Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε ασε τον τρακη να λεει και να ονειρευεται. Συγκρινουμε πετρες με βομβες?

Και βασικα ξερεις που τον εχω γραμμενο τον τρακη, ποσω δε μαλλον να κατσω να απολογηθω για τις οπαδικες μου προτιμησεις επειδη ο προεδρος ειπε μια παπαρια αναμεσα στις πολλες που λεει γενικα. Γαυρος να πιανω γραμμη απτον Μαρινακη και τον Θεοδωριδη δεν ειμαι, οποτε μονο μουτζες στον τρακη για τη συμπεριφορα του αλλα και τη γενικοτερη σταση του να τα φορτωσει στους διαιτητες (ενω ηταν οι μονοι που δεν φταιγαν), αν θες τη γνωμη μου.

 

ΥΓ. Τι σχεση εχει ο Μπεος με βομβες κλπ μετα απο ηττα του ΟΣΦΠ μεσα στην Ξανθη? Καρφωνεσαι... Η συνεργαζοταν ο χοντρος με το χοντρο ή γνωριζονται φατσικα και τα τηλεφωνα μεταξυ των ηταν εφευρεσεις και μονταζ του Κουγια, διαλεξτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Τι ακριβως δεν γνωριζω?

Και που υπερασπιστηκα τον τρακη?

 

Ειτε δεν καταλαβαινεις τι γραφω, ειτε δεν καταλαβαινεις τι γραφεις εσυ, ειτε και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβως δεν γνωριζω?

Και που υπερασπιστηκα τον τρακη?

 

Ειτε δεν καταλαβαινεις τι γραφω, ειτε δεν καταλαβαινεις τι γραφεις εσυ, ειτε και τα 2.

 

Σου παραθέτει η Μαργαρίτα κείμενο για επίθεση στον Πηλοΐδη, και προφανώς αμυνόμενος, γιατί διαισθάνεσαι μία ενοχή του αλητάκου πας και βάζεις κείμενο για μπόμπες στον Κωνσταντινέα.

 

Τώρα για το ποιος δεν καταλαβαίνει, άσε να το κρίνουν οι άνθρωποι που προσπαθούν να συνομιλήσουν καθημερινά μαζί σου, είτε σε αθλητικά θέματα, είτε σε κοινωνικά. Nuff said

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου παραθέτει η Μαργαρίτα κείμενο για επίθεση στον Πηλοΐδη, και προφανώς αμυνόμενος, γιατί διαισθάνεσαι μία ενοχή του αλητάκου πας και βάζεις κείμενο για μπόμπες στον Κωνσταντινέα.

Το χεις το psychology , το χεις. Η περιπτωση να ειναι ειρωνικο και να υποτιμα τη στοιχειωδη νοημοσυνη οτι ατομα που κανανε τις παπιες τοτε με τον Κωνσταντινεα και τις βομβες, να σπευδουν να μιλησουν για τις πετρες δεν σου περνα απτο μυαλο.

Αντιθετα αυτο που φανταζεσαι ειναι οτι εσπευσα να υπερασπιστω εναν προεδρο που τον κρινω απτην αρχη της χρονιας, μεχρι σημερα. Ευφυια, διορατικοτητα.

 

Τώρα για το ποιος δεν καταλαβαίνει, άσε να το κρίνουν οι άνθρωποι που προσπαθούν να συνομιλήσουν καθημερινά μαζί σου, είτε σε αθλητικά θέματα, είτε σε κοινωνικά. Nuff said

Ε τοτε, welcome πελατη μου που συνομιλεις μαζι μου. Γενικα, αντρικιο επιχειρημα αυτο. Μπαινουμε στη διαδικασια να μιλησουμε με εναν "τρελο" αλλα σε καποια φαση που δεν εχουμε τι να πουμε τον λεμε "τρελο" με αοριστολογιες και καθαριζουμε σαν μαγκες. Ευγε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είναι ότι δεν έχω εγώ κάτι άλλο να πω, δεν υπάρχει θέμα που να μπορεί να συζητηθεί ορθώς μαζί σου, συνεπώς αφού αγοράζεις, θα συνεχίζω να πουλάω τρελίτσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είναι ότι δεν έχω εγώ κάτι άλλο να πω, δεν υπάρχει θέμα που να μπορεί να συζητηθεί ορθώς μαζί σου, συνεπώς αφού αγοράζεις, θα συνεχίζω να πουλάω τρελίτσα. 

Η πλακα ειναι οτι πιο πανω μιλουσες για απαντησεις δημοτικου.

Ρωτησα που στηριξα τρακη και τι περιστατικο αγνοω και παιρνω την ωριμη απαντηση: "δεν γινεται να συνενοηθει κανεις μαζι σου".

 

Παλι καλα που λες και μονος σου οτι μπηκες να τρολαρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σσσσ μαργαρίτα, μην κάνεις τέτοια πράγματα, αυτά είναι συκοφαντίες, οι Αγγελόπουλοι τα έκαναν για να ρίξουν το φταίξιμο στον Γιαννακόπουλο. Αν και νομίζω μεταξύ μας ότι ο Μαρινάκης το έστησε.

Τον πρασινο Πηλοιδη με το non call? Του την επεσε η 13?

Τσκ τσκ τσκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνει το «Derby»!

 

Καλό ταμείο ανεργίας εύχομαι

Oχι ρε. Εντάξει παλιοφυλάδα μεν, αλλά τα παιδιά δεν εφταιγαν. Αλλος τους έλεγε τι να γράψουν.

Και αυτο το γράφω γιατι ήξερα κάποιον που εργαζόταν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνει το «Derby»!

 

Καλό ταμείο ανεργίας εύχομαι

Αν ήμουν εκδότης του Γαύρου, τώρα που κλείνει το Ντέρμπυ θα έβγαζα παράλληλα άλλη μια εφημερίδα την οποία θα ονόμαζα ΤρολοΓαύρος. You know, Γαύρος και ΤρολοΓαύρος, η δεύτερη για τους φίλους του ΠΑΟ... και όχι μόνο!  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...