Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Σπαν τοτε επαιζε, προς τιμην του, με ενεσεις. Επρεπε κι ο Ντουντα να τον προφυλαξει περισσοτερο, αφου εβλεπε οτι δεν μπορουσε, αλλα λαθη ολοι κανουμε, ειδικα τη πρωτη χρονια. Προς τιμην του επισης σηκωθηκε να παει με την εθνικη, και τελικα δεν τη παλεψε και μπηκε χειρουργειο. Μετα , υγιης πλεον, εκανε παπαδες.

Ωραιο ειναι ομως να κρινουμε την αποδοση ενος τραυματισμενου παιχτη, χρησιμοποιωντας τη μαλιστα σαν επιχειρημα. Αλλα και το "να σε αποκλειει μονος του απο το f4" δειχνει πραγματικα ποσο αντικειμενικα μιλας. Ηταν οντως το προβλημα εκεινης της ομαδας, το βρηκες.

 

Επισης υπαρχουνε ομαδες με πολυ βαρια ονοματα, στον αθλητικο χαρτη, οπου μεταγραφες παιχτων γιναν αφορμες για γιουχα, γκρινια ή αποθεωση. Δεν εχει σχεση η ιστορια του παο με τον Σπανουλη, ουτε ποτε κανεις ειπε οτι θα τελειωσει ο Παο χωρις αυτον.

Τα δικαιωματα αλλωστε εσεις τα δινετε με τις αναφορες στο προσωπο του.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Τα δικαιωματα αλλωστε εσεις τα δινετε με τις αναφορες στο προσωπο του.

Αυτο ηταν και η καλύτερη απάντηση στο θέμα Σπανούλιδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνετρεξε στα ποστ μου εκεινης της εποχης -πριν ακομα φυγει- να δεις ποσο λυπηθηκα κι εγω και καποιοι ακομα (που ασχολουνται με το μπασκετ λιγο παραπανω απτον ελληνικο μεσο ορο, για τον μεσο γαυρο δεν χρειαζεται καν να αναφερθω). Αυτο δεν αναιρει οτι το τραβαει ο οργανισμος του το κραξιμο σε καθε ευκαιρια ή οτι θα ντραπουμε να πουμε τα διαφορα περιεργα με την παρτη του, μην τυχον και μας παρεξηγησεις εσυ και η μαργαριτα. Ενα αυτο.**

 

Δευτερον, οσα γραφεις, περι καλυτερου παιχτη που ειχαμε κλπ, αποδεικνυουν του λογου του αληθες περι μεσου ορου...Δεν ασχολειστε με μπασκετ περα απο το φ4 και τους τελικους, εχετε και αποψη για το ποιος ειναι ο καλυτερος παιχτης αλλων ομαδων, τη στιγμη που δεν ξερετε (ξερατε, γιατι για τωρα ειναι ευκολακι η απαντηση :D ) ουτε τον καλυτερο της δικης σας.

 

Τελος, αναφορικα με το ποιντ του προηγουμενου ποστ μου, ειλικρινα, δεν φανταζομουν οτι θα υπηρχε ανθρωπος που θα το μετεφραζε ως συγκριση παιχτων..

 

**FYI αμεσως την επομενη χρονια που ο Σπανουλης εφυγε, (ο καλυτερος μας παιχτης , ο δεν μπορω χωρις αυτον, ο "σας ποναει" κλπ) σηκωσα Ευρωλιγκα, μια απο τις πιο μαγκικες μου για την ακριβεια αποκλειοντας Μπαρτσελονα και παραλληλα εβλεπα τον Σπανουλη των 2.4μυριων να σε αποκλειει μονος του απο το φ4 παροτι ησουν το φαβορι. Για τετοιο πονο μιλαμε! Αλλα αυτα εγιναν στο τοπ8 και ειπαμε, ο μεσος ελληνικος ορος ασχολειται με φ4 και πανω...Την ιδια σεζον αγαπησαμε και τον ΟΣΦΠ του Σπανουλη με μπρεικ, με τον πρωην καλυτερο μας παιχτη να μας χαριζει το πρωταθλημα με μια ακομα μαγικη ατομικη φαση στο τελευταιο λεπτο του τελευταιου τελικου (και αλλες διαφορες στη διαρκεια των υπολοιπων που εσωκλειονται στο βιντεο)

Το ιδιο συνεβη και τη χρονια που εφυγε για ΝΒΑ. Αλλη μια ευρωλιγκα στο ενεργητικο μας δηλαδη την ιδια χρονια που ο ξαδερφος του Τζορνταν αποφασισε να αποδειξει τις συγγενικες σχεσεις του με τον Μαικλ στους Αμερικανους.

