Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά δεν χτυπάω το σαμάρι όταν μου φταίει ο γάιδαρος. Άλλο το κράξιμο (όπως έγινε από όλο το γήπεδο με το τέλος) και άλλο η προσωπική χυδαία επίθεση σε παίχτες. Ας τα βάλουν με τον Αλά Φουζ που τους κάνει πλάκα.

 

Στα αγωνιστικά. Αναμενόμενο αποτέλεσμα και ατυχία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Αυτο που λες μου θυμιζει ΜΚ, Αρτζι και χοντρο (στο ελαφρυτερο γιατι ο Αρτζι ειναι ανικανος οχι στημενος)

Οπως δεν θα βρισω χοντρο παροτι τον θεωρω λιγο και επικοινωνιακο τρικ τρακη, και οπως λεω "γιατι ο τρακης δεν ακουει κατι", δεν μπορω να ακουω "τι σας φταιει ο Αρτζι". Φταιει και αυτος γιατι δεν κανει ουτε τα βασικα

 

Εγω λοιπον θεωρω το 24 ΚΑΙ ανικανο ΚΑΙ στημενο ΚΑΙ ρουφιανο ΚΑΙ τσατσο

Γιαυτο λοιπον θελω πανι ΚΑΙ για Τζιγγερ ΚΑΙ για Αλ αλλα ΚΑΙ για το ιδιο το 24 γιατι μου φταιει και αυτος για αυτα που κανει. Αλλιως να μην βριζω ουτε Μαρινακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dkni αν ο Βυντρα ειναι ολα αυτα που λες, τοτε το να βρισεις τον ιδιο ειναι η πιο επιφανειακη και ανουσια αντιμετωπιση. Ηρθαν προπονητες και προπονητες, αλλαξαν διοικησεις, αλλαξαν προεδροι και ολοι μα ολοι αγαπουν εναν ρουφιανο, τσατσο και στημενο; Ειναι παραλογο λιγο, αλλα ακομα κι ετσι να ειναι τοτε εχουμε να βρισουμε πολυ πολυ κοσμακη πριν φτασουμε στον Βυντρα. Διοτι ο Βυντρα ειναι οτι ειναι, αλλα αλλοι του πλεκουν το εγκωμιο, αλλοι του ανανεωνουν συμβολαια και αλλοι δεν τον διωχνουν. Επισης δεν τιμα τον κοσμο του ΠΑΟ να βριζει παιχτες γενικα αλλα και ειδικα τον Βυντρα που πριν μερικα χρονια τον προσκυναγαν οργανωμενοι και μη προς εκπληξη μου, και οχι μονο δικη μου φυσικα.

 

Δεχομαι την γιουχα αλλα το πανο που βριζει παιχτες μου καθεται στο λαιμο, παροτι τον Βυντρα και τον Σπυρο δεν τους παω μια. Οι οργανωμενοι εχουν πολυ υλικο να βρισουν για οσα τραβα η ομαδα, αλλα Αλαφουζιζουν επικινδυνα με κατι τετοιες ενεργειες, ητοι διασκεδαζουν τις εντυπωσεις απο την πηγη του προβληματος προς αλλες ασχετες κατευθυνσεις.

 

Και κατι ακομα. Τετοιο τρις-οικο ανοχης σε ολα τα επιπεδα, μα ολα, δεν σε κατανταει μονο η οικονομικη δυσπραγια. Αν το προβλημα ηταν μονο οικονομικο θα ημουν χαρουμενος. Εδω μιλαμε για σηψη παντου, ανοργανωσια, προχειροτητα και πληρη αδιαφορια με εναν προεδρο να εχει αφησει την ομαδα στον αυτοματο πιλοτο και να λαμπει παντου δια της απουσιας του, ή εναλλακτικα με κανα ακυρο μιντιακο παραληρημα για να δουλεψει κανα κοροιδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O μυστικο ειναι να τα βρεις σαν προεδρος με τους οργανωμενους σε ποσοστα-εισητηρια.Αν τα καταφερεις τοτε θα φταινε παντα οι παιχτες,διαιτητες,προπονητες κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Midi με δουλευεις τωρα? Μην βαζελιζεις ρε γαμωτο

Πρωτον, ολα αυτα τα χρονια με ολους αυτους τους προπονητες ΠΟΤΕ ελειπε Βαρδινογιαννης απο διοικηση? Τα πρωτα χρονια ηταν μονος του και για 2,5 χρονια ηταν μεγαλομετοχος. Ποιος να βγαλει πχ τον Γκούμα παλαιότερα ή τον Βυντρα νεωτερα

Και για τον Γκουμα τα ιδια δεν λεγανε?

