Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

http://www.sentragoa...pubid=129243985

 

Οι «πράσινοι» ξεκινούν τη διαδικασία της λύσης συμβολαίων με τουλάχιστον πέντε ποδοσφαιριστές, και σύμφωνα με πληροφορίες αυτοί είναι οι Μπουμσόνγκ, Λέτο, Βύντρα, Χριστοδουλόπουλος και Σπυρόπουλος!

 

Καθε μερα και πιο τρατζικ γινεται ο Αλαφουζας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mπα, με ελαχιστες αμφιβολιες για τον "σας απαυτωνω με το μαλλι" (παροτι ειναι απο τους χαρακτηριστικους περιπατητες της σεζον, εχει καποια στοιχεια στο παιχνιδι του που υπο αλλες προυποθεσεις ισως βοηθησουν στο μελλον), οι υπολοιπες ειναι σοφες επιλογες και στο λεει ενας που τον Αλαφουζο δεν τον εχει σε καμια εκτιμηση πλεον.

 

10 φορες με Μαρινο και Ιωαννιδη παρα με τα καλοπληρωμενα βυσματα over the years που εμειναν απληρωτοι 3 μηνες και κανουν λευκη απεργια.

Ο Λετο εχει τελειωσει προ πολλου (σε επιπεδο συμβολαιου εχει εκδηλωσει τασεις φυγης καιρο τωρα, και μαλλον και σε αγωνιστικο επιπεδο δεν θα ξαναγινει αυτο που ξεραμε) και ο Μπουμσονγκ δε θελει να μεινει και ως γνωστον με το ζορι παντρεια δεν γινεται, ας παει στο καλο λοιπον κι ας μην φταιει.

 

edit: Με τον Ουκιτς τι γινεται, οσο επαιξε επαιξε και εκτοτε τον ποναει το αυτι/δαχτυλο κλπ? Kλεινει κοντα 10 μερες που δεν κανει προπονησεις, εχει χασει 2 παιχνιδια και παει και για 3ο, για "ενοχλησεις στο δικεφαλο?". Δεν ειμαι γιατρος, αλλα ποσο κρατανε αυτες οι ενοχλησεις πια και πως προκαλουνται? Στα καλα καθουμενα ? Διοτι τραυματισμο δεν εχει, ουτε ιστορικο τραυματισμου εκει, αποσο γνωριζω.

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντωντας μονο σε αυτο, διοτι ολα τα αλλα μονο τον εαυτο σου αφορουν http://www.insomnia..../page__st__1485

 

Τα "σας ποναει" κλπ γαυρος τα αρχισε, αλλος γαυρος τα συνεχισε κλπ. Στο τελος σας πρηξαμε και για το Σπανουλη κι απο πανω...Οϊμέ

 

Σου ξαναλεω αρχηγε επειδη δεν καταλαβαινεις οτι το θεμα δεν το ξεκινησα εγω με τον Σπανουλη,αυτο σου λεω ...Επειδη σε μενα αναφεροσουν περι Σπανουληδων και κατι για βρισιες και επειδη μετα με τον Σπανουλη που το συνεχισα εγω μου απευθυνοσουν με ειρωνικο υφος ...Αυτο που ποσταρεις αποδεικνυει του λογου το αληθες οτι δεν το ξεκινησα εγω.Αν τωρα κανεις πως δεν καταλαβαινεις προβλημα σου ,οταν θα λες κατι ομως που θεωρω οτι θα πρεπει να σου απαντησω θα σου απανταω .Σου ξαναλεω ομως οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να ποσταρει οτι θελει απο την στιγμη που το κανει σε κοσμιο επιπεδο ,θες να το καταλαβεις εχει καλως... Δεν θες ? Κατσε τοτε να κανεις αναφορες για να βγαλεις τα απωθημενα σου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ που εδωσα δεν νομιζω να εμφανιζει εσενα, ασχετα αν εσυ το συνεχισες. Το γεγονος οτι επιμενεις ακομη να θεωρεις πως υπονοω εσενα ως την αρχη , περα απο το κεφι για να τρωγεσαι ανευ λογου, μου ειναι δυσκολο να το αποδωσω αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω και άκρη δεν βγάζω, τον Σπανούλη στη συζήτηση ο Anubis 13 δεν τον έβαλε σε σχέση με τη βράβευση του Μπατίστ;