 

 

ΥΓ. Περιμενα οτι θα μνημονευσεις την γλωσσα που εβγαλε στην πρωην ομαδα του, διοτι επροκειτο για μια κινηση που μιλα απευθειας ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ του μεσου μπασκετογαυρου.

ΥΓ2. Μιλαμε για τον παιχτη που στο τελος της προπερσυνης σεζον οι μισοι οπαδοι σας τον βριζανε και επιθυμουσαν να φυγει.

 

Είχαμε ξεχάσει ότι το να ασχολείσαι με μπάσκετ είναι προνόμιο μόνο των φίλων του Παναθηναικού, στέκει σε απόλυτα λογικά επχειρήματα και σε ευχαριστούμε που μας το θυμίζεις.

 

Α και ξέρεις κάτι, την αμέσως επόμενη χρονιά που ο Σπαν των 2.4 μας απέκλεισε από το Φ4, ο ίδιος και η ομάδα του(που κόστιζε όσο αυτός), πήγαν στο φ4 έγινε MVP σήκωσε τη κούπα απέναντι σε ομάδα που είχε πολλαπλάσιο μπάτζετ και εσείς από την 4η θέση τον κοιτάζατε και τον χειροκροτάγατε...όσο για το βιντεάκι του leoforos.gr μπορεί να ανανεωθεί με στοιχεία από το παρακάτω..

 

Link.png Site: http://www.youtube.com/watch?v=hYTT4WScZs8'][/media]

 

 

Η γλώσσα βγαίνει στο 2.30

 

 

Επειδή είμαστε και μέσοι μπασκετόγαυροι που ασχολήθηκαν το 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες τη θεωρια με την Παρτιζαν.

Σε σποιλερ, μην μας παρουν με τις πετρες :-D

 

 

Γιατι δεν εχουν βγει Σερβοι παικτες που να επιασαν εκτος Παρτιζαν απο την εποχη του Ντανιλοβιτς? Τριπκοβιτς, Τεπιτς, Κετσμαν, ο αλλος το 4αρι πριν τον Βεσελι που πηγε στην Ρεαλ και πατωσε και η λιστα συνεχιζει

ΜακΚαλεμπ Αμερικανος, Πεκο Μαυροβουνιος, Βεσελι Τσεχος κτλ κτλ

Γιατι οποιος Σερβος γυρναει στην Παρτιζαν κανει παπαδες? Βλ. Ματσβαν

Γιατι δεν υπαρχει Παρτιζαν εδω και 20 χρονια!!!

Ολα ειναι θεατρο, παρασταση, σαν την προσεληνωση των Αμερικανων. Μαζευονται 15χιλ κομπαρσοι στην Χαλα Πιονιρ, γυρνανε το επεισοδιο, τα αποτελεσματα ειναι κανονισμενα, οι Σερβοι παικτες ειναι ηθοποιοι, κανουμε το κομματι μας και τελος

Στοχος ειναι να προμοταρουμε μεσω της μπιζνας 1-2 παικτες τη διετια, να παιρνουμε τα φραγκα και να περναμε καλα.

Τωρα αν καποιος τυφλος πιστεψει οτι καποιος ηθοποιος ειναι και μπασκετμπολιστας, ακομα καλυτερα, πουλαμε και αυτον

 

 

 

Η Μπανταλονα ειχε μπατζετ οταν το πηρε ? Η Παρτιζαν μηπως ειχε ? Η Λιμοζ ειχε ?

Γελανε τα πληκτρολογια

Μπανταλονα το '94, Λιμοζ το '92 αν δεν κανω λαθος και μιλας για εποχες προΜποσμαν κτλ κτλ η δε Λιμοζ ειχε εκτος απο τους ξυλοκοπους κατι Ζντοβτς, κατι Μπιλμπα, κατι Ντακουρι

Η Παρτιζαν τι?

