Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη μου λες οτι ειχατε 11.500 εισιτηρια μεσο ορο περιπου στο γηπεδο ? Εγω οποτε εβλεπα αγωνα στο ΟΑΚΑ αδειο ηταν το γηπεδο .Περιεργο ....

Λογικα, η πρασινη παραγκα του Μπερτομεου δινει ψευδη στοιχεια προσελευσης στο ΟΑΚΑ, το ζαπινγκ αναμεσα στα τουρκικα και την Ευρωλιγκα ενος γαυρου και η εντυπωση που αποκομοιζει απο την tv για την πληροτητα του (20.000 θεσεων) ΟΑΚΑ ειναι σημαντικοτερη.

Εντωμεταξυ μια υπενθυμισουλα ,για τα εισιτηριακια σας και τον κοσμο που ερχεται στο γηπεδο δεν ειχα διαμαρτυρηθει εγω αλλα ο Ομπραντοβιτς πολλες φορες στις χρονιες που αναφερεσαι . :devil: :devil: :devil:

Ο Ζοτς οταν διαμαρτυροταν για την προσελευση ηταν οντως λιγη και αφορουσε μεμονωμενα παιχνιδια κυριως του Α γυρου που προφανως το ενδιαφερον ειναι χαμηλοτερο. Δεν ειπε κανεις εξαλλου οτι ο ΠΑΟ ειχε τρελες προσελευσεις ασχετα αν ηταν σχεδον παντα απο 1ος εως 3ος στη συγκεκριμενη κατηγορια των εισητηριων.

Εγω ομως αλλο σου ειπα και για αλλη μια φορα δεν καταλαβες ως συνηθως δηλαδη ...Βασικα δεν το ανεφερα σε σενα αλλα οκ .Ειπα οτι που το περιεργο ο μ.ο εισιτηριων που κοβαμε ή κοβουμε ?

Μια χαρα καταλαβα εγω, τα θεωρεις ολα φυσιολογικα ευφερισκοντας διαφορες "ερμηνειες", ενω ΔΕΝ ειναι φυσιολογικο ακομα και φετος να εχετε μικροτερη προσελευση απτον ΠΑΟ.

 

Ναι αυτο το ποδοσφαιρο που εσυ ταχα μου το θεωρεις της παραγκας αλλα μου ετρεμε η καρδουλα σου μην τυχον περνατε καποιον τιτλο περυσι που ησασταν ενα φεγγαρι στο +5 και ειχατε βγαλει ολα σας τα απωθημενα και την γλωσσα εξω ,Το ποδοσφαιρο που οταν ειχατε φερει τον Σισε και τον Λετο και πηγαινατε για πρωταθλημα το μπασκετακι (του +50% και των ευρωπαικων) το ειχατε γραψει στα @@ σας. Τωρα βεβαια ξαναγινε το ποδοσφαιρο της παραγκας .

Θεουλης. Αυτο ηθελα να ακουσω. :devil: Mιλαμε για τις σεζον που ειχαν σπασει τα κοντερ στα διαρκειας...Aς αναφερθουμε σε αυτες τις 2 σεζον που γραφαμε την ομαδα στα @@ μας για να παμε μπασκετακι:

Το 2010-2011 ειχα παραπανω προσελευση ΚΑΙ στο ποδοσφαιρο απο εσενα . http://www.3comma14.gr/pi/?survey=7077

Το ιδιο και το 2009-2010 (με μεγαλυτερη ακομη διαφορα) οπου ο ΠΑΟ εκοβε Μ.Ο 27.000 και ο ποδοσφαιρομανος γαυρος εκοβε κατω απο 20.000 Μ.Ο. http://www.google.gr...355325884,d.Yms

 

 

Μην βγαζετε ομως και γλωσσα που δεν ειστε ουτε πανω απο 1 εκατομμυριο .Ντροπη ....

Θεουλης νο.2

Και στην τελικη και 10.000 να ειμαστε το δειχνουμε στο γηπεδο, σε αντιθεση με καποιους που "ειναι η μιση Ελλαδα" στα λογια και στα γηπεδα συγκεντρωνουν λιγοτερους...

