Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

όσο για το φιλικό μλκας δε σε κάνω quote για να το σβήσεις, γιατι μπορώ να πώ και γω για φιλικούς  ..τάνας γιους   κτλ, να μη ξεφεύγουμε.. :)

lol ε? Τεσπα κανε και quote κανε και report κανε και ban να φαω τζαπα ειναι. Αν νομιζεις οτι το ειπα μειωτικα/προσβλητικα και δε καταλαβες το υφος (εκανα και διευκρινηση ο ατιμος) και το αντιστοιχιζεις με γιους και τανες, τοτε cheers δικε μου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Μπήκες να τρολλάρεις και είναι ξεκάθαρο από το πρώτο σου post. 

 

Τώρα σε κράζουν για αυτό και έχεις παράπονο, seems legit..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Μίντι ούτε ριπορτ σε κάνω ούτε μπαν θέλω να φας, απλά δε σε ξέρω προσωπικά να ξέρω με τι ύφος το λες..τες πα αν ισχύει το φιλικά, όπώς λέγεται δηλαδή το μλκς σε μια παρεά οκ, απλά εγώ δε θα το έλεγα σε κάποιον που δεν τον ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ο πεδουλάκης έσκαγε ελέφαντα με τις εμμονές του. Πάρε ένα κωλοτάιμαουτ για οδηγίες και βγάλε την πηγή λαθών όξω.

 

Και ρε γαμώτο τον υποστηρίζω, αλλά δε βελτιώνεται ο άτιμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο θετικό του ΠΑΟ είναι ένα: Ότι χωρίς τον χοντρό να γαμάει όλες τις κατοχές, πλέον παίζετε καλύτερα και πιο απελευθερωμένα. Και ο Καπόνο μου θυμίζει τον ρόλο που είχε ο Άλλεν στους Σέλτικς, και γενικά όλοι οι swingman του ΝΒΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το πρόβλημα δεν είναι ο Σχορτσιανίτης, είναι ο Πεδουλάκης που επιμένει να παίζουν με τον χοντρό. Και στους προπαίδες με τον χοντρό στη ρακέτα παίζουν όλες οι ομάδες, μόνο που είναι παιδάκια κι όχι επαγγελματίες.

Αν πιάσει ο Gist, έχουμε πια καλό ρόστερ, χρειαζόμαστε 2 προσθήκες: Σάρας (εντάξει προσωπική λατρεία) και Ζοτς, ε σόρρυ, προπονητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο θετικό του ΠΑΟ είναι ένα: Ότι χωρίς τον χοντρό να γαμάει όλες τις κατοχές, πλέον παίζετε καλύτερα και πιο απελευθερωμένα. Και ο Καπόνο μου θυμίζει τον ρόλο που είχε ο Άλλεν στους Σέλτικς, και γενικά όλοι οι swingman του ΝΒΑ.

Εχουμε τον Ουκιτς να καιει τις κατοχες οταν δεν τις καιει ο χοντρος, χαμπαρι δεν εχεις παρει? :P

To κεφαλι κατω, πλαγια ντριμπλα ή ντριμπλα με πλατη εξω απτο τριποντο, ισως καμια σταυρωτη, 4, 3, 2, προσπαθεια μπασιματος, 1, πασα, υπο πιεση τουβλο, κορνα και γεια σας. Και ο Πεδουλακης στον παγκο να χειροκροτα με υφος "δεν πειραζει, παμε, its ok, its ok".

 

Επισης οταν κατεβαζει την μπαλα, μια φορα να περασει τη σεντρα πριν τα 18-17 της αντιστροφης μετρησης και τι στον κοσμο. Αλλα ειναι ανετοτατος!

 

Μπασκετικος αυτισμος σε ολο του το μεγαλειο ειναι ο Κροατης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ΤΟ_PAIDI

Αν η διαιτησια ηθελε να παιξει Παναθηναικο, απλα δεν σφυριζε το επιθετικο στον Μπανκς (που ηταν τραβηγμενο)

Το φαουλ στον Λασμε απο το ριπλευ φανηκε οτι ειναι παντως

 

 

Ο Πεδουλακης στην τελευταια φαση κανει σαν τρελος για να βαλει...τον Γκιστ μεσα ενω εχουμε ηδη Κωστα-Λασμε και ο οποιος παιζει προσωπικη αμυνα...τον Καουκενας!!! ΑΠΟΛΥΣΗ ΑΜΕΣΑ

 

ΥΓ. Ο Καπονο με τον χοντρο κουμπωνει. Αν ουτε αυτο δεν μπορεσει να κανει ο χοντρος (να κυκλοφορει την μπαλα οταν ερχεται η βοηθεια ωστε να βγαζει σουτ ο Καπονο) χεσε μεσα Πολυχρονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 μερες εκτος ο ΔΔ, χανει το παιχνιδι με την Εφες, ο Φαρμαρ παει για 30ρι PIR με Μπανκς και Ουκιτς στο man-to-man.

 

Και φυσικα, να δω αν θα βγει 2ο παιχνιδι στην επιθεση χωρις μυαλωμενο ασσο στην ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ματς στην Πολη μπορει να το χαναμε και με Μητσο, δεν εχει σημασια, απλα τωρα χασαμε 6 μερες πριν το τζαμπολ

Το θεμα ειναι ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ εδωσε το ΟΚ να παιξει ο Διαμαντιδης. Δεν επαθε υποτροπη στο 25', δεν επαθε υποτροπη πανω σε φαση, απλα μεσα σε 3' κλαταρε.