Αποκει και περα υπαρχει η Ζαλγκιρις το '99, εσεις περσυ και εμεις στη Μπολονια

τα τελευταια 20 δλδ χρονια 5 ομαδες δεν τις περιμεναν για Φ4 και το πηραν ενω αν ερθουμε στα χρονια με τους κοινοτικους καθε 5 χρονια Μ.Ο. το παιρνει καποιος με πολυ μικροτερο μπατζετ και παντα εχει ή προπονηταρα ή ταλενταρες

 

Πες μου εσυ την τελευταια 10ετια ποιες ομαδες πηραν Ευρωπαικο, μην σου πω πηγαν Φ4 και δεν ηταν εξ αρχης στο shortlist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σποιλερ, μην μας παρουν με τις πετρες :-D

 

 

Γιατι δεν εχουν βγει Σερβοι παικτες που να επιασαν εκτος Παρτιζαν απο την εποχη του Ντανιλοβιτς? Τριπκοβιτς, Τεπιτς, Κετσμαν, ο αλλος το 4αρι πριν τον Βεσελι που πηγε στην Ρεαλ και πατωσε και η λιστα συνεχιζει

ΜακΚαλεμπ Αμερικανος, Πεκο Μαυροβουνιος, Βεσελι Τσεχος κτλ κτλ

Γιατι οποιος Σερβος γυρναει στην Παρτιζαν κανει παπαδες? Βλ. Ματσβαν

Γιατι δεν υπαρχει Παρτιζαν εδω και 20 χρονια!!!

Ολα ειναι θεατρο, παρασταση, σαν την προσεληνωση των Αμερικανων. Μαζευονται 15χιλ κομπαρσοι στην Χαλα Πιονιρ, γυρνανε το επεισοδιο, τα αποτελεσματα ειναι κανονισμενα, οι Σερβοι παικτες ειναι ηθοποιοι, κανουμε το κομματι μας και τελος

Στοχος ειναι να προμοταρουμε μεσω της μπιζνας 1-2 παικτες τη διετια, να παιρνουμε τα φραγκα και να περναμε καλα.

Τωρα αν καποιος τυφλος πιστεψει οτι καποιος ηθοποιος ειναι και μπασκετμπολιστας, ακομα καλυτερα, πουλαμε και αυτον

 

 

 

Xμμμ, νταξει, υπάρχει μια λογική, βεβαια εχουμε και την Μπουτουτσνοστ των 90ς που εβγαλε μερικα καλα παιχτάκια όπως και η Ζελεζνικ εβγαλε τον Τεοντοσιτς. Σαβανοβιτς και Βελιτσκοβιτς απο Παρτιζαν δεν εφυγαν ομως, ενταξει ο 2ος δεν τα πηγε καλά αλλά ο 1ος κανει αξιοπρεπη πορεια στην Ευρωλιγκα χωρις να ειναι μεσα στους τοπ παιχτες της ομως. Παντως εχει τυχει να το συζητησω και με αλλους αυτο το θεμα και ολοι συγκλινουμε πως κατι τρέχει με τους Σεβους.

Ακυρο για τον Σαβανοβιτς κι' αυτός απο Ζελεζνικ εφυγε εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι μπάτζετ 11-12 , όταν λέω μπάτζετ εννοώ τα λεφτά των παικτών χωρίς εφορία...αυτό το ποσό είναι Link.png Site: αυτό'>http://www.gazzetta....tohoi']αυτό + Ντόρσι + Λω

 

Κάπου εκεί κινείται και το αντίστοιχο ποσό για τον Παναθηναικό φέτος.

 

Καμια σχεση

Αφενος το γκαζετα σε εκεινο το αρθρο εβγαζε περιπου 13-14Μ μπατζετ για παικτες. Αλλα 2+ ηταν το προπονητικο τιμ.

Αρα φτανουμε στα 16Μ μικτα ενω στο πιο προσφατο αρθρο (εχει βαλει λινκ ο Chris) ανεβαινε στα ~19

 

Το οποιο προφανως δεν σε κανει φαβορι για Ευρωλιγκα αλλα ειναι ενα συμπαθητικοτατο μπατζετ που με προπονητη και σωστη διαχειρηση και τυχη σε φερνει 1/10 στην κουπα

 

Του φετινου Παναθηναικου ειναι ΟΛΟ το μπατζετ 11Μ ΜΕ την εφορια! Παικτες, προπονητες, εφορια ολα αρχικα ηταν να πανε στα 11Μ

Καταλαβαινεις οτι αυτα τα λεφτα, με λαθος διοικηση και αστειο προπονητη που θα μπορουσαν 1 στο εκατομμυριο να κανουν το θαυμα δεν φτανουν ουτε για ζητω.