Αρα μην μου λες πως εμενε, εμενε γιατι ηταν παιδι του αφεντικου ή εστω ενος απο τα αφεντικα, του σημαντικοτερου.

 

Δευτερον, επειδη πρεπει να τελειωσει και η πιπα με την χρησιμοποιηση του απο ολους τους προπονητες που γινοταν με αγωνιστικα κριτηρια...ειδα τι καταιγισμο προτασεων ειχε ο Βυντρα! Σκιστηκαν ολες οι ομαδες, που οι ΑΡΔ που προσκεινται μαλιστα ξαφνικα αγαπησαν τον Παναθηναικο και ηθελαν το καλο του και υποστηριζαν Βυντρα, να τον παρουν. Ουτε καν ο ΠΑΟΚ σαν κινηση εντυπωσιασμου

 

Τριτον, αν καταλαβες, ΔΕΝ λεω οτι καλως τα ακουει μονο ο Βυντρα, λεω οτι καλως τα ακουει ΚΑΙ ο Βυντρα και σε 2η φαση ο Σπυροπουλος. Με ειδες να το λεω για τον Τοτσε ή τον Μπουμσονγκ παροτι ισως σηκωνει? Οχι. Και οσο για την σταση των οργανωμενων ελπιζω οτι θα αλλαξει και απλως μεχρι τωρα πιστευαν τον Αλαφουζο.

Γιατι εταξε ξεκαθαρισμα και λυσεις - μπας και βρεθει καποιος να βαλει λεφτα σε αποβαρδιγιαννοποιημενη ομαδα και με λυση στον οριζοντα του γπεδικου. Υποθετω και περιμενω πλεον κριτικη και στον Αλαφουζο

 

επισης για Βυντρα-Σπυροπουλο και πολλα αλλα φταιει κυριως το Βαρδινογιαννεικο και αυτο τα εχει ακουσει πολλες φορες. Αρα μην μου λετε οτι χτυπανε το σαμαρι. Και τον γαιδαρο εχουν χτυπησει. Σαμαρι ειναι λοιπον και ο Αλαφουζος αφου ειναι ενας περαστικος ανικανος στην καλυτερη ή ενας μπροστινος στην χειροτερη. Αρα μην ακουσω και για Αλαφουζο συμφωνα με τα δικα σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαζι σου για τον αμπαλο και το βυσμα, τα λεω χρονια. Τον εχω γιουχαρει οταν ακομη τα μαλλια του ηταν πιο πυκνα απτα φρυδια του. Αλλα, τα πανο που στοχοποιουν και βριζουν 1-2 παιχτες ειναι μαλακια.

 

Να δεχθω οτι ο Τζιγκερ ηταν που τον κραταγε ασκοντας πιεση ακομα και σε διοικησεις με τις οποιες δεν τα πηγαινε καλα, πχ ΠΕΚ.

Να δεχθω οτι οι προπονητες τον βαζαν μεσα κατ´εντολη (δεν ειπα το αντιθετο εξαλλου, προφανως ετσι ειναι).

ΑΛΛΑ για αυτα ο λουκαβυντρα δεν ειναι υπευθυνος. Αυτος απλα απολαμβανει τη σηψη. Δεν τη δημιουργησε ο ιδιος, ουτε την συντηρει. Αντε και τον πιανει η αξιοπρεπεια και φευγει. Ε και; Το θεμα δεν ειναι να φυγει, το θεμα ειναι να εχεις σαν ομαδα την οργανωση εκεινη που θα τον ειχε στειλει σπιτι του πριν καμια 5ετια. Κι αν δεν την εχεις, δε φταιει ο Βυντρα!