Αρα η λογικη λεει οτι ΨΩΛΑΡΟΥΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ στο ιατρικο επιτελειο (2η φορα μετα τον Σχορτσιανιτη)

 

Ή αυτο ή τους πιεζουν απο διοικηση/προπονητες να δινουν ΟΚ για παικτες που δεν πρεπει. Αλλα δεν γινεται αλλο να συνεχιστει αυτο το αστειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξυ και ο χοντρος ηταν στη διαθεση του Πεδουλακη χτες, δηλαδη αν του Αρτζι δεν του εκοβε χθες και τον εριχνε μεσα μπορει να ειχαμε 2 σε 1 για το ιατρικο επιτελειο μας. Και δεν μιλαμε ρε μλκες για τον Ξανθοπουλο, μιλαμε για τον ΔΔ, δηλαδη ποσο νιονιο θελει για να καταλαβετε (οσοι λαμβανετε αυτες τις αποφασεις μια με το χοντρο και μια με τον ΔΔ) οτι ειναι προτιμοτερο να χασεις 3 ματς στο τοπ16 Ευρωλιγκας παρα να σου τραυματιστει ο ΔΔ?

 

Ερωτηση κρισεως γιατι δεν ξερω. Το ιατρικο επιτελειο ειναι το ιδιο με τις περασμενες χρονιες ή αλλαξε κι αυτο? Διοτι αν ειναι το ιδιο, τοτε η απαντηση ειναι απλη στο ερωτημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τώρα, αν είναι να παίζουμε έτσι χωρίς σχέδιο αρχή και τέλος, ας πάρουμε γκέρσον να γουστάρουμε έμπνευση κατα τη διάρκεια του παιχνιδιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά τώρα, αν είναι να παίζουμε έτσι χωρίς σχέδιο αρχή και τέλος, ας πάρουμε γκέρσον να γουστάρουμε έμπνευση κατα τη διάρκεια του παιχνιδιού.

χαχαχα το εχω πει απ οταν ψαχναμε προπονητη.Ο μονος που κοντραρε το Ζελικο.

 

Αυτος ο Ουκιτς κ ο Μπανκς στην οργανωση του παιχνιδιου ειναι χαλι μαυρο.Δε θυμαμαι ποιος ειχε γραψει για τον Ουκιτς οτι ειναι η μεγαλυτερη απατη στην ιστορια του ευρωπαικου μπασκετ.900 χιλιαρικα το χρονο.Για πεταμα τα χουν τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα το εχω πει απ οταν ψαχναμε προπονητη.Ο μονος που κοντραρε το Ζελικο.

 

Αυτος ο Ουκιτς κ ο Μπανκς στην οργανωση του παιχνιδιου ειναι χαλι μαυρο.Δε θυμαμαι ποιος ειχε γραψει για τον Ουκιτς οτι ειναι η μεγαλυτερη απατη στην ιστορια του ευρωπαικου μπασκετ.900 χιλιαρικα το χρονο.Για πεταμα τα χουν τα λεφτα.

Ισως να αναφερεσαι σε αυτο το ποστ:

http://www.insomnia.gr/topic/395319-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82-2011-2012/page-704?do=findComment&comment=4872358

 

Περαν τουτου, ειναι δυστυχες το γεγονος οτι σαν εναλλακτικη υπαρχει ο Μπανκς που επισης δεν κοβει και ιδιαιτερα το μυαλο του, ειναι πιο πολυ για να εκτελει η να παιρνει ατομικες προσπαθειες παρα για να οργανωνει. Γενικα, οχι οτι του εχω καμια εμπιστοσυνη, για το παιχνιδι με την Εφες ισως πρεπει να δοκιμαστει καποια λεπτα κι ο Ξανθοπουλος (που καταντησαμε, τραυματιζεται ο Μητσος και δεν υπαρχει ουτε μιση εναλλακτικη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αυτο το ποστ αναφερομαι.

Χτες δεν αντεξα κ εκλεισα τη TV,ακομα κ οταν ειχαμε διψηφια διαφορα ηξερα οτι θα τη χασουμε.Ο πεδουλακης μου παιρνει time-out για 8 δεκατα στο πρωτο ημιχρονο κ στο δευτερο που εκαναν το ενα σερι πισω απ το αλλο,κοιμοταν στο παγκο.

Υπαρχουν δυο τακτικες στην επιθεση(χωρις τον αρχηγο).Η μια με το Μπανκς να οργανωνει,που η επιθεση θα γινει μεσα στα 10 δευτερολεπτα απ τη στιγμη που θα πιασει τη μπαλα διχως καποιο συστημα απλα παιρνει ενα σκριν κ οτι του βγει.

Η αλλη με τον Ουκιτς στην οργανωση,θα κρατησει τη μπαλα 12-15 δευτερολεπτα κ θα κανει μπασιμο ή καποια κακη πασα συνηθως στα τελευταια 2-3 το σουτ θα γινει κατω απο κακες προυποθεσεις(αν δεν εχουν τελειωσει τα 24).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...