 

Ακυρο για τον Σαβανοβιτς κι' αυτός απο Ζελεζνικ εφυγε εξω.

Nαι ρε, και λεω, θα με τρελανει :-D

Ρε σου λεω υπαρχει σχεδιο με Παρτιζαν (για Παρτιζαν λεω, οχι για τις αλλες Σερβικες)

 

Δεν λεω, εχετε την πλακα σας.

Σωνει καλα μας ποναει ο Σπανουλης. Γιατι χωρις Σπανουλη δεν υπηρχε ο Παναθηναικος. Ουπς, σορρυ, ο Σπαν

Οπως μας ποναει και ο Περπερογλου

Γενικα οποιος φευγει μας ποναει. Και ειναι και παικταρας. Οσο ηταν σε μας βεβαια ηταν σαπακι και ο Σχινας (που λεει και μια ψυχη)σας εκλεβε τους τιτλους και τους εδινε στα σαπακια

Μετα γιναν παικταραδες. Ο Σπαν. Που την 1η χρονια του γλυστραγε η μπαλα στο ΟΑΚΑ

 

Εγω παραδεχομαι πως θελω να τρωει τα μουτρα του ο Σπανουλης όπως και καθε παικτης του γαυρου. Εσεις παλι λετε οτι ειστε υπερανω, δεν σας ποναει κανεις και αν του χρονου παρετε πχ τον Μπραμος θα τον ονομασετε κολωνα του Παναθηναικου, εφαμιλλο του Αφλαλο τουλαχιστον και θα μας ποναει και αυτος

 

Ειδικα στο μπασκετ εχουμε φαει τοσες πικρες τοσα χρονια ενω με τρακη και αργυρη φετος ο πονος μας ειναι ο Σπανουλης.

Μαλλον καποιοι αλλοι νιωθουν την αναγκη να λενε "οχιιιιιι, εγω ειμαι καλυτεροοοοος, σας ποναειιιιι"

 

 

ΥΓ. Τουλαχιστον οι περισσοτεροι απο εμας δεν γραφουμε "Σοφο" (στα σοβαρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είχαμε ξεχάσει ότι το να ασχολείσαι με μπάσκετ είναι προνόμιο μόνο των φίλων του Παναθηναικού, στέκει σε απόλυτα λογικά επχειρήματα και σε ευχαριστούμε που μας το θυμίζεις.

 

Α και ξέρεις κάτι, την αμέσως επόμενη χρονιά που ο Σπαν των 2.4 μας απέκλεισε από το Φ4, ο ίδιος και η ομάδα του(που κόστιζε όσο αυτός), πήγαν στο φ4 έγινε MVP σήκωσε τη κούπα απέναντι σε ομάδα που είχε πολλαπλάσιο μπάτζετ και εσείς από την 4η θέση τον κοιτάζατε και τον χειροκροτάγατε...όσο για το βιντεάκι του leoforos.gr μπορεί να ανανεωθεί με στοιχεία από το παρακάτω..

 

Link.png Site: http://www.youtube.com/watch?v=hYTT4WScZs8'][/media]

 

 

Η γλώσσα βγαίνει στο 2.30

 

 

Επειδή είμαστε και μέσοι μπασκετόγαυροι που ασχολήθηκαν το 2012

Οταν ο αλλος λεει οτι ο Σπανουλης ηταν ο καλυτερος μας παικτης δε θελει να υποθεσω κατι αλλο περαν του οτι το μπασκετ το βλεπει με το κυαλι. Επισης ο καθεις με οτι θελει ασχολειται, δεν ειναι θεμα προνομιων. Βεβαια τωρα τελευταια που ο Μαρινακης πηγε στη νοβα ομολογω οτι το γυρισατε στο μπασκετακι μια που η Ερτ δε δειχνει και τιποτα αλλο.

 

Οσο για το βιντεακι μου, ο αλλος μου λεγε οτι ποναω, οταν με τον Σπανουλη σε αθλητικο επιπεδο γελασα οσο δεν πηγαινε την πρωτη χρονια που ειχε ερθει σε σας. Και τοτε τον εκραζα ομως. Απτον πολυ πονο θα ηταν, αυτο εξηγουμε εδω αλλα κι αυτο δυσνοητο ειναι...