 

Αν ειναι τσατσος ρουφιανος στημενος κλπ, τοτε τα πραγματα δυσχεραινουν την θεση οσων διαχειριζονται τα της ομαδας και κρατουν τετοιους ανθρωπους κατ´εντολη πχ του καρκινου. Παλι το προβλημα δεν ειναι ο Βυντρα, διοτι αν τον διωξεις, θα βρεθει αλλος να κανει την ιδια δουλεια εφοσον το παρασκηνιο στην ομαδα λειτουργει ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα συμφωνουμε στο τι τρεχει, διαφωνουμε στην αντιμετωπιση

Λοιπον, οπως ειπα και πριν για μενα ο Βυντρα ΔΕΝ ειναι Πεδουλακης, που οντως παροτι γελαω με την παρτη του δεν μου φταιει ο ανθρωπος. Ειναι στημενος, τσατσος, ρουφιανος και οταν καποιος τα εχει αυτα, πρεπει να τα ακουει ΚΑΙ αυτος εκτος απο αυτον που τον επιβαλλει

Σε μια δουλεια ρε μλκα δλδ μου λες οτι δεν θα ειχες προβλημα με το @ του γραφειου επειδη "μου φταιει ο διευθυντης που τον κραταει"?

Ε, τοτε ποτε δεν θα φταιει κανεις για τιποτα εκτος απο τον πανω-πανω, τον decision maker. Και αν σου κλεψουν το σπιτι, να μην κατηγορεις τον κλεφτη αλλα την Αστυνομια που δεν τον επιασε νωριτερα. Και σε ολα τα δικαστηρια θα υπηρχαν μονο ηθικοι αυτουργοι και θα αθωωνονταν οι φυσικοι αυτουργοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα σου λεω οτι αν κινει τα νηματα ο καρκινος, τοτε θα βρεθουν αλλοι 10 βυντρες αμα φυγει αυτος.

 

Αν δεν υπαρχουν ηδη δηλαδη.

 

Edit.

Νταξει σε πιανω, με το πανο βγαζεις αγανακτηση, εχεις μπουχτισει τοσα χρονια οκ, αλλα εδω μιλαμε για ενα κομματι του παζλ της καταστροφης, ειναι και καπως χοντρη η στοχοπιηση 2 παοχτων δηλαδη. Βουλιαζει το πλοιο κι εμεις τα βαζουμε με τις καμαριερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζι σου. Ας φυγει αυτος ομως που εχουμε μπροστα μας.

Η γελοιοτητα του Αλαφουζου που εφαγε ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ παικτες με ποιοτητα και γκελ στην κερκιδα οπως ο Λετο και ο Κατσουρανης, με βαρβατα μαλιστα συμβολαια, οπως και η φυγη Φερειρα που υποτιθεται οτι στηριζε αλλα δεν μπορει να διωξει Βυντρα-Σπυροπουλο-Μπουμσονγκ και φερνει τον εναν αστειο προπονητη μετα τον αλλο δυστυχως δειχνει τι συμβαινει



Παντως αμα εχεις κανει τα σωστα κονε βλ. Ρηγας, πας μπροστα

Δες αντιμετωπιση Παναθηναικου εδω και χρονια (τελικος Βερολινου, ημιτελικος με Μπαρτσελονα το 11, ημιτελικος με ΤΣΣΚΑ το 12) και δες αντιμετωπιση Ολυμπιακου. Κολλαει στην εδρα σου το χρονομετρο, κερδιζεις χρονο αλλα κανεις παπαρια αφου χανεις λει απ απο τα 3μ και τελικα τρως στην αντεπιθεση καλαθι. Κανεις ενσταση και ξαναγινεται ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ματς. Ρισπεκ΄?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αμα εχεις κανει τα σωστα κονε βλ. Ρηγας, πας μπροστα

Δες αντιμετωπιση Παναθηναικου εδω και χρονια (τελικος Βερολινου, ημιτελικος με Μπαρτσελονα το 11, ημιτελικος με ΤΣΣΚΑ το 12) και δες αντιμετωπιση Ολυμπιακου. Κολλαει στην εδρα σου το χρονομετρο, κερδιζεις χρονο αλλα κανεις παπαρια αφου χανεις λει απ απο τα 3μ και τελικα τρως στην αντεπιθεση καλαθι. Κανεις ενσταση και ξαναγινεται ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ματς. Ρισπεκ΄?

