Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κανείς στην Ελλάδα που νομίζει πως ο Ολυμπιακός δεν έκανε-κάνει κουμάντο στο παρασκήνιο του ποδοσφαίρου? Καλώς ή κακώς? 

 

Μήπως αδικείται κιόλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Και οταν κατηφοριζε το ΟΑΚΑ με Λα Κορουνια ο Ζιοβανι και ο Ζαχοβιτς τρωγανε 5αρες απο τη Μολντε

Επαιζα μπαλαρα και εσυ επαιζες με τον Θοκταριδη τον Αλεξανδρη και ετρεχες για πριμ στην Παναχαικη

Εξευτελίζεσαι. Μου εκανες αναφορά σε παράγκες και τωρα μου το πας στη Μόλντε? Τη στιγμη που σε γλεντάει η κάθε Ευρωπαική ομάδα, εποχή που υποτίθεται οτι είχες και ομάδα όπως το 2010, που γκάριζες οτι αδικήθηκες στο Ελλ. Πρωτάθλημα? Να θυμηθουμε τη Ροζενμπορκ και τη Μακάμπι (ξέρεις αυτές που κοροιδευες τους ΄γάβρους πριν 10 χρόνια...η θεία δίκη που λέμε)

 

2. Επαναλαμβάνεσαι χωρις να δινεις απαντήσεις.

3. Επίσης. Εχεις έρθει σε εξαιρετικά δύσκολη θέση και αυτό λόγω της άγνοιάς σου για την εποχή.

4. Εσύ δεν απαντάς. Εγω μια χαρά στο εξηγησα.

5.Φυσικά και μπαίνω στο τοπικ του Παναθηναικού και κάνω συζητήσεις με διάφορα άτομα, όπως και αυτοι μπορει να μπουν στου Ολυμπιακού. Λέμε τη γνωμη μας στα διοικητικά και τα οργανωτικά (παιχτες κτλ) του ΠΑΟ. Εσύ εισαι αυτός που τρολάρει όμως και ασχολείται καθαρά με τους άλλους και ειδικά με τη διαιτησία, ανακαλυπτοντας ανυπαρκτες καταστάσεις. Είσαι Ολυμπιακος, τέλος.

6. Τρολάρεις? Δε μπορεις να βρεις τη συνομιλία του Δαλουκα με τον Πατέρα και μπορεις να βρεις αυτές του Μαρινάκη?? Κοροιδευόμαστε τώρα??

 

8elwADSL γενικά νομίζω πως συμφωνουμε πως οι μεταγραφές παίζουν πολύ σπουδαίο ρόλο στην κατάκτηση ενός πρωταθλήματος.

Αν δεις τι παίχτες είχε το ροστερ του ο Ολυμπιακός στα πέτρινα χρόνια, αντιλαμβάνεσαι πως δεν ήταν χειρότερος από τον Παναθηναικό ή την ΑΕΚ. Ούτε είχε χειρότερους προπονητές. Ακόμα θυμάμαι την εποχή Μπλαχίν.

Αυτό που θέλω να πω, ειναι πως το παρασκήνιο τότε ήταν διαφορετικό και ακόμα και αν είχες καλή ομάδα, ισως να μην έπαιρνες πρωτάθλημα. Φυσικά υπήρχε και διαφορετικος ανταγωνισμός.

 

Πλέον, αν έρθει ένας επενδυτης και τα σκάσει, δε μπορει να τον σταματήσει κάποιος Σωκράτης. Αποδείχθηκε το 2009 με εσάς.

Οπως σου είπα, αν δεν ειχαν κανει τις χαζομάρες οι δικοί σας το 2010 και δε τα σπάγανε, πιθανότατα τωρα να είχε δημιουργηθεί μια νέα αυτοκρατορία για τον ΠΑΟ και ο Βαγγέλας απλά να έκανε δηλώσεις τύπου Αλαφουζου.

Παίζοντας όμως ένα παιχνίδι, ολομόναχος, αντιμετωπίζοντας αδύναμες ομάδες, παίχτες τύπου Μασάδο, φαντάζουν πολυτέλεια και με αυτους παίρνεις εύκολα ένα πρωτάθλημα, ενω μπορεις να γίνεις και προκλητικός διαιτητικά. Ποιος θα τον απειλήσει? Οσοι υπήρχαν, έχουν χεσμένη τη φωλιά τους και εξαφανιστηκαν (βλ. Πατέρας).

 

Γιαυτο και εγω περιμένω με αγωνια την περιπτωση Σαβιδη στον ΠΑΟΚ.

