Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mπουχου the bell tolls?

 

Πλάκα κάνεις, έτσι ?

 

Για τον Καζλαουσκας λεμε.Εντελως ξεπερασμενος προπονητης με πολυ αργες αντιδρασεις .Τον εχουμε δει κ στον οσφπ κ στην εθνικη.Παντα ειχε τη τυχη να εχει πολυ καλο υλικο στη ομαδες του.

Τον συγκεκριμενο κοουτς  τον ανεφερα σαν παραδειγμα υπερτιμημενων προπονητων που γραφοταν για αντικαταστατες του Ζελικο. 

Δεν πιστευω οτι αν ειχαμε παρει καποιον απο απο αυτους θα ημασταν σε καλυτερη μοιρα.

Επεξ/σία από tool1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δεν καταλαβαινω γιατι τιμωρηθηκε μονο ο Δημουτσος που σκοραρε στο Καραισκακη

Αλλοι δυο δεν σκοραρανε?

Γιατι δεν τιμωρηθηκαν αυτοι?

Πρασινη παραγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπας και είσαι ο Νικολογιάννης και μας το κρύβεις;

 

Υ.Γ. Πες και για τις χριστοπαναγίες του Τοροσίδη

 

E φυσικα, πες μας οτι δεν ειναι ιδια περιπωση. Ελα να μας διασκεδασεις. oh wait...

φυσικα και δεν ειναι ιδια. Ο ενας επαιζε στον γαυρο και ο αλλος στον ατρομητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σσσσ μαργαρίτα, μην κάνεις τέτοια πράγματα, αυτά είναι συκοφαντίες, οι Αγγελόπουλοι τα έκαναν για να ρίξουν το φταίξιμο στον Γιαννακόπουλο. Αν και νομίζω μεταξύ μας ότι ο Μαρινάκης το έστησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ φοβάμαι αυτούς που έχουν εφεύρει την αλητεία, φοβάμαι μην τους βρω μπροστά μου.

Μπα, αυτοι που πετανε πετρες ειναι γατακια ως προς το θεμα αλητειας μπρος σε αυτους που βαζουν βομβες.

 

Αλλα και παλι -για να γαυροτρολλαρω κι εγω λιγακι-  δεν ειχαν διακριτικα , γιατι μπλεκετε τον ΠΑΟ λοιπον? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...