Aσε να δουμε πρωτα...Θα μεινω εκπληκτος με την euroleague ετσι και δωσει επαναληψη του παιχνιδιου, διοτι κανει νιαου-νιαου τι πηγε να γινει χθες με το χρονομετρο , ασε που κατεληξε αλλιως αποτι το υπολογιζαν (που να φανταστουν οι Βοσκακηδες στη γραμματεια οτι ο Μπραουν βαζει 6η και ανοιγει turbo σε ανοιχτο γηπεδο).

 

Σε οσα αναφερεις με εμας, διαβασα απο τον Kwsn οτι το 2005 χασαμε με παρομοιο τροπο απο την Opel Skyliners, καναμε ενσταση, η ενσταση εγινε δεκτη αλλα δεν επιδικαστηκε επαναληψη παιχνιδιου, κανονικα περασε η ηττα μας ως ειχε. Δεν το θυμαμαι το σκηνικο αλλα θα εχει πολυ ενδιαφερον αν με τον ΟΣΦΠ κρατησουν διαφορετικη σταση αυτην τη φορα. Και μιλαμε για λαθος για το οποιο ευθυνεται ο γηπεδουχος βαση κανονισμου, ετσι? Ο γαυρος δηλαδη εκανε ενσταση εναντιον του εαυτου του με λιγα λογια, απλα για να παρει επαναληψη στο παιχνιδι που εχασε. Μεγαλες στιγμες για πρωταθλητες ευρωπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βύντρα δεν τον πάω μία ξέρω ότι δεν κάνει για την ομάδα μας έχει στοιχίσει αγώνες και αγώνες όλα αυτά τα χρόνια και τον έχω βρίσει και εγώ αρκετές φορές ΑΛΛΑ με τέτοιες αντιδράσεις και τέτοια εμετικά πανό δεν συμφωνώ,συμφωνώ με τα λεγόμενα του midi και του fire.

Επίσης καταδικάζω τέτοιους τραμπουκισμούς

 

958403.jpg

 

"Ο αμυντικός των «πρασίνων» άκουσε αρκετά... γαλλικά, ενώ οι οργανωμένοι οπαδοί άφησαν το πέταλο και τα... είπαν από κοντά με τους οπαδούς από τις κεντρικές θύρες που ουσιαστικά αντιτάχθηκαν με αυτές τις αποδοκιμασίες."

 

Ας τον αποδοκιμάζουν όσο θέλουν αλλά δεν έχουν κανένα δικαίωμα να την πέφτουν σε όποιον έχει διαφορετική άποψη από αυτούς ούτε τους ανήκει η ομάδα για να κάνουν ότι θέλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σενάριο ρε συ Μίντι με τον ΟΣΦΠ όλο αυτό, όχι; Δηλαδή "πειράξανε το χρονόμετρο" γαύρικα χέρια, για να κερδίσουνε (χρόνο και πιθανώς ματς), και αν τους έβγαινε (κερδίζανε), θα καθόταν η Σιέννα με τα χέρια δεμένα...;

 Τώρα τους λένε απλώς μαλάκες - γιατί να διακινδυνευτεί να τους λένε και απάτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ σενάριο ρε συ Μίντι με τον ΟΣΦΠ όλο αυτό, όχι; Δηλαδή "πειράξανε το χρονόμετρο" γαύρικα χέρια, για να κερδίσουνε (χρόνο και πιθανώς ματς), και αν τους έβγαινε (κερδίζανε), θα καθόταν η Σιέννα με τα χέρια δεμένα...;

 Τώρα τους λένε απλώς μαλάκες - γιατί να διακινδυνευτεί να τους λένε και απάτες;

Να πιστεψω οτι δεν το πειραξανε και ηταν τυχαιο γεγονος (εδω και 32423423 παιχνιδια) το οτι συνεβη στα τελευταια 19 δευτερολεπτα κρισιμου παιχνιδιου που πας καρφι για παραταση με ομαδα που σου κανει χαβα μεσα στο ΣΕΦ επι 40 λεπτα (αντε οκ 30, να ειμαι δικαιος)? Να το δεχθω.

