Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Εσεις με 6 ευρωπαικα ολα αυτα τα χρονια ειχατε τοσο πολυ παραπανω ?

ΝΑΙ!

Εχω κλεισει 2 σεζον με πρωτη θεση στην Ευρωπη σε ΜΟ και εχω δυο σεζον που μονο τα διαρκειας μου ηταν 7 και 8 χιλιαρικα

Tα αλλα στα λεει ο Midi πχ για τα περασμενα χρονια, για το μπασκετακι λες και εσυ στην Σουπερλιγκα χορταινεις θεαμα μα κυριως αποφασισε: τελικα δεν σας ενδιαφερει? σας ενδιαφερει αλλα σιγα τη διαφορα που εχουμε? σας ενδιαφερει, εχουμε διαφορα αλλα ηταν το αποκουμπι μας? Αποφασισε τη γραμμη θες να κρατησεις and stick with it

 

Ο φερειρα φταιει

Οτανβ δεν εχεις διοικηση και ολοι οι παικτες ειναι απληρωτοι ,μην περιμενεις να κερδιζεις.Σταρχιδισμος στο μεγιστο..Ο μπουμ κατι ηξερε και κξανει τον τρυαματια,δεν με πληρωνεται ,δεν παιζω.

Μην σου φανει περιεργο αν το διαβασεις

Τοσο καιρο ο Ροτσα ηταν ο προπονητης που διορθωσε τις γκαφες του γερου, εμεις που λεγαμε πριν καν φυγει ο Φερειρα "καλα, τα λεμε 1 μηνα μετα τη φυγη Φερειρα" ειμαστε οι γραφικοι

 

Ευρωπη καναμε καλη προσπαθεια, τελος ομως, το ντερμπυ περασε, οποτε ξαναγυρνανε τα καμαρια στα γνωστα. Το εχουμε δει απειρες φορες το εργο με την αλλαγη προπονητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσυπογραφω το ποστ του anubis κατω απτην προηγουμενη απαντηση σου....το πε ο αινσταιν, οχι κανενας τυχαιος. Η επιμονη με τον λετο και τον σισε σπαει κοκκαλα παντως, ακομα κι αυτα του αλμπερτ...του δινεις τα επισημα νουμερα, δεν τα διαβαζει, σε βριζει κι απο πανω και συνεχιζει το τροπαριο. Θεουλης ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως καποιοι παικτες μας λογικα πληρωθηκαν σημερα

Τουλαχιστον ο Μπουμσονγκ τιμιος, δεν πληρωνεται, δεν παιζει. Αλλοι αποφασισαν να πληρωθουν if you know what I mean

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσυπογραφω το ποστ του anubis κατω απτην προηγουμενη απαντηση σου....το πε ο αινσταιν, οχι κανενας τυχαιος. Η επιμονη με τον λετο και τον σισε σπαει κοκκαλα παντως, ακομα κι αυτα του αλμπερτ...του δινεις τα επισημα νουμερα, δεν τα διαβαζει, σε βριζει κι απο πανω και συνεχιζει το τροπαριο. Θεουλης ρε

 

http://www.rsssf.com...lesg/grk99.html

http://www.thesporte...athe-omada.html

 

Ξεκινα απο το πρωτο κατεβαινε και αλλαζε και χρονιες ...Αντε καλο διαβασμα ...Ειπαμε μην πηγαινεις γηπεδο αλλα να βγαινεις και λιγο απο την φωλια σου που και που δεν ειναι κακο ...Εχω και αλλα αν χρειαστεις...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Ρε παιδιά σύνγαυροι σε σας το λέω γιατί στερείτε από τα παιδάκια την καραμελίτσα τους;Αφού σε όλα τα άλλα αθλήματα που μπορεί να έχει εφεύρει ο άνθρωπος είναι ανύπαρκτοι για αυτό και ασχολούνται και μας πρήζουν όλη μέρα με το μπάσκετ.Και εγώ αν ήμουν παο φτου φτου φτου αυτό θα έκανα αφού δεν θα είχα τι άλλο να πω.Α όποτε δεν θα με βόλευε η συζήτηση θα πετούσα και μία παράγκα για ξεκάρφωμα και όλα καλά.Μην τα κάνετε έτσι τα τα παιδάκια τι σας φταίνε.Εκτός του μπάσκετ σε όλα τα άλλα αθλήματα ήταν είναι και θα είναι ανύπαρκτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20007.jpg

 

Να παρέμβει άμεσα η ΕΠΟ, το κράτος και η Δίκη του Πατομπουκαλίδη για τα στημένα στη χώρα. Δεν μπορεί, μετά από δύο σερί επιτυχίες να βγαίνει άσος ημίχρονο, άσος τελικό και over και να μην κουνιέται φύλλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρέμβει άμεσα η ΕΠΟ, το κράτος και η Δίκη του Πατομπουκαλίδη για τα στημένα στη χώρα. Δεν μπορεί, μετά από δύο σερί επιτυχίες να βγαίνει άσος ημίχρονο, άσος τελικό και over και να μην κουνιέται φύλλο.

Αρα ξερω γω αν στο επομενο ματς εουμε 4 κοκκινες, 3 πεναλτυ εις βαρος μας ανυπαρκτα και 2 κακως ακυρωμενα γκολ θα μας λες "τρια εφαγες στην Βεροια", σωστα?

 

Δεν φταιτε εσεις, ειστε ο πυρινος λαος. Εχετε μαθει ενα ολοκληρο συστημα 20 χρονια να σας λεει οτι αν ο αλλος δεν παιζει καλα/χασει 2 ματς/δεν εχει ομαδα δεν μπορει να μιλαει.

Πληρης καταγραφη της κοινωνιας και της μη-αντιδρασης/αποδοχης οσων συμβαινουν, ετσι εχει μεγαλωσει ενα Εθνος τοσα χρονια, με γαυροποιηση (κριμα για ολους μας που σε πιο σοβαρα θεματα απο τα αθλητικα ο αντιστοιχος "Ολυμπιακος" ειναι πολυ μικροτερος σε μελη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταιτε εσεις, ειστε ο πυρινος λαος. Εχετε μαθει ενα ολοκληρο συστημα 20 χρονια να σας λεει οτι αν ο αλλος δεν παιζει καλα/χασει 2 ματς/δεν εχει ομαδα δεν μπορει να μιλαει.

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Επικό ποστ.

 

Αν ήταν 2 τα ματς που δεν έχει παίξει καλά ο Παναθηναϊκός φέτος ωραια θα ήταν. Πες μου 2 που έπαιξε καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...