 

Οσο για το δικο σου βιντεακι, το γεγονος οτι 15 χρονια σας αγαπαμε κατα συρροην με καθε τροπο, οτι και στην Ευρωλιγκα κανουμε τα ιδια κλπ κι εσυ στη 1 σου χρονια που στατιστικα και μονο θα ερχοταν καποια στιγμη μου πετας και βιντεακια να με πικρανεις ξερωγω, εχει ανεκτιμητη αξια. Εβγαλε γκομενο η Βασιλω στα 35της και το διαλαλει στις 20ρες περπατημενες του χωριου να ζηλεψουν!

 

Βρε, μας ποναει ο Σπανουλης αν ειναι να νιωθετε πιο καλα εμεις χατηρι δε χαλαμε! Για τη γλωσσα τα ξαναπαμε. Μεσος Μαρινακικος, κοκκαλικος και λιμανισιος μπασκετογαυρος. Μιλα η γλωσσα του Σπανουλη στην ψυχη του. Κι αν εισαι Σπανουλης, αν μη τι αλλο, ξερεις τον τροπο τοσα χρονια στο κουρμπετι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν ο αλλος λεει οτι ο Σπανουλης ηταν ο καλυτερος μας παικτης δε θελει να υποθεσω κατι αλλο περαν του οτι το μπασκετ το βλεπει με το κυαλι. Επισης ο καθεις με οτι θελει ασχολειται' date=' δεν ειναι θεμα προνομιων. Βεβαια τωρα τελευταια που ο Μαρινακης πηγε στη νοβα ομολογω οτι το γυρισατε στο μπασκετακι μια που η Ερτ δε δειχνει και τιποτα αλλο.

 

Οσο για το βιντεακι μου, ο αλλος μου λεγε οτι ποναω, οταν με τον Σπανουλη σε αθλητικο επιπεδο γελασα οσο δεν πηγαινε την πρωτη χρονια που ειχε ερθει σε σας. Και τοτε τον εκραζα ομως. Απτον πολυ πονο θα ηταν, αυτο εξηγουμε εδω αλλα κι αυτο δυσνοητο ειναι...

 

Οσο για το δικο σου βιντεακι, το γεγονος οτι 15 χρονια σας αγαπαμε κατα συρροην με καθε τροπο, οτι και στην Ευρωλιγκα κανουμε τα ιδια κλπ κι εσυ στη 1 σου χρονια που στατιστικα και μονο θα ερχοταν καποια στιγμη μου πετας και βιντεακια να με πικρανεις ξερωγω, εχει ανεκτιμητη αξια. Εβγαλε γκομενο η Βασιλω στα 35της και το διαλαλει στις 20ρες περπατημενες του χωριου να ζηλεψουν!

 

Βρε, μας ποναει ο Σπανουλης αν ειναι να νιωθετε πιο καλα εμεις χατηρι δε χαλαμε! Για τη γλωσσα τα ξαναπαμε. Μεσος Μαρινακικος, κοκκαλικος και λιμανισιος μπασκετογαυρος. Μιλα η γλωσσα του Σπανουλη στην ψυχη του. Κι αν εισαι Σπανουλης, αν μη τι αλλο, ξερεις τον τροπο τοσα χρονια στο κουρμπετι![/quote']

 

15 χρονια μας αγαπατε κατα συρροην;;; Αν δεν ηξερα την καταγωγη σου απο το Κουρσεβελ της Ελβετιας θα σε ειχα περασει για μεσο, μαρινακικο,λιμανισιο μπασκετογαυρο...θου κυριε φυλακι τω στοματι μου

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Επεξ/σία από thermo-sifounas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο Midi έχει χρόνια πάθος με τον Σπανούλη.

 

Από την πρώτη στιγμή που έφυγε, θα θυμόμαστε οι παλαιότεροι εδώ μέσα, πώς μετά από κάθε επιτυχία της σπανάθας, πρώτος έμπαινε να γράψει για τον Σπανούλη και πόσο πολύ τους λείπει.

 

Ήρθε βέβαια η περσινή χρονιά και μπήκε το ζιπ, αλλά όσο να'ναι ένα κουσούρι του έχει μείνει ακόμα, δεν ξεχνιούνται εύκολα οι παλιές αγάπες, ειδικά όταν τελειώνουν με χυλόπιτα.

