Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Και τωρα ηρθε η ωρα της κριτικης. Η εν πολλοις πλασματικη εικονα που δημιουργησαμε με τις προηγουμενες νικες μπαινει τωρα στη σωστη της διασταση. Δεν ειναι καθε μερα του αι Γιαννιου να καθαριζει ο Γκιστ, ο Μπραμος και ο Μασιουλις με 800 τριποντα. Εγκληματα Πεδουλακη σημερα. Παιχνιδι που το ελεγχεις 3 περιοδους που εχεις χτισει διαφορα με αργο ρυθμο και μου το γυρνας σε 3ποντα στην τελευταια περιοδο. Ευγε κοουτς.

 

Σε πολλες περιπετειες θα μας βαλει αυτο το αποτελεσμα, τσαμπα ηττα, αλλα αυτα παθαινεις οταν αντι για προπονητη εχεις γλαστρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα φετος ο Παναθηναικος ειναι αν του μπουν τα τριποντα.Πραγματικα θεμα τριποντωνς,αν δεν σου μπουν στα εκτος εδρας μπορει να φας και 20 ποντους στο κεφαλι.Τωρα εχουμε εναν Παναθηναικο που στα τελευταια 6 λεπτα δεν εχει βαλει καλαθι,και εσυ δεν βαζεις μεασα τον χοτνρο,να του πεταξεις την μπαλα να παρεις κανα φουλ.Απλα δινεις εντολη για τριποντα μεχρι να μπει.Αυτα ειναι.



Δεν παμε πουθενα,μου θυμιζουμε πολυ ταου τα τελευταια χρονια,βουρ τριποντα και οτι γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως καταφεραν και το εχασαν μεσα στο οακα απο αυτη την τραγικη Ρεαλ,που να επαιζε και καλα ,20 ποντους θα τρογαμε.Αν δεν μας μπουν τα τριποντα θα τρωμε +15,να το θυμαστε.

Παρε αλλον προπονητη ρε ηλιθιε,και ας μην ειναι ο ζελικο,παρε κατι αλλο ,ελεος με την μαλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πιο κρισιμο τριποντο το παιρνει ο Τσαρτσαρης.. Μια του κλεφτη (Ζαλγκιρις) δυο του κλεφτη (Μαλαγα) ε παρτα τωρα. Και να εχανα απο την Ζαλγκιρις που ηταν πιο φορμαρισμενη αντε πες οκ, χανεις απο την Ρεαλ που φανηκε παλι οτι τους εχουμε με μια ορθολογικη αντιμετωπιση του ματς, κατι που εγινε για 25 λεπτα μεχρι ο Πεδουλακης να παθει το καθιερωμενο κοκομπλοκο και να περιμενει να βρεξει τριποντα ενω εχει τον Σοφο να κανει παρτι. Γιου χαντ ουαν τζομπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν στηριζεστε στα τελευταια παιχνιδια μονο στα τριποντα και σημερα ειχατε 23% αν δεν κανω λαθος τοτε η ηττα ειναι φυσιολογικο αποτελεσμα ...Εγω βλεπω οτι το μονο συστημα που παιζετε ειναι η μπαλα στην ρακετα και μετα εξω για τριποντο ,πολλες φορες κιολας καποια ειναι τραβηγμενα του κερατα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν στηριζεστε στα τελευταια παιχνιδια μονο στα τριποντα και σημερα ειχατε 23% αν δεν κανω λαθος τοτε η ηττα ειναι φυσιολογικο αποτελεσμα ...Εγω βλεπω οτι το μονο συστημα που παιζετε ειναι η μπαλα στην ρακετα και μετα εξω για τριποντο ,πολλες φορες κιολας καποια ειναι τραβηγμενα του κερατα .