Να πιστεψω οτι καθε φορα που γινεται τετοιο λαθος  και δεν ειναι ΠΟΤΕ σε βαρος του γηπεδουχου, (βλεπε το περσυνο δεδικασμενο, βλεπε εμας με Opel Skyliners, βλεπε και τον γαυρο χθες φυσικα) ειναι παλι τυχαιο? Να το δεχθω.

(Οσο τυχαιο ηταν και το αλοπερντιν στους Ρωσσους).

Παντως να δεχθω οτι σταματησε μονο του, δεν μπορω, πρεπει λοιπον καποιος να μας πει ποιος και γιατι το σταματησε, αφου δεχθηκαμε οτι ειναι τυχαια γεγονοτα τα απο πανω. Και στη συνεχεια να μας απαντησει γιατι δεν τρεξανε αμεσως προς τη γραμματεια ο Μπαρτζωκας με τον Μαρμαρινο να παραπονεθουν (σε αντιθεση με αυτους της Σιενα που το κανανε σε κλασματα δευτερολεπτου, αλλα τους γραψανε εκει που δεν πιανει μελανι, αρα δεν υπαρχει δικαιολογια οτι δεν το πηραν χαμπαρι, απλα το πηραν χαμπαρι μολις ο Μπραουν εβαλε καλαθι...).

 

Η Σιενα δεν θα καθοταν με τα χερια δεμενα, αλλα ο ελληνομαγκας που τον οριζει η ΚΑΕ ΟΣΦΠ και χειριζοταν το χρονομετρο και δεν ειχε καν ιδεα περι "δεδικασμενων με Μπεσικτας" (εδω δεν ειχε ο Συριγος οταν ξεκινησε την εκπομπη) θα λειτουργησε με καθαρα γαυρικη λογικη που διεπει κατι τετοιους: τιποτα δεν τους αγγιζει, τιποτα δε τους πιανει, ο θρυλος και το ΑΙγαλεω να κερδανε και ολοι οι αλλοι να πανε για τουμπες. Ποσο μαλλον τωρα που εχουν και Ρηγα και ειναι και κουπατοι. Για κακη του τυχη του εξυπνοβλακα (οποιος κι αν ηταν αυτος που εκ του πονηρου εβαλε χερι στο χρονομετρο), ηρθαν τα πανω κατω σε 1 δευτερολεπτο και τωρα τρεχουν να φτασουν τον Μπομπυ τον Μπραουν με ενσταση.

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε μαν, συνεχίζει να μου φαίνεται πολύ σενάριο. Και να πεις δηλαδή ότι "δεν είχε χρόνο ο ΟΣΦΠ", 10 δεύτερα ήταν = "υπεραρκετά" για να βάλει καλάθι. Να το έκανε κανένας κάγκουρας στα 2-3'' ενώ ήταν σε προσπάθεια (αιφνιδιασμό ας πούμε) και φαινόταν ότι δεν προλάβαινε, να το καταλάβω...Αλλά και πάλι, ισοπαλία ήτανε, δεν χάνανε, να πεις ότι κάποιος τα έπαιξε "όλα για όλα". Για να μην πω ότι δεν (νομίζω να) έχει τέτοια σκηνικά "αληταριάς" στην πλάτη του ο ΟΣΦΠ (...αν εξαιρέσεις κάτι...νερά ίσως, στην προ-προηγούμενη δεκαετία...), για να δικιολογείται "καχυποψία"...Και στην τελική-τελική, δεν κρίθηκε κι η πρόκρισή του (ή μη) χθες (πάλι για να πεις ότι ¨"δικιολογείται" "τόσο θράσος"...)

