Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok, denial λεγεται αυτο που περνας

Η λογικη του κατηφορου ειναι ο πατος...

 

Τζιγγερ Θεε, γυρνα στην ΠΑΕ. Σωσε μας απο τις ψευτικες υποσχεσεις Αλαφουζου (τις ποιες?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ρε midi, σε λίγες λέξεις, θεωρώ μεγάλη ντροπή να είναι αυτός ο άνθρωπος στην ηγεσία του παναθηναικού. Πριν έμοιαζε με αναγκαίο κακό, τώρα τελευταία τείνει να γίνει από απλά ενοχλητικός μάλλον εξοργιστικός αλλά να σου κάνω μια ερώτηση?

 

Έκραζες τζίγκερ? Έκραζες.

Έκραζες βγενό? Έκραζες.

Έκραζες πατέρα? Έκραζες.

Έκραζες αφούς? Έκραζες.

Κράζεις αλαφούζο? Φυσικά.

 

Μην αρχίσεις να μου λες ότι έκραζες τον καθένα για συγκεκριμένο λόγο και και και.. Η ουσία είναι ότι μονίμως όλοι σε ενοχλούν, για όλους έχεις να κάνεις την αρνητική κριτική σου και να βέβαια πάντα οι άλλοι είναι αδαείς που τους υποστηριζουν.

 

Εσύ, έχεις κάποια πρόταση? Δεν έχω καταλάβει.

Καλό και πολύ εύκολο το κράξιμο, το ξέρουμε και μπορούμε να το κάνουμε όλοι.

Δύσκολο είναι να πάρεις θέση και να στηρίξεις κάποιον.

Λοιπόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα το κραξιμο ειναι safe. Αν παει καλα η ομαδα, ολοι ΟΚ, ξεχνιονται. Αν οχι, "τα ελεγα εγω"

 

Στο μπασκετ ομως ποναει η ψυχη μας...δεν γινεται αυτο το πραγμα. 1 σουτ εχει δωσει ο ανθρωπος στον Καπονο. Δεν εχουμε κανει ΟΥΤΕ ΕΝΑ play, ολα ειναι ατομικες σκεψεις



Μας εχουν παρει 13 επιθετικα. Δεν εχουμε ακουμπησει μπαλα με συστημα στην ρακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκραζες τζίγκερ? Έκραζες.

Έκραζες βγενό? Έκραζες.

Έκραζες πατέρα? Έκραζες.

Έκραζες αφούς? Έκραζες.

Κράζεις αλαφούζο? Φυσικά.

 

Καταρχην, ξεχνας οτι εκραζα και τον Τσακα, αυτο για να φαινεται ακομα πιο ενδιαφερουσα η τοποθετηση σου. Κατα τ'αλλα με σειρα:

Ναι, προφανως.

Ναι, δικαιωθηκα.

Τον Πατερα ως Πατερα οχι (αντιθετως συνταχθηκα απειρες φορες με την ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ τακτικη του, οπως και με την επιλογη του να πει μπεσα οτι δεν ξανασχολειται). Τον Πατερα ως δεξι χερι και ζευγαρι του Βγενοπουλου αν εννοεις, τον επαιρνε η μπαλα, αλλα ακομα και σημερα θα ηθελα να ακουσω για επιστροφη του με προυποθεσεις.

Οχι , δεν νομιζω.

Ναι, προφανως, επι προεδριας του και με δικες του αποφασεις βλεπω την ταφοπλακα πανω στην ομαδα μου. Να τα πεταξω εξω να ντυθω a la gay pride και να κατεβω στο Συνταγμα να χοροπηδαω απτη χαρα μου, "για να εχω προταση"?

Μην αρχίσεις να μου λες ότι έκραζες τον καθένα για συγκεκριμένο λόγο και και και.. Η ουσία είναι ότι μονίμως όλοι σε ενοχλούν, για όλους έχεις να κάνεις την αρνητική κριτική σου και να βέβαια πάντα οι άλλοι είναι αδαείς που τους υποστηριζουν.

 

Εσύ, έχεις κάποια πρόταση? Δεν έχω καταλάβει.

Καλό και πολύ εύκολο το κράξιμο, το ξέρουμε και μπορούμε να το κάνουμε όλοι.

Δύσκολο είναι να πάρεις θέση και να στηρίξεις κάποιον.

Λοιπόν?

Αστεια λογικη.

(μη θεωρηθει πολιτικο σχολιο κλπ).

Εκραζες Παπανδρεου (Ανδρεα). Εκραζες.

Εκραζες Μητσοτακη? Εκραζες.

Εκραζες Σημιτη? Εκραζες.

Εκραζες Κωστακη? Εκραζες.

Εκραζες Γιωργακη? Εκραζες.

Εκραζες 300? Εκραζες.

(αν δεν τους εκραζες τοτε υπαρχει θεμα).

Τα υπολοιπα, ειναι copy paste του post σου και αμα θες δινεις και απαντησεις.

 

ΠΡΟΦΑΝΩΣ οταν σαν ομαδα εχω μπλεξει με ενα ματσο καρκινους, απατεωνες, τυχοδιωκτες, ερχομενους και παρερχομενους, ή απλα μαργιονετες δεν θα κατσω να κανω γαργαρες και να διαλεξω τον καλυτερο απτους χειροτερους απλα για να "εχω προταση". Για ονομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον εκαψε τον Μητσο :mad:  :mad:  :mad:

ΑΠΟΛΥΣΗ ΤΩΡΑ!!

