Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναπληρωματικός από την προτελευταία ομάδα της segunda ισπανίας!

Μάλιστα!

To ψήνω να στείλω στον Αλαφουζ λίγα βιντεάκια από όταν έπαιζα μπάλα παίζει να πάρει και μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δε ξέρω αν ο σκοπός του ειναι να μειώσει συμβολαια αλλά ο Ανάκογλου ειναι μικρος, δε θα παιρνε και 500.000 χιλιαρικα.

Απλά θέση βασικου ήθελε μπας και μετά έπαιρνε καμια καλυτερη μεταγραφή. Να φαινόταν και ο ΠΑΟ πως δίνει παιχτες έξω.

Εν πάση περιπτώση, η άποψή μου ειναι πως ο Αλ αφουζ, κρινει λανθασμένα, αν θέλει το καλό της ομάδας του.

 

Και ο Βαγγέλας μείωση κάνει αλλά τα ταλέντα τα κυνηγάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχ με αυτα τα ταλεντα,ειδαμε και τον Νινακο τι εκανε στην παρμα,ψαχνουν να τον διωξουν

Μονο ο κυριακος και ο παπασταθοπουλος ειχε εξελιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρουσία του Νίνη ήταν όντως ταλαντουχου παίχτη. Ατύχησε με τραυματισμους και γενικά δεν ευτυχησε να αξιοποιήσει ακομα τις ποδοσφαιρικές του δυνατότητες. Εχει καιρό ακόμα όμως.

Ο Ανάκογλου ειναι Ιμπαγαζοειδής αλλά και με αμυντικές δυνατότητες.  Έχει καλή κάθετη, είναι έξυπνος. Αν ο ΠΑΟ χτύπαγε και καναν Γκέκα μπροστά, θα κάνανε παπάδες αυτοι οι 2, αλλά εντάξει. Θα φανει παντως ο παιχτης. Θα πάρει ευκαιρίες στην ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Βαγγέλας μείωση κάνει αλλά τα ταλέντα τα κυνηγάει.

 

Και τα καιει αφηνωντας τα στον παγκο. Βεβαια και το ελληνικο ταλεντο δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. με μια καλη εμφανιση γινονται ροναλντο, παιρνουν λεφτα, και βγαινουν με μοντελα και απο εκει και περα η κατω βολτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μη το βλέπεις έτσι.

Ο Βαγγελας έχει τη πολυτέλεια να έχει και καλους παίχτες.

Ας πουμε, έχει κάνει μια επένδυση 2 εκατομμυρίων με τον Μασάδο τώρα. Θα τον αφήσει να παίξει βασικός όλη τη χρονιά, μπας και αρχίσει να ανεβαίνει.

Του έχει βγει ο Αμπντουν, έχει κάνει βασικό τον Μανωλά (που και οι 2 κάνουν μεγάλα παιχνίδια), ο Σιόβας ηδη έχει προταση για δανεικος με όψιον 1,5 μυρια, ο Φουστέρ ειναι σταθερή αξία, ο Τσιμπουρ συντομα θα ανανεώσει και ισως πωληθεί μετά, τα ιδια και ο Μήτρογλου.

 

Αυτό που θέλω να πω, ειναι πως ταλεντα τυπου Φετφα που ανανέωσε και με καλή οψιον μάλιστα παρόλλο που παίζει σπάνια, έχουν μελλοντικό ρόλο στην ομάδα. Το ίδιο και ο Βλαχοδήμος.

Ακόμα και τα 2 σαπάκια του Κοβάσεβιτς, δε τα έχει διώξει.

 

Εμένα αυτο μου κάνει ως σχέδιο. Προσπαθεί να δείξει οτι έχει υλικό προς διάθεση σε Ευρωπαϊκούς συλλόγους, Υλικό που η ιδια η ομάδα, βγάζει στην επιφάνεια με τη παρουσια της στο Ch.L.

 

Mε τις παρουσες συνθήκες, ο Ολυμπιακός θα ειναι πάντα ένα σκαλί πάνω απ τους άλλους. Θα σου φέρνει 2-3 ταλέντα κάθε καλοκαίρι και έναν παίχτη τυπου Μασάδο ξέρω γω ή κανέναν 32χρονο πρώην world class για να εξασφαλίζει το πρωτάθλημα.

