Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζωξη βλεπω ε. Νταξει τωρα που βαλατε τα πραγματα στη θεση τους με επιχειρηματα οτι δεν υπαρχουν παραγκες κλπ, τωρα που μας υπενθυμισατε οτι η παραγκα ειναι πρασινη και με κουμπουρια, τωρα που μας εξηγησατε με τεκμηρια γιατι σωστα οι καθυστερησεις κρατησαν το 2πλασιο χρονο απο αυτον που ειπε ο 4ος, αντε πατε απο κει και τα λεμε. Εξαλλου ειμαστε -24 οπως λετε γιαυτο τραβατε ναασχοληθειτε με τιποτα σοβαροτερο σιγα σιγα αντι για πεθαμενους σαν εμας. Πατε να καζουριασετε τους Ατρομητους που δινουν νοημα στον Μαιο και τις φιεστες σας.

 

ΥΓ. Το ματς με τον Λεβαδειακο εληξε τελικα η παιζουν ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

 Στους ποσους πηγες με Ζιοβανι-Ζαχοβιτς?

Εχετε χαζεψει? Πανηγυριζεις που δεν εχεις φαει 5 αλλα 3?

 

Eγω σε ρωτησα κατι και δεν απαντησες . Ειπες βλακεια και τωρα θα αρχισεις παλι να μου λες για τον αερα και συνεχιζεις να εκτιθεσαι  .Παμε παρακατω επειδη μιλησες για δηθεν κατηφορα στο ΟΑΚΑ με την Λα Κορουνια και εμεις οτι τρωγαμε πενταρες με Ζαχοβιτς Ζιοβανι .Για θυμησε μου σε παρακαλω τον πρωτο αγωνα με την Λα Καρουνια που επαιξες να παρω ετσι λιγο μυρωδια απο κατηφορα ....Αν θες παλι μου απαντας ετσι ? Μην ζοριζεσαι / Επισης εσενα και τον αλλο σας ρωτησα να μου πειτε για τις καθυστερησεις στον αγωνα με την ΑΕΚ και ακομα περιμενω .Απαντα μου ομως πρωτα για την κατηφορα και μετα παμε στα πιο δυσκολα .Με το πασο σου ...

Οσο για αυτο που ειπες με την Μολντε αστο καταπιε το τωρα επειδη ειπες κοτσανα  και αλλη φορα μας τα ξαναλες πιο σωστα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τελειώνει λίγο αυτή η κουβέντα επειδή κατάντησε κουραστική,με τα μάτια ενός κόκκινου το ελληνικό πρωτάθλημα είναι αξιόπιστο (όταν άλλα γύρω μας έχουν στηθεί και έχουν ξεσπάσει σκάνδαλα όπως ιταλία,τουρκία και σερβία) δεν υπήρχε ποτέ θέμα αναξιοπιστίας του και αν υπήρξε το είχε στήσει ο καπετάνιος και ας έχει πάρει 8 πρωταθλήματα από τότε πού έγινε επαγγελματκό το πρωτάθλημα,ο πάο πάντα είχε χειρότερο ρόστερ από τον κόκκινο πρωταθλητή που είχε πάντα προέδρους που αγαπούσαν την ομάδα τους και νοιαζόντουσαν για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου (κοσκωτάς,σαλλιαρέλης,κόκκαλης και μαρινάκης) πήραν 19 παντελονατα πρωταθλήματα και μερικά δια πυρός και σιδήρου εξαιτίας της παράγκας του καπετάνιου,του τζιγκερ και έπειτα του παλαίμαχου βολλευμπολίστα γόντικα,που κάθε χρόνο επιβεβαίωνε στην ευρώπη ότι είναι η καλύτερη ομάδα στην ελλάδα έχοντας αλώσει πολλές ευρωπαϊκές έδρες με ζιοβανι καρμεμπε τζολε ζετερμπεργκ (από το 1992 το πρώτο διπλό έγινε το 2007) και όλα αυτά τα χρόνια ήταν πιο ψηλά στην βαθμολογία της ουέφα από τον αιώνιο αντιπαλό του,έχοντας τον πύρινο κόκκινο λαό που δεν έχει σπάσει κάθισμα σε γήπεδο που όπου πάει θυμίζει εκκλησία,με ένα γήπεδο που χτίστηκε με 100% ιδιωτικά κεφάλαια και έπεσε σε πολλά εμπόδια αρχικά (πχ κορμοράνους) και εναντίον παλαίμαχων διαιτητών που ξεστόμιζαν ο παναθηναικός και ο όφη να νικάνε .....και πράσινο παράγοντα της ομάδας να μιλάει για φυσούνες.