Tα ασχετα περι πονου, τσουξιματος κλπ καταλαβαινεις ποιοι τα αρχισαν με αφορμη μια αποψη "ο καθενας κρινεται απο την πορεια του: Αλλο Μπατιστ και αλλο Σπανουλης"? Εκτος αν το κρινεις για νορμαλ απαντηση στην παραπανω αποψη. Και μιλαμε για ιντριγκα η οποια απαντηθηκε με διαφορους πιθανους τροπους στα επομενα ποστ -για να κλεινει σαν συζητηση- και παλι επεμεναν οι 2-3 να λενε σας ποναει/σας τσουζει μπλαμπλα και κρατησε το θεμα 3 σελιδες. Φυσικα ο καθεις εχει δικαιωμα να εχει τη γνωμη του, σεβαστη, αλλα οχι να λεμε οτι σας πρηξαμε εμεις με τον Σπανουλη κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ασχετα περι πονου, τσουξιματος κλπ καταλαβαινεις ποιοι τα αρχισαν με αφορμη μια αποψη "ο καθενας κρινεται απο την πορεια του: Αλλο Μπατιστ και αλλο Σπανουλης"? Εκτος αν το κρινεις για νορμαλ απαντηση στην παραπανω αποψη. Και μιλαμε για ιντριγκα η οποια απαντηθηκε με διαφορους πιθανους τροπους στα επομενα ποστ -για να κλεινει σαν συζητηση- και παλι επεμεναν οι 2-3 να λενε σας ποναει/σας τσουζει μπλαμπλα και κρατησε το θεμα 3 σελιδες. Φυσικα ο καθεις εχει δικαιωμα να εχει τη γνωμη του, σεβαστη, αλλα οχι να λεμε οτι σας πρηξαμε εμεις με τον Σπανουλη κιολας...

 

Το να σου πουν 2-3 φορες εδω " σας ποναει ,σας τσουζει " πρεπει να καταλαβεις οτι δεν ειναι επι προσωπικου ,που και παλι και εγω που το ανεφερα μια φορα δεν το ειπα με τοσο πια στομφο οπως το περιγραφεις .Αυτα ειναι αστεια που κανουμε μεταξυ μας ,οπως και εγω αν αυριο μεθαυριο χασω καπου (που θα χασω νομοτελειακα) θα μου κανεις εσυ πλακα .Δεν υπαρχει λογος να πιανεσαι συνεχεια απο αυτο .Αντιθετως οταν πετας εμμεσα καποια σχολιακια κοινωνικου περιεχομενου και απευθυνεσαι συνεχεια σε οποιον σου μιλησει με τον ορο "μεσος γαυρος" αυτο ειναι βρισια και ας ειναι με το βαμβακι οπως το κανεις εσυ για να μην φαινεται .Εγω θα μπορουσα να μην δωσω σημασια και να μην ασχολουμαι αλλα δεν μπορω να σε αφηνω να λες και οτι θες και να βγαινεις και απο πανω σαν δηθεν θιγμενος .Μην κατηγορεις τους αλλους για κατι που εσυ ο ιδιος κανεις εδω και πολυ καιρο .Ουτε εδω ειναι το σπιτι σου να πετας οτι βλακεια σου κατεβει και να θιγεσαι κιολας οταν σου απαντανε .Ισως ετσι εχεις συνηθισει στην παρεα σου αλλα τουλαχιστον σε οτι αφορα εμενα θα ακους και απαντησεις αλλιως σου ειπα ,ignore και χαιρεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παλι επαναλαμβανεσαι (ποστ #1616).

Παλι αυτα που λες δεν εχουν σχεση με αυτα που λεω εγω παραπανω, αρα οταν δεν εχουμε να πουμε κατι το γυρναμε επι προσωπικου, χωρις λογο, και ολα καλα.

Kαι γενικως, το συνεχιζεις, ενω εδω και καμποσα ποστς δεν ψαχνεται κανεις να σου πει το οτιδηποτε...