Στο ch.l θα βγαίνει 3ος ή 2ος και θα εξασφαλίζει πόντους οι οποίοι με βάση τον νέο νομο που προκειται να βγει, θα του δίνει και άμεση προσβαση στους ομιλους χωρις προκριματικά (ετσι διάβασα. Ο πρωταθλητής λέει μιας χωρας που πέρασε 2ο γυρο τσ.Λ ή ουέφα, θα έχει δικαίωμα, εφόσν ξαναπάρει το πρωτάθλημα της χώρας του, να πάει απευθείας στον όμιλο των αδύνατων, ακόμα και αν η χώρα του δεν έχει τους απαραίτητους βαθμους για να του το εξασφαλίσει).

 

Οπότε σκασιλάρα του και του Βαγγέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλα-μπλα-μπλα, ως γνωστόν ο Τζιμπούρ απο το '07 μέχρι το '11 αγωνίζοταν στον ΟΣΦΠ.

Τι μπλα μπλα ρε χιουμοριστα?

Αναφερω και την ΑΕΚ? Την αναφερω

Αρχισε να κανει δηλωσεις μετα το 2011? @@

Τον ψαχνουν και για περιεργα κερδη απο Μαλαισια για στοιχημα? Τον ψαχνουν

 

Ε χεσε με, κανε εσυ τον ταλιμπαν υπερ του "τρομοκρατη" που δεν κανει δηλωσεις 5 χρονια τωρα και φαε μειωση στον μισθουλακο σου (και συ και γω και ολοι μας) αδιαμαρτυρητα. Ετσι παει στην Ελλαδα, εχουμε φαει 40% μειωση εισοδηματος, κουβεντα. Σου λενε ο αλλος βγαζει εκατομμυρια, δεν κανει δηλωσεις, παιζει στοιχημα κτλ "μισο λεπτο να δω τι φανελα φοραει...ααα, δικος μας. ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΔΙ"

 

Την ωρα που ασχολείστε με τα στοιχήματα του Τσιμπουρ, χάσατε έναν πολύ ταλαντουχο παίχτη που για όσους ξέρουν ποδόσφαιρο είναι ο Ελληνας wannbe Ιμπαγάσα.

Μόνο το γεγονός οτι κατάφερε να τον αρπάξει η....ΑΕΚ των χιλίων προβλημάτων, δείχνει το τρομακτικό πρόβλημα που υπάρχει αυτη τη στιγμη στον ΠΑΟ.

Να υπενθυμίσω πως ο Ανάκογλου θα έπαιρνε τη φανέλα του βασικου στο σπίτι του. Μάλιστα ο Ολυμπιακος που τον ηθελε πέρσι, του ζητούσαν 1 μύριο για την αγορά του.

 Σωστα, παω για Β' Εθνικη και θα με σωσει ο Ανακογλου. Τι σημασια εχει που εχω με το 1,5 χιλιαρικο τρωω μειωσεις "για να σωσω τη χωρα" ενω ο αλλος με τα εκατομμυρια παιζει σε στημενα και μενει αφορολογητος

Ο Ανακογλου πρεπει να με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σωστα, παω για Β' Εθνικη και θα με σωσει ο Ανακογλου.

Oχι θα σε σωσει ο Ολλανδός ασθενής που εφερες.

http://www.sport24.gr/football/Holland/tha_ekplagw_an_ta_kataferei_o_kaiper.2110557.html

 

Ο Ανάκογλου θα έπρεπε να σε ενδιαφέρει διοτι δεν έχεις τέτοιον παιχτη στην ομάδα σου και θα τον έπαιρνες τζάμπα, σε σχέση με αυτά που θα έπρεπε να δωσει ο Ολυμπιακός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες στο μπασκετ παντως μαλλον αποχαιρετησατε τη δευτερη θεση. Κριμα, γιατι η Ρεαλ δεν ειναι καθολου σταθερη ομαδα, και ισως ουτε καν καλυτερη σας. Σας κερδισε εδω μεσα οπως σας κερδισε, και χτες πηγε στην παραταση με δυσκολα σουτ που θελαν τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες στο μπασκετ παντως μαλλον αποχαιρετησατε τη δευτερη θεση. Κριμα, γιατι η Ρεαλ δεν ειναι καθολου σταθερη ομαδα, και ισως ουτε καν καλυτερη σας. Σας κερδισε εδω μεσα οπως σας κερδισε, και χτες πηγε στην παραταση με δυσκολα σουτ που θελαν τυχη.