Δηλαδη θες να μας πεις οτι δεν εχουμε συστηματα?Αληθεια τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συστηματα ολες οι ομαδες εχουν στις προπονησεις εγω ομως βλεπω μονιμως ενα show τριποντων στα τελευταια παιχνιδια του παναθηναικου .Δηλαδη μπαινει ο Καπονο και βλεπεις οτι με το στανιο ψαχνουν να τον βρουν να βαρεσει τριποντο οταν πια ειναι τοσο προφανες και η αντιπαλη αμυνα προσαρμοζεται πανω του .Ενταξει δεν λεω ο ανθρωπος εχει φοβερο χερι αλλα οταν δεν μπουν τα τριποντα που καποτε θα γινει με μαθηματικη ακριβεια θα χασετε καποια παιχνιδια .Μπορει στον αλλο αγωνα εκτος εδρας να βαλει 30 τριποντα και να κερδισετε με 20 ποντους διαφορα δεν εχει να λεει .Εσυ βλεπεις να βγαινουν σοβαρα συστηματα στα τελευταια παιχνιδια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συστηματα ολες οι ομαδες εχουν στις προπονησεις εγω ομως βλεπω μονιμως ενα show τριποντων στα τελευταια παιχνιδια του παναθηναικου .Δηλαδη μπαινει ο Καπονο και βλεπεις οτι με το στανιο ψαχνουν να τον βρουν να βαρεσει τριποντο οταν πια ειναι τοσο προφανες και η αντιπαλη αμυνα προσαρμοζεται πανω του .Ενταξει δεν λεω ο ανθρωπος εχει φοβερο χερι αλλα οταν δεν μπουν τα τριποντα που καποτε θα γινει με μαθηματικη ακριβεια θα χασετε καποια παιχνιδια .Μπορει στον αλλο αγωνα εκτος εδρας να βαλει 30 τριποντα και να κερδισετε με 20 ποντους διαφορα δεν εχει να λεει .Εσυ βλεπεις να βγαινουν σοβαρα συστηματα στα τελευταια παιχνιδια ?

Φιλε μου το καταλαβες οτι σε τρολλαρα?Wtf is wrong with you guys?Μ<ε αυτα τα ποστ βλεπω οτι περισσοτεροι μπαινουν γραφουν το μυνημα του και φευγουν ,δεν διαβαζουν καν ουτε μια σελιδα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συστηματα ολες οι ομαδες εχουν στις προπονησεις εγω ομως βλεπω μονιμως ενα show τριποντων στα τελευταια παιχνιδια του παναθηναικου .Δηλαδη μπαινει ο Καπονο και βλεπεις οτι με το στανιο ψαχνουν να τον βρουν να βαρεσει τριποντο οταν πια ειναι τοσο προφανες και η αντιπαλη αμυνα προσαρμοζεται πανω του .Ενταξει δεν λεω ο ανθρωπος εχει φοβερο χερι αλλα οταν δεν μπουν τα τριποντα που καποτε θα γινει με μαθηματικη ακριβεια θα χασετε καποια παιχνιδια .Μπορει στον αλλο αγωνα εκτος εδρας να βαλει 30 τριποντα και να κερδισετε με 20 ποντους διαφορα δεν εχει να λεει .Εσυ βλεπεις να βγαινουν σοβαρα συστηματα στα τελευταια παιχνιδια ?

Ειρωνικά το είπε βρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην δικαιολογειται να θελει στο τελευταιο λεπτο φαουλ στην Ρεαλ ο Παο για να σταματησει το χρονομετρο και να εχει η Ρεαλ μολις 2 ? Σημαινει οτι αυτο οτι επαιξε το 4ο δεκαλεπτο εξω απο την ρακετα χωρις να φορτωνει με φαουλ τους ισπανους και το πληρωσε...



Φιλε μου το καταλαβες οτι σε τρολλαρα?Wtf is wrong with you guys?Μ<ε αυτα τα ποστ βλεπω οτι περισσοτεροι μπαινουν γραφουν το μυνημα του και φευγουν ,δεν διαβαζουν καν ουτε μια σελιδα πισω.

Τροραλεις ξετρολαρεις εγω φιλε Σωκρατη σου λεω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ  αυτο το ματς το επαιρνεις και χωρις συστηματα,τον χοντρο τον ξεχασε 5 λεπτα στο τελος .Πλακα κανουμε ,βλεπεις οτι η οαμδα δεν μπορει να βαλει καλαθι,και εσυ μου βγαζεις τον χοντρο ,ο οποις θα παρει σιγουρα αν τροφοδοτηθει 2-3 φουλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ  αυτο το ματς το επαιρνεις και χωρις συστηματα,τον χοντρο τον ξεχασε 5 λεπτα στο τελος .Πλακα κανουμε ,βλεπεις οτι η οαμδα δεν μπορει να βαλει καλαθι,και εσυ μου βγαζεις τον χοντρο ,ο οποις θα παρει σιγουρα αν τροφοδοτηθει 2-3 φουλ?

 

Εγω τι σου ειπα παραπανω ?

Οτι ειχε η Ρεαλ 2 φαουλ μονο γιατι δεν επαιξε ο παο ρακετα καθολου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...