Οσο για το αλλο που λες δηθεν και καλα περι εισιτηριων και ο αλλος που παει με το καμπριο και την γκομενα οντως ειναι ευφανταστη η ερμηνεια σου ....Αν θελεις ομως μπορεις να πας στις φτωχογειτονιες που λες εσυ ο δηθεν πλουσιος , να τους πεις τις ευφανταστες αυτες ερμηνειες σου .Πας ομως ? Οχι .Γιατι ? Γιατι εισαι μαθημενος να λες ανωριμα πραγματα που ακους και διαβαζεις δεξια και αριστερα και να δειχνεις οτι εχεις κομπλεξ εκ του ασφαλους ομως .Ο καθενας μπορει να πει παρομοια με αυτα που λες εσυ ,αλλα να σκεφτεσαι οτι εδω εισαι σε ενα φορουμ οχι στο πεταλο (που αμφιβαλλω αν εχεις παει γηπεδο και ποτε) .Το κακο ειναι οτι ειναι κριμα μια ομαδα να σε κανει κομπλεξικο ενω υπαρχουν και αλλα πραγματα στην ζωη σου .Αυτα σου εμαθαν οι γονεις σου να λες ?

Θεουλης νο. 3 χωρις comments εδω :-D

 

Εχει ψωμι σημερα το θρεντ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Έστω ότι οι Ολυμπιακοί είναι απείρως περισσότεροι από τους Παναθηναϊκούς. Οπότε, τι; Ή έστω ότι 50% περισσότεροι Παναθηναϊκοί πηγαίνουν στο γήπεδο σε σχέση με τους Ολυμπιακούς. Οπότε, τι; Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί αυτό έχει κάποια σημασία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Έστω ότι οι Ολυμπιακοί είναι απείρως περισσότεροι από τους Παναθηναϊκούς. Οπότε, τι; Ή έστω ότι 50% περισσότεροι Παναθηναϊκοί πηγαίνουν στο γήπεδο σε σχέση με τους Ολυμπιακούς. Οπότε, τι; Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί αυτό έχει κάποια σημασία;

 

Θα σου απαντησω ως οπαδος..αφου ειστε 5 15 45 εκατομμυριοι ειστε πιο ομορφοι, γαματοι και εχετε τις καλυτερες γκομενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Έστω ότι οι Ολυμπιακοί είναι απείρως περισσότεροι από τους Παναθηναϊκούς. Οπότε, τι; Ή έστω ότι 50% περισσότεροι Παναθηναϊκοί πηγαίνουν στο γήπεδο σε σχέση με τους Ολυμπιακούς. Οπότε, τι; Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί αυτό έχει κάποια σημασία;

Δεν εχει σημασια συγκεκριμενη. Υπο την ιδια ενοια δεν εχει και καποια ιδιαιτερη σημασια αν ο ΠΑΟ εχει 20 πρωταθληματα περισσοτερα ή λιγοτερα κλπ. Αλλα αθλητικο thread ειναι, η συζητηση περι εισητηριων (και περι κοσμου) ειναι ον τοπικ και ξεκινησε απο ενα σχολιο οτι (οντως) ειναι περιεργο να κοβει λιγοτερα εισητηρια στην Ευρωλιγκα φετος ο ΟΣΦΠ απτον ΠΑΟ. Ε εσπευσε ενας να δωσει τις ερμηνειες του μην τυχον και αφησει να πεσει καρφιτσα κατω...και απλως διορθωνω/διορθωνουμε ανακριβειες, να περναει η ωρα.

 

YΓ. Για το ματς, πανω-κατω περιμεναμε να δουμε 5-6 καλα παιχνιδια με τον νεο προπονητη και μετα προσγειωση στην πραγματικοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φερειρα φταιει

Οτανβ δεν εχεις διοικηση και ολοι οι παικτες ειναι απληρωτοι ,μην περιμενεις να κερδιζεις.Σταρχιδισμος στο μεγιστο..Ο μπουμ κατι ηξερε και κξανει τον τρυαματια,δεν με πληρωνεται ,δεν παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλιππε η συζήτηση περί εισιτηρίων γίνεται για αποπροσανατολισμό :P

 

Σταρχιδισμος στο μεγιστο..Ο μπουμ κατι ηξερε και κξανει τον τρυαματια,δεν με πληρωνεται ,δεν παιζω.