Ποια 2η θεση και συ ρε μλκα? Κατσε να περασουμε, ποια 2η θεση μου λες, ποτε δεν πηγαιναμε για 2η θεση ρεαλιστικα

 

 

Coss, αστο ρε φιλε, δεν συνεννοουμαστε. Σου λεω οτι δεν με ενδιαφερουν σε αυτη τη φαση τα αγωνιστικα και οτι ολα αυτα τα παικτακια που λες ειναι για να τερματισω 6ος αντι 8ος και μου λες ο,τι ναναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες στο μπασκετ παντως μαλλον αποχαιρετησατε τη δευτερη θεση. Κριμα, γιατι η Ρεαλ δεν ειναι καθολου σταθερη ομαδα, και ισως ουτε καν καλυτερη σας. Σας κερδισε εδω μεσα οπως σας κερδισε, και χτες πηγε στην παραταση με δυσκολα σουτ που θελαν τυχη.

Ας κοιταξουμε να διεκδικησουμε τις θεσεις 3-4 γιατι οπως ειμαστε αυτην την περιοδο δεν παμε οχι για τοπ8 Ευρωλιγκας, αλλα ουτε στο περιπτερο για τσιγαρα.

 

Δεδομενου οτι οι θεσεις 1-2 οπως φαινεται καπαρωνονται απο Ρεαλ και ΤΣΣΚΑ (ιδιαιτερα μετα το χθεσινο αποτελεσμα), τοτε πρεπει να πεταξουμε εξω δυο εκ των Εφες, Ζαλγκιρις, Μαλαγα . Δυσκολακι. Κι ολα αυτα για την τσαμπα ηττα του Πεδουλακη απτην Ρεαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ηταν κριμα που χασατε απο τη ρεαλ εντος, δεν ειναι σταθερη ομαδα ουτε η ομαδα φοβητρο. Ουτε κι η ΤΣΣΚΑ παντως κανει τιποτα τρελλες εμφανισεις, ισως στην επομενη φαση να τους δουμε πιο ετοιμους.

 

Με Ζαλγκιρις τωρα παιζετε εκτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα παίζουμε με ΤΣΣΚΑ νομίζω εκτός και μετά με ζαλγκιρης πάλι εκτός .... Πάντως εχθές η Ρεάλ πρέπει να ευχαριστεί τον Τεόντοσιτς που δεν έχασε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο αυτη την αγωνιστικη εχει 1 βδομαδα κενο.

Μετα ο 1oς γυρος τελειωνει με ΤΣΣΚΑ εξω και μετα αρχίζει ο 2ος με Ζαλγκιρις εξω-Εφες μεσα (οπου σε αυτη την δυαδα ξεκαθαριζουν ολα μαλλον)

 

Ντε Μπαλζακ, ποιον Τεοντοσιτς? Τον Μεσινα. Το βλεπεις ανθρωπε μου, εχεις βαλει τον τρελο μεσα για την τελευταια φαση, σε εχει καψει στην Κων/πολη, τον πετας ξανα μεσα, ο ανθρωπος ειναι ψυχοπαθης, σουταρει απο τα 9μ και ενω ειχε 4'' ακομα. Μια, δυο, τρεις, ο ανθρωπος ειναι βλαμμενος, εσυ φταις που τον βαζεις

Εντωμεταξυ πριν στο 65-66 εχει δωσει το κορακι 2 βολες στον Ρουντυ αλλο πραγμα. Προφανως δεν ειναι βολες, αλλα μολις καταλαβαινουν οτι η ΤΣΣΚΑ δεν ειχε συμπληρωσει τα 5, βλεπουν το ριπλευ και ανακαλυπτουν οτι ο Ρουντυ και καλα πηγαινε για σουτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...