 

Τελος, για την συμπεριφορα μου μεσα στο ινσομνια, τις υποδειξεις που μου κανεις, τις προστακτικες και λοιπα αυταρχικα που δεν βρισκουν αντικρυσμα, ειναι καλυτερα να παρεις μερικες βαθιες ανασες μεχρι να χαλαρωσεις και στη συνεχεια να απευνθεις σε καποιον mod. Αν χρειαστει θα παρατηρηθω οπως εχει ξανασυμβει, αλλα οι δικες σου επιμονες δημοσιες παρατηρησεις μαλλον ερχονται σε αντιθεση με τους κανονες συζητησης και "καλης γειτνιασης" που επικαλεισαι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παλι επαναλαμβανεσαι (ποστ #1616).

Παλι αυτα που λες δεν εχουν σχεση με αυτα που λεω εγω παραπανω, αρα οταν δεν εχουμε να πουμε κατι το γυρναμε επι προσωπικου, χωρις λογο, και ολα καλα.

Kαι γενικως, το συνεχιζεις, ενω εδω και καμποσα ποστς δεν ψαχνεται κανεις να σου πει το οτιδηποτε...

 

Τελος, για την συμπεριφορα μου μεσα στο ινσομνια, τις υποδειξεις που μου κανεις, τις προστακτικες και λοιπα αυταρχικα που δεν βρισκουν αντικρυσμα, ειναι καλυτερα να παρεις μερικες βαθιες ανασες μεχρι να χαλαρωσεις και στη συνεχεια να απευνθεις σε καποιον mod. Αν χρειαστει θα παρατηρηθω οπως εχει ξανασυμβει, αλλα οι δικες σου επιμονες δημοσιες παρατηρησεις μαλλον ερχονται σε αντιθεση με τους κανονες συζητησης και "καλης γειτνιασης" που επικαλεισαι.

 

 

 

 

Mην ανησυχεις καθολου ,σε πληροφορω ειμαι πολυ χαλαρος .Χαλαρος δεν ειναι αυτος που μιλαει σε καποιον και απο πισω κανει reports . Επισης δικαιωμα μου να σου κανω παρατηρησεις αν δεν συμφωνω με κατι και μαλιστα δημοσια (δημοσιο ειναι και το forum) και οπως και εσυ ετσι και εγω αν δεν συμβαδιζει κατι με τους κανονες του insomnia θα παρατηρηθω .Αν σε χαλαει αυτο τοτε σου ξαναλεω ignore ,και αυτο δεν ειναι υποδειξη ειναι προτροπη.Για να μην χαλιεσαι οχι για κανενα αλλο λογο ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/fereira_polemhsa_enantion_toy_systhmatos.2054823.html

 

 

Eυτυχως υπαρχει ο Αλαφουζος με το Φερειρα και γελαμε λιγο.

Τωρα με την επιστροφη Τσακα θα περασουμε καλα...

Μια χαρα θα τη βγαλουμε τη χρονια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Το ποστ σου για να εμπεδωθει σε όλους η εικόνα του επικού.

Ξεπερνάς και τα νεοκλασικά της Πλακας σε γραφικότητα.

 

Το "30 ματς δε παίζεις καλά" με το "2 ματς δε παίζεις καλά", έχει τεράστια διαφορά οπαδέ.

I rest my case

Μιλαω με τυπο που δεν ξερει καν Ελληνικα (μηπως εχεις σχεση με Αμερικη?). Εχει παρει το αυτι του ατακες για Σαντορινη,ηλιοβασιλεμα, σοκακι, κτλ και σου λεει "ολα γραφικα θα χαρακτηριζονται"

 

 

Νταξει, κλασσικος γαυρος "Δεν παιζεις καλα=δεν μιλας για διαιτησια". Βοηθαει πολυ οταν ξερεις οτι ποτε σου δεν ειχες προβλημα με τη διαιτησια

 

Καθε μερα και πιο τρατζικ γινεται ο Αλαφουζας ...
Απο τις λιγες σωστες κινησεις!!

Με λαθος το timing (δεν γινεται να τρως Φερειρα οταν τελικα εχεις διαθεσει να φας παικτες, κατι εχεις μπερδεψει μεσα σου)

 

Ας πανε στον γαυρο ή τον ΠΑΟΚ οι παικταραδες (για τους Ελληνες μιλαω, Μπουμ και Λετο αν φυγουν ειναι αλλες περιπτωσεις) που προμοταρει εδω και 48 ωρες η Σχολη Μανατζερ Χελακη-Μπραουδακη-Κοντου σε 3 ραδιοφωνικους σταθμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...