Αν οντως αυτος ο άνθρωπος ενισχυσει την ομάδα, θέλω να δω πως θα αντιδράσει ο Βαγγελας. Παρασκηνιο με αντιπαλους τόσο δυνατούς, δε μπορει να κάνει. Οπότε αν θα θέλει να συνεχίσει να βρισκεται στο χωρο του ποδοσφαίρου, θα πρέπει να τα σκάσει όπως έκανε κάποτε και ο Κοκκαλης, φέρνοντας ΚΑΛΟΥΣ παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω περιμενω να μου απαντησει ακομα ....Μαλλον θα περιμενω πολυ ακομα .Οταν ομως ειναι ασχετος με ποδοσφαιρο καποιος και πεταει εδω οτι του κατεβει μετα καθεται και λεει για τον αερα ...Βαζελος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω περιμενω να μου απαντησει ακομα ....Μαλλον θα περιμενω πολυ ακομα .Οταν ομως ειναι ασχετος με ποδοσφαιρο καποιος και πεταει εδω οτι του κατεβει μετα καθεται και λεει για τον αερα ...Βαζελος ...

Μην γενικεύεις.

Δεν ειναι θέμα βάζελου. Οι βάζελοι ειναι μη αντικειμενικοί Παναθηναικοι που ενδιαφέρονται όμως για την ομάδα τους. Κάτι σαν τους δικούς μας τους "γαβρους". Εγω έτσι τους ξεχωρίζω :P

Αυτός ειναι καθαρά αντιολυμπιακός. Δε τον ενδιαφέρει ο Παναθηναικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου λες αρχηγε, στο 4-3 με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ που πηρε το πρωταθλημα ο Ολυμπιακος θες να μου σχολιασεις τις καθυστερησεις εσυ και ο DKNI που κρατησε παραπανω ο Βασαρας σε παρακαλω 7 λεπτα νομιζω ? Για τσεκαρε το . Ευχαριστω εκ των προτερων .

 

Μηπως εσυ θελεις να μου σχολιασεις τα 8 λεπτα στο Παναθηναικος - ΑΕΚ στο κυπελλο? Επισης αλλα λογια για να αγαπιομαστε, οποτε σου χρειαζεται να σε σπρωξουν σε σπρωχνουν ειτε μπροστα εισαι ειτε επισω. Αυτη ειναι η αληθεια deal with it.

 

 

1.Εσυ καταλαβαίνεις πως όλα τα υπόλοιπα χρόνια είχα εγω διπλάσιο μπάτζετ από εσένα?

Καλο επιχειρημα. Αμα ηταν ετσι θα εβλεπα σε καθε πρωταθλημα ποια ομαδα εσπρωξε τα περισσοτερα και θα την επαιζα να παρει το πρωταθλημα. Αυτη την στιγμη θα εκανα διακοπες στην Χαβαη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απο ποιον ετρωγα πενταρες αρχηγε με Ζαχοβιτς και Ζιοβανι ? Απο την Μολντε ?

 

 

Ελα περιμενω να το googlareιs πρωτα...

Στους ποσους πηγες με Ζιοβανι-Ζαχοβιτς?

Εχετε χαζεψει? Πανηγυριζεις που δεν εχεις φαει 5 αλλα 3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο επιχειρημα. Αμα ηταν ετσι θα εβλεπα σε καθε πρωταθλημα ποια ομαδα εσπρωξε τα περισσοτερα και θα την επαιζα να παρει το πρωταθλημα. Αυτη την στιγμη θα εκανα διακοπες στην Χαβαη.

Στα περισσότερα πρωταθλήματα, ακόμα και σε κάτι Νορβηγίες, η ομάδα που τα σκάει για μεταγραφές 1-2 σεζόν πριν ή έχει κάνει εξαιρετική διαχειριση του ροστερ της τα προηγουμενα χρόνια (Βλέπε Μοντελιέ στην Γαλλία), είναι αυτη που θα διεκδικήσει το πρωτάθλημα.

Και μιλάμε τωρα για πρωταθλήματα με παραδοσιακές δυνάμεις, όπως η Ισπανία, η Αγγλία, η Γερμανία, η Γαλλια κτλ κτλ.

 

Ασε που ο DKNI ισχυρίστηκε πως τα 2 πρωταθλήματα που πήρε ο ΠΑΟ, το 2004 και το 2009, ήταν λόγω διπλάσιου μπάτζετ. Ε και εγω του απάντησα το προφανες, Πως ολα τα υπόλοιπα που πηρε ο Ολυμπιακός, λόγω μπάτζετ τα πήρε. Απλά και όμορφα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα περισσότερα πρωταθλήματα, ακόμα και σε κάτι Νορβηγίες, η ομάδα που τα σκάει για μεταγραφές 1-2 σεζόν πριν ή έχει κάνει εξαιρετική διαχειριση του ροστερ της τα προηγουμενα χρόνια (Βλέπε Μοντελιέ στην Γαλλία), είναι αυτη που θα διεκδικήσει το πρωτάθλημα.

Και μιλάμε τωρα για πρωταθλήματα με παραδοσιακές δυνάμεις, όπως η Ισπανία, η Αγγλία, η Γερμανία, η Γαλλια κτλ κτλ.