 

Και πάλι δηλαδή, υπερβολή μου φαίνεται να διακινδυνέψει κάποιος διασυρμό (αν ακολουθήσει "εξεταστική" "για το τί έγινε/πώς έγινε/γιατί έγινε) και (χοντρή) ποινή (υποθέτω), αν αποδειχθεί με κάποιον τρόπο ότι ήταν σκόπιμο το σταμάτημα...

Μη λες δε και τόσο μεγάλα λόγια "για τον πάγκο"...Εδώ κοτζάμ...Ιωάννου (χαχαχαχ λολ οκ, οκ) δεν κατάλαβε ότι κόλλησε ο χρόνος...Σε τέτοια στιγμή, με τόση τσίτα, ε λογικό δεν είναι σαν πιθανή εξήγηση...;

 

Κι εντάξει, γενικά από εχθές "υπερβάλλεις" (...τί ήταν εκείνο "80-20" διαιτησία που έγραψες, και καπάκι μάλιστα δώσανε φάουλ και 3 στον Σκοπιανό...Μια χαρά θα μπορούσαν να το πνίξουν αν ήταν ΤΟΣΟ..."προκατειλημμένοι" - ή λίγο πιο κάτω να δώσουν φάουλ πάνω σε Χάινς ή ακόμα και σε Λω -και να επαναληφθεί το σκηνικό "3 βολές" μάλιστα, "διορθώνοντας" έτσι το προηγούμενο που "τόσο εύκολα δώσανε" - εγώ περίμενα ότι θα το πνίγανε, λόγω έδρας). Και το θέμα είναι, όσο κι αν είσαι δηλωμένος Παναθηναϊκός, ΔΕΝ σε ξέρω (...όσο σε "ξέρω"...) να είσαι τοιούτως υπερβολικός (στα όρια του "εμπαθή"), και δη όταν πρόκειται μεν για ΟΣΦΠ, αλλά στην Ευρώπη δε (και σίγουρα όχι κόντρα στην ομάδα σου...). Οπότε απορώ, διότι "πολύ σιγουριά" βλέπω από μέρους σου και δεν μπορώ να καταλάβω από πού πηγάζει...

 

Και δεν ξέρω ρε μαν, μπορεί εγώ να είμαι ο "αθώος" (στα όρια του "αγαθού"), και το σενάριο να αποδειχθεί κι αληθινό. Δεν λέω ότι δεν στέκει - μια χαρά μπορούν να στέκουν τα πάντα (...ακόμα και το κουμπί να το πάτησε ο Μπερτομέου με remote ξερωγώ),,,αλλά απλά δεν με πείθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε έχει ξανακολλήσει χρονόμετρο στο ΣΕΦ (και σε κρισιμότερα μάτς που ήταν στον πόντο μέχρι το τέλος); Την τελευταία δεκαετία τουλάχιστον, νομίζω ποτέ. Και γιατί να έγινε τώρα εσκεμμένα υπέρ του Ολυμπιακού σε ένα παιχνίδι που έτσι και αλλιώς δεν ήταν do or die; Δεν ξέρω, πολύ παρατραβηγμένα μου φαίνονται όλα αυτά. Πάντως σε καμία περίπτωση για μένα δεν θα πρέπει να ξαναγίνει το μάτς.

 

Υ.Γ:
 

 

Στις 28 Ιανουαρίου του 2005, ο Παναθηναϊκός είχε ηττηθεί στην Φρανκφούρτη με 68-66, χάρη σε εκπρόθεσμο καλάθι του Τόντιτς. Οι «πράσινοι» είχαν υποβάλλει ένσταση και αρχικά δικαιώθηκαν. Η Ευρωλίγκα όρισε την επανάληψη του αγώνα, αλλά στην συνέχεια η Επιτροπή Εφέσεων της διοργάνωσης εξέδωσε ανακοίνωση τα... μεσάνυχτα, λίγες ώρες πριν αρχίσει ο Παναθηναϊκός το ταξίδι του για τη Φρανκφούρτη για την επανάληψη του ματς, βάσει της οποίας το ματς είχε κατακυρωθεί στους Σκάιλαϊνερς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...