 

Παίδες ότι και να λέτε φάσεις σαν και αυτή λένε πολλά καθώς δεν πρόκειται για ανθρωπινό λάθος,δείχνει την δύναμη του παρασκηνίου.

 

24pm168.jpg

 

 

Συνέντευξη δημήτρη ποντίκη http://www.sport-fm.gr/article/151696

«Η φράση ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να νικάνε που είχε πει ο Σπάθας ήταν πολύ ήπια για να εκφράσει αυτό που συνέβαινε»

 

~Live your Dream~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέει αυτός ο χρυσικόπουλος είναι καλός;

θυμάμαι που είχε γραφτεί και πιο παλιά το όνομα του όταν έπαιζε ακόμα στον άρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν ξέρω αν τον έχεις δει πιο πολύ κι από πιο κοντά, αλλά όσο τον είχε πάρει εμένα το μάτι μου (κυρίως σε αγώνες της εθνικής "U18"), δεν τον έλεγες και "τεράστιο"... Ταλέντο απλώς, ναι, ίσως, μάλλον. Είχε ορισμένα καλά στοιχεία (γρηγοράδα, ή μάλλον ευελιξία) και κάτι στις κινήσεις του (με ή χωρίς μπάλα) που έδειχνε δείγματα κάτι "διαφορετικού" από τον σωρό...αλλά μέχρι εκεί. Ίσως το ύψος και η "αέρινη" σωματοδομή του (κάποιοι θυμάμαι είχαν προλάβει να τον βαφτίσουν..."Έλληνα Πίπεν") και το ότι είχε για το ύψος του σχετικά καλό ball handling, να παραεκτιμήθηκαν...; Στα σίγουρα πάντως θυμάμαι, σε αντιδιαστολή με τους κατά-τί μεγαλύτερούς του, "χρυσούς" από το '08 μέχρι το '10, μια έλλειψη "μαχητικότητας", όσο κι αν ήταν αυτός που ξεχώριζε από τη δική του γενιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eγω σε ρωτησα κατι και δεν απαντησες . Ειπες βλακεια και τωρα θα αρχισεις παλι να μου λες για τον αερα και συνεχιζεις να εκτιθεσαι

...ειπε τρεμοντας που το επιχειρημα "δεν εφαγα 5 αλλα 3" το αμολησε δημοσια αποδεικνυοντας οτι δεν καταλαβαινει. Περαστικα σου.

για τις καθυστερησεις στον αγωνα με την ΑΕΚ και ακομα περιμενω

Τι περιμενεις, να ληξει στο ματς στη Λειβαδια? Οντως, στον αγωνα ΑΕΚ-Παναθηναικος ειχε υπερβολικες καθυστερησεις και προκριθηκε η ΑΕΚ χαρη σε αυτο. Ευχαριστουμε που συμφωνεις

 

Γενικα βλεπω παντως ηρεμει σιγα-σιγα η κουβεντα για την πρασινη παραγκα που ολοι εχουμε βιωσει τα τελευταια χρονια. Θα μαθουμε τελικα αν ο Καπετανιος καλυπτε τον Κατσουρανη στο Καραισκακη?

 

Ο ΒΥΝΤΡΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!???

 

Αλαφουζε...

 

Τι γινεται ΑΡΔ? Λυσσαξατε για τον παικταρα που κακως τον τρωνε αλλα δεν τον θελει ουτε η Λαρνακα. Γιατι δεν βρισκει ομαδα ο τιμιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάει κατάρ ο σισέ...

