριστικά δεν συμφώνησε με τον Πανιώνιο για την ανανέωση της συνεργασίας τους. Ο κόουτς του «εξάστερου» Αργύρης Πεδουλάκης, γνωρίζει τον 33χρόνο Σέρβο φόργουορντ από την συνεργασία τους στο Ρέθυμνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται ποτε το ελεγες, διοτι προσωπικα δε θυμαμαι ουτε ποτε το ελεγες, ουτε αν εγω σε πηρα απτα μουτρα.

Βεβαιως εγω μιλαω με τα σημερινα δεδομενα. Και με τα σημερινα δεδομενα σιγουρα δεν πηρα κανεναν απτα μουτρα που ειπε κατι τετοιο που δυστυχως φανταζει ρεαλιστικη σκεψη, αν οχι πραγματικοτητα.

 

εγω παντως το ελεγα αμεσως μετα την φυγη των πατεραδων κλπ, οταν επεμενα (και επιμενω) οτι καλυτερα ειναι μια ομαδα να μην χρωσταει παρα μια ομαδα που χρωσταει αλλα φερνει παικταραδες. Εβλεπα το δασος, παρολο τον αστιγματισμο μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ήταν ο τζίγκερ τουλάχιστον είχαμε ομαδάρα :mellow:

τώρα που θα γίνει και πρόεδρος ο Αλαφου να δω τι θα γράφει στο twitter! δε κοιτάει να μαζέψει τα ασυμάζευτα που όλο η νόβα του φταίει που ο Σισόκο τελικά μας βγήκε ΠΙΟΥ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα οτι ο αλαφουζος ειπε πως οι παιχτες ειναι απληρωτοι. Ειχαν γινει διακανονισμοι, αλλα δε τους εχουν τηρησει. Υπο αυτο το γεγονος, το βρισκω φυσιολογικο να μη παιζουν και να τους γραφουν. Κι εμενα αμα με κοροιδευανε αυτο θα κανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχαμε πηξει στους τιτλους με τον Τζιγγερ και δεν χρωσταγαμε

Λαστ ταιμ αιβ τσεκτντ, ουτε με Αλ χρωσταμε ετσι?

 

Προς τι λοιπον το "θα νοσταλγουμε τον Τζιγγερ"? Η ομαδα δεν χρωσταει. Οκ, παει με ταβανι την 10η θεση αλλα προσωπικα μου κανει το ιδιο με το να πηγαινα με ταβανι την 2η θεση.

 

Το οτι δεν ειμαι ΟΚ με την ομαδα τωρα, πρεπει να σημαινει οτι ημουν ΟΚ με Τζιγγερ?

Γιατι λετε "θα νοσταλγειτε τον Τζιγγερ" και δεν λετε "Θα νοσταλγειτε τον Βγενοπουλο και τον Πατερα" δεν το καταλαβα?

 

Επισης, για τον Αλ, υπαρχει καποια παρεξηγηση.

Κανετε σαν να εσκασε ενας Αλαφουζος και να ειπε "Φερτε την ομαδα να παρω 10 σερι πρωταθληματα"

 

Μολις 3 μηνες πριν, δεν μπορει να το εχετε ξεχασει, ο Αλαφουζος το μονο που ειπε ειναι "Δεν θα αφησω την ομαδα να πεσει Δ' Εθνικη".

Μολις 3 μηνες πριν ο μεγαλομετοχος Τζιγγερ ειχε αφησει την ομαδα να πηγαινει καρφι για πρωτοδικειο

Τα ξεχνατε αυτα?

Ποτε εταξε ο Αλαφουζος μεγαλεια και τιτλους? Ποτε υποσχεθηκε να μπει μεσα με 50Μ να τα σαρωσει ολα?

 

Τι ειναι αυτα που γραφετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...