 

Nαι οπως γινεται στην γερμανια τα τελευταια 2 χρονια. Μιας και την εφερε παραδειγμα ενας φιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτός ειναι καθαρά αντιολυμπιακός. Δε τον ενδιαφέρει ο Παναθηναικός.

 ...ειπε και μετρησε 6-7 γαυρους που ποσταρουν συνεχως στο τοπικ του Παναθηναικου στις τελευταιες σελιδες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ...ειπε και μετρησε 6-7 γαυρους που ποσταρουν συνεχως στο τοπικ του Παναθηναικου στις τελευταιες σελιδες

Λόγω της βλακείας που πέταξες εσύ προ 2 ημερών για το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Λεβαδειακό στο τοπικ του ΠΑΟ, προσπαθώντας να δημιουργήσεις φασαρία. Κλασικό τρολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου εκανες αναφορά σε παράγκες και τωρα μου το πας στη Μόλντε?

Διαφορετικες εποχες εγιναν αυτα τα δυο?

Τη στιγμη που σε γλεντάει η κάθε Ευρωπαική ομάδα, εποχή που υποτίθεται οτι είχες και ομάδα όπως το 2010,

Με κατηγορησε κανεις για παραγκα Γοντικα και μου λες τωρα "στην Ευρωπη σφαλιαρα"?

Το 2010 ειναι η χρονια της Ρομα ας πουμε?

Ρε μην τα λετε δημοσια αυτα, πειτε τα στα γαυροφορουμ που δεν καταλαβαινουν τι γραφετε 

 

Χαχα ενταξει, αστο δεν στο συνεχιζω. Απλως στα εχουν μεταφερει λαθος και δεν τα ξερεις. Ειστε μικρα και δικαιολογειστε

θα ηταν καλο για σενα να δεχτεις τι δεν διαβασες τις απαντησεις μου. Το κακο θα ειναι να μην τις διαβασες και να γραφεις τα παραπανω. Ξερεις τι σημαινει. Εγω θα σε συμβουλευα να ηρεμησεις γιατι σε εχει πιασει πανικος

 

Α ρε συ τωρα καταλαβαινω τι κανουν, νομιζουν οτι αμα το συνεχισουν θα βγουν απο πανω, οπως στη Λειβαδια...

 

Λουκα ακομα εδω?

Αλαφουζε κανονισε!!

 

Ο 24 που δεν ειχε δεχτει ΚΑΜΙΑ μειωση μεχρι τωρα, που ειπε ΟΧΙ στην μειωση του 50%, ο παικταρας που εκλαιγε ΣπορΦΜ, Σεντρα, Σπορντευ, Ερασπορ, Γκολ κτλ, δεν εχει βρει ομαδα και μενει λεει και με μεγαλυτερη απο 50% μειωση.

 

Ρε τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι νάναι. Αλλάζεις αυτά που λες σα να αλλάζεις μποξερακι κάθε μέρα. Φάσκεις και αντιφασκεις, δέχεσαι πράγματα και μετά τα παίρνεις πίσω, τα χάνεις, μπερδεύεσαι κτλ κτλ.Σα να κάνω συζήτηση με 5 χρονων παιδακι ένα πράμα.

Αστο. Αφου δε το χεις.

Ας μείνουμε στην χρονιά που είμαστε και άσε το παρελθόν που δε το γνωρίζεις οπως είναι φανερό.

Ασχολήσου λίγο με την ομάδα σου. Ούτε την ιστορία της δε ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ...ειπε και μετρησε 6-7 γαυρους που ποσταρουν συνεχως στο τοπικ του Παναθηναικου στις τελευταιες σελιδες

Έχεις εκπληκτική επιχειρηματολογία,όλο έννοια αυτή η πρόταση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις εκπληκτική επιχειρηματολογία,όλο έννοια αυτή η πρόταση.

Πληθαινετε βλεπω. Ριχνεις νερο στο ενα, πεταγονται αλλα. Προσοχη μην σας ταισουμε μετα τα μεσανυχτα

 

ΥΓ. Μαρεσει που το ενα κανει Like στο αλλο :-D

 

 

 

Ότι νάναι. Αλλάζεις αυτά που λες σα να αλλάζεις μποξερακι κάθε μέρα. Φάσκεις και αντιφασκεις, δέχεσαι πράγματα και μετά τα παίρνεις πίσω, τα χάνεις, μπερδεύεσαι κτλ κτλ.Σα να κάνω συζήτηση με 5 χρονων παιδακι ένα πράμα.

Αστο. Αφου δε το χεις.

Ας μείνουμε στην χρονιά που είμαστε και άσε το παρελθόν που δε το γνωρίζεις οπως είναι φανερό.

Ασχολήσου λίγο με την ομάδα σου. Ούτε την ιστορία της δε ξέρεις.

post-203111-0-08383200-1358283890_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...