Kιόμως με εμάς παρουσιαστήκατε πολύ καλύτεροι!! Με όρεξη για μπάλα κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλιππε η συζήτηση περί εισιτηρίων γίνεται για αποπροσανατολισμό :P

 

 

Kιόμως με εμάς παρουσιαστήκατε πολύ καλύτεροι!! Με όρεξη για μπάλα κτλ κτλ

Το διαλεγουν ματς σου λεει κατι,ντερμπυ ειναι να παιξω,ευρωπη ειναι να παιξω,που να παιζω τωρα μεσα στα κρυα.

Αλλα ναι,ο φερειρα εφταιγε,τωρα θα τα ριξουν και στον ροτσα,Se 2 εβδομαδες θα κραζουν και ροτσα,αυτος φταιε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναθηναϊκός πρωταθλήματα την τελευταία 20ετία δύο στο ποδόσφαιρο και δύο στο βόλεϊ είχε μόνο το μπασκετ(εγώ δεν το χαρακτηρίζω μπασκετάκι)καλά έκανε και γούσταρε και μας την έλεγε αλλά έλεος σαν σύλλογος και αφήνω και το παραγκοποδόσφαιρο έξω για να τους κάνω και δεύτερη χάρη που μπορεί να συγκριθεί μαζί μας σε τίτλους.Κολύμβηση στίβο βόλει πόλο με ευρωπαικά τρόπαια που; Ας πουν ενα άθλημα πέρα του μπάσκετ ότι είναι καλύτεροι ένα. όσο για το ποιος έχει τον πιο πολύ λαό είναι πραγματικά αστείο.Και τρίτον η super duper ομάδα τρώει τρία στην Βέροια.Αλλά ξέχασα.Άτιμη παράγκα που άλλους τους ανεβάζεις και αλλους τους ρίχνεις στα χαμηλά έτσι για να παραφράσω και την γνωστή ελληνική ταινία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως πρέπει να βρουν χρήματα οι παίκτες για τα Χριστούγεννα...

Εμ, βρισκουν κ τα κανουν αν ηταν στον οσφπ κ το εκαναν στη επιστροφη στο Ρεντη θα ηταν καμια 100σταρια πιθηκανθρωποι-ορκ-επιστημονες κ θα τους το βγαζαν ξινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, βρισκουν κ τα κανουν αν ηταν στον οσφπ κ το εκαναν στη επιστροφη στο Ρεντη θα ηταν καμια 100σταρια πιθηκανθρωποι-ορκ-επιστημονες κ θα τους το βγαζαν ξινο.

Οι πιθηκάνθρωποι του ρέντη είναι ανώτερη εξελεκτικά από τους χιμπατζήδες της Παιανίας. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε να δεις. Ο πιθηκάνθρωπος του Ρέντη ή όπως τον χαρακτηρίζεις, περιμένει να δει θέαμα, έχοντας πληρώσει μια nova ή ένα εισητηριο, από καλοπληρωμένους επαγγελματίες. Δε του δίνω δίκιο στο να πάει και να γκαρίζει, αλλά δικαιολογώ την αγανάκτησή του.

Ο άλλος της Παιανίας τι να πει? Σάμπως υπάρχει κάποιος να πληρώσει τους παίχτες?

Το μόνο κακό ειναι πως τέτοιες εμφανίσεις εξεφτελίζουν την ιστορια της ομάδας.

 

Εναν πρόεδρο έχει που ρίχνει απλά τα πάντα στη διαιτησία. Μόνο που πλέον ξύπνησε ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες παντου υπαρχει το ειδος,δεν ειναι προσωπικο για την ομαδα σας.

Κι εμεις εχουμε αλλα δεν ανεβαινουν ευκολα στη Παιανια,ειναι κ στου διαολου τη μανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...