βασικά καλύτερα γιατί για 6 μήνες τι θα πρωτοέκανε και με ποιους ? δεν θα μας χάλαγε πάντως

ραντεβού το καλοκαίρι ελπίζω

 

http://prasinanea.gr/categories/transfers/article2088408.ece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τον Ντε Βινσεντι, δευτερη ηττα, επικοινωνιακη, τη στιγμη που βγαινανε και λεγανε οτι μαλλον ερχεται. Εδω δεν εχεις λεφτα να παρεις τον ντινα, θα σου δωσουν οι Αγγλοι τον Σισε.... Καλυτερα γιατι τωρα μονο θα πεφτε στα ματια των οπαδων του παο, αν μεινει ελευθερος το καλοκαιρι κατι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aναμενομενο θα ελεγα,οτι κι αν εγραφαν τα σαιτ κ οι εφημεριδες.

 

Με Αλμπα αποψε ειναι κομβικο ματς,ελπιζω να παρουσιαστει καλυτερη η ομαδα.Δεν την εχω δει φετος αλλα το ροστερ της δε μου πολυγεμιζει το ματι.

Επλιζω να μη κανουν πρωτη νικη στο τοπ16 τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 4 μερες τα βρηκαμε αρκετα σκουρα στον Κολοσσο, η ομαδα γενικως ειναι σε κακη κατασταση απο την αρχη του τοπ16, σε αντιθεση με την Αλμπα που εχει ηδη βγαλει 3 δυσκολα παιχνιδια και εχει ζορισει πολυ και τις 3 ομαδες (ειδικα ΤΣΣΚΑ και Εφες καρδιοχτυπουσαν για 35 λεπτα). Αν θελουμε να ειμαστε ανετοι στη συνεχεια σημερα νικαμε. Αν γουσταρουμε τις περιπετειες, τοτε χανουμε απο ενα εκ των αουτσαιντερ και well done.

 

Η Αλμπα απειλει με 2 κυριως παιχτες, τον Τομσον και τον Γουντ (να δω ποιος θα βγαλει σωστη αμυνα πανω του), το κακο ομως ειναι οτι εχει και καποιους εμπειρους παιχτες που σε συνδυασμο με την εδρα, μπορουν να σε διαλυσουν (Σαφαρτζικ, Αβταλοβιτς, Σουλζ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με τα λεγομενα γαυρων και ΑΡΔ στα ΜΜΕ λογικα πρεπει να υπαρχει ενα κλιμα "στεναχωριας" που χαλασε του Σισε καθως ηταν υπερεκτιμημενος, χωρις ρυθμο και θα ερχοταν εδω να κανει τι? ποιος θα του εδινε την μπαλα? Θα χαλαγαν τα αποδυτηρια

 

Επομενως οι μη Παναθηναικοι πρεπει να ειναι δυσαρεστημενοι (σε ποστς και ραδιοφωνα) και αρα λογικα δεν περιμενουμε "σας δουλεψε ο Αλαφουζος" και αλλα πανηγυρικα, σωστα? Και στο ραδιοφωνο ελπιζω να ακουω οτι ευτυχως δεν εγινε ο χαμος στην ομαδα και οχι τιποτα "θα εβαζε γκολ, θα εσωζε την ομαδα"

 

 

ΑΛΑΦΟΥΖΕ ΔΙΩΞΕ ΤΟ 24 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

 

Παντως δεν μας τα λες πολυ καλα..."αποΒαρδιγιαννοποιηση" διαφημιζες αλλα Νο24-Νο31 ειναι ακομα εδω ετσι? Αντιθετα Λετο-Κατσουρανης πηραν πουλους ανετα,Σισε-Κυριακος δεν ηρθαν, κατι δεν παει καλα, ετσι κυρΓιαννη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο ΠΑΟ φοβαμαι κ οχι την Αλμπα.Αν δε κανω λαθος περσι νομιζω ειχαμε χασει εκει κ λεγανε οτι εκαναν τη μεγαλυτερη νικη στην ιστορια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...