Διωχτον!! Αν σου εχει μεινει τσιπα, ΔΙΩΧΤΟΝ

 

υγ. ηταν ατυχια μεν αλλα οταν τον ζοριζεις τον αλλο, ο οργανισμος προσπαθει να κανει overcompensate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βετεραν και βετεραν, 30 χρονων ειναι ο Διαμαντιδης, ελεος δηλαδη. Επισης αυτο το πραγμα με τον Γκιστ, αφου δεν τραβαει, βγαλτον!



Εν τω μεταξυ, η Μαλαγα εχει χασει τα αχαστα. Αμυνα με τα ματια ο Γκιστ, ολοι πανω του χτυπανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 είναι ο ΔΔ, και ο Πεδουλάκης τον έχει ήδη κάψει, παίζει φέτος τα πιο πολλά λεπτά της καριέρας του σε όλες τις διοργανώσεις. Πάντως μια απελπισία είναι ο ΠΑΟ με τον Ούκιτς δημιουργό, και ο Καπόνο δεν αξιοποιείται καθόλου. Πιστεύω αν ήταν στον Ολυμπιακό θα έδειχνε πιο πολλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βετεραν και βετεραν, 30 χρονων ειναι ο Διαμαντιδης, ελεος δηλαδη. Επισης αυτο το πραγμα με τον Γκιστ, αφου δεν τραβαει, βγαλτον!

 

Εν τω μεταξυ, η Μαλαγα εχει χασει τα αχαστα. Αμυνα με τα ματια ο Γκιστ, ολοι πανω του χτυπανε.

Ρε Κρις, επινες?

 

Ο Μητσος ειναι 32

Ο Γκιστ εχει rkg 17, ειναι 1ος σκορερ, με φοβερα ποσοστα. Μηπως λες τον Λασμε? Ο Γκιστ αμυνα δεν επαιζε ποτε, η Πρασινη και το Ντερμπυ τον ειπαν αμυντικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 φορες να χαναμε σημερα, παρα να τραυματιζοταν ο Μητσος. Δεν μπορω να νιωσω αισθημα εφοριας ουτε για 1 δευτερολεπτο μετα απο αυτο που ειδα στο ποδι του Μητσου. Μακαρι να μην ειναι τιποτα σημαντικο, αλλα φοβαμαι πως ειναι μηνας και βαλε (και εχουμε τελικους κυπελλου κλπ).

 

Πεδουλακη βαλε Ξανθοπουλο και αφησε επιτελους τον Ουκιτς εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Κρις, επινες?

 

Ο Μητσος ειναι 32

Ο Γκιστ εχει rkg 17, ειναι 1ος σκορερ, με φοβερα ποσοστα. Μηπως λες τον Λασμε? Ο Γκιστ αμυνα δεν επαιζε ποτε, η Πρασινη και το Ντερμπυ τον ειπαν αμυντικο

30 ειπα, εστω 31, τι διαφορα εχει? Ειναι βετερανος?

 

Ο Γκιστ, στο 4ο δεκαλεπτο που εβαλα το ματς, ηταν τραγικος στην αμυνα, στην επιθεση δεν ακουμπησε μπαλα. Ολη η Μαλαγα πανω του χτυπουσε. Ας τον εβγαζε 2' να τον ηρεμησει. Που διαφωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην, ξεχνας οτι εκραζα και τον Τσακα, αυτο για να φαινεται ακομα πιο ενδιαφερουσα η τοποθετηση σου. Κατα τ'αλλα με σειρα:

Ναι, προφανως.

Ναι, δικαιωθηκα.

Τον Πατερα ως Πατερα οχι (αντιθετως συνταχθηκα απειρες φορες με την ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ τακτικη του, οπως και με την επιλογη του να πει μπεσα οτι δεν ξανασχολειται). Τον Πατερα ως δεξι χερι και ζευγαρι του Βγενοπουλου αν εννοεις, τον επαιρνε η μπαλα, αλλα ακομα και σημερα θα ηθελα να ακουσω για επιστροφη του με προυποθεσεις.

Οχι , δεν νομιζω.

Ναι, προφανως.Αστεια λογικη.

(μη θεωρηθει πολιτικο σχολιο κλπ).

Εκραζες Παπανδρεου (Ανδρεα). Εκραζες.

Εκραζες Μητσοτακη? Εκραζες.

Εκραζες Σημιτη? Εκραζες.

Εκραζες Κωστακη? Εκραζες.

Εκραζες Γιωργακη? Εκραζες.

Εκραζες 300? Εκραζες.

(αν δεν τους εκραζες τοτε υπαρχει θεμα).

Τα υπολοιπα, ειναι copy paste του post σου και αμα θες δινεις και απαντησεις.

 

ΠΡΟΦΑΝΩΣ οταν σαν ομαδα εχω μπλεξει με ενα ματσο καρκινους, απατεωνες, τυχοδιωκτες, ερχομενους και παρερχομενους, ή απλα μαργιονετες δεν θα κατσω να κανω γαργαρες και να διαλεξω τον καλυτερο απτους χειροτερους απλα για να "εχω προταση". Για ονομα...

 

Οπότε για πες μου, εσύ που καταλαβαίνεις πολλά, τι έχεις κάνει τόσα χρόνια για να μπορέσει ο παναθηναικός να απαλλαγεί από το "ματσο καρκινους, απατεωνες, τυχοδιωκτες, ερχομενους και παρερχομενους, ή απλα μαργιονετες"? Εννοώ,τι έχεις κάνει πέρα από το κράξιμο στα φόρουμ?

 

Και επίσης αφού το ανέφερες, τι έχεις κάνει για να απαλλαγή και η χώρα που ανέφερες?

Γενικά ρε παιδί μου, τι κάνεις? Ξαναλέω, εκτός από το απίστευτα εποικοδομητικό κράξιμο, στα φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...