 

Αν δεν ηξερα την καταγωγη σου απο το Κουρσεβελ της Ελβετιας

 

Στη Γαλλία είναι το Courchevel, το ζαχαρώνω για snowboard καιρό τώρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ο αλλος λεει οτι ο Σπανουλης ηταν ο καλυτερος μας παικτης δε θελει να υποθεσω κατι αλλο περαν του οτι το μπασκετ το βλεπει με το κυαλι. Επισης ο καθεις με οτι θελει ασχολειται, δεν ειναι θεμα προνομιων. Βεβαια τωρα τελευταια που ο Μαρινακης πηγε στη νοβα ομολογω οτι το γυρισατε στο μπασκετακι μια που η Ερτ δε δειχνει και τιποτα αλλο.

 

Οσο για το βιντεακι μου, ο αλλος μου λεγε οτι ποναω, οταν με τον Σπανουλη σε αθλητικο επιπεδο γελασα οσο δεν πηγαινε την πρωτη χρονια που ειχε ερθει σε σας. Και τοτε τον εκραζα ομως. Απτον πολυ πονο θα ηταν, αυτο εξηγουμε εδω αλλα κι αυτο δυσνοητο ειναι...

 

Οσο για το δικο σου βιντεακι, το γεγονος οτι 15 χρονια σας αγαπαμε κατα συρροην με καθε τροπο, οτι και στην Ευρωλιγκα κανουμε τα ιδια κλπ κι εσυ στη 1 σου χρονια που στατιστικα και μονο θα ερχοταν καποια στιγμη μου πετας και βιντεακια να με πικρανεις ξερωγω, εχει ανεκτιμητη αξια. Εβγαλε γκομενο η Βασιλω στα 35της και το διαλαλει στις 20ρες περπατημενες του χωριου να ζηλεψουν!

 

Βρε, μας ποναει ο Σπανουλης αν ειναι να νιωθετε πιο καλα εμεις χατηρι δε χαλαμε! Για τη γλωσσα τα ξαναπαμε. Μεσος Μαρινακικος, κοκκαλικος και λιμανισιος μπασκετογαυρος. Μιλα η γλωσσα του Σπανουλη στην ψυχη του. Κι αν εισαι Σπανουλης, αν μη τι αλλο, ξερεις τον τροπο τοσα χρονια στο κουρμπετι!

Επειδη θεωρουσα τον Σπανουλη τον καλυτερο σας παιχτη βλεπω το μπασκετ με το κυαλι ? χαχαχαχα Δεν ηταν δηλαδη ο Σπανουλης μεσα στην τριαδα καλυτερων παιχτων σας τοτε ? Απαντησε μου .Τυχαιο ειναι που το παιδι πηγε στο ΝΒΑ ασχετα αν δεν επιασε ? Δηλαδη καποιος πχ που θεωρουσε τον Διαμαντιδη καλυτερο ξερει απο μπασκετ και εγω που θεωρω τον Σπανουλη δεν εχω ιδεα ? Εγω λοιπον σου λεω επειδη εχω πολλους φιλους παναθηναικους οτι οι περισσοτεροι τοτε τον Σπανουλη θεωρουσαν καλυτερο παιχτη της ομαδας .Εσυ τωρα ,επειδη αρχιζω και καταλαβαινω οτι πρεπει να ησουν και απο τους πιο φανατικους του Σπανουλη ,κατσε και λεγε τα δικα σου ,η λογικη σου εξαλλου και ο τροπος που σκεφτεσαι ειναι 15χρονου παιδιου. Θα σου περασει ομως μην ανησυχεις με τον καιρο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο Midi έχει χρόνια πάθος με τον Σπανούλη.

 

Από την πρώτη στιγμή που έφυγε' date=' θα θυμόμαστε οι παλαιότεροι εδώ μέσα, πώς μετά από κάθε επιτυχία της σπανάθας, πρώτος έμπαινε να γράψει για τον Σπανούλη και πόσο πολύ τους λείπει.

 

Ήρθε βέβαια η περσινή χρονιά και μπήκε το ζιπ, αλλά όσο να'ναι ένα κουσούρι του έχει μείνει ακόμα, δεν ξεχνιούνται εύκολα οι παλιές αγάπες, ειδικά όταν τελειώνουν με χυλόπιτα.

 

Στη Γαλλία είναι το Courchevel, το ζαχαρώνω για snowboard καιρό τώρα :-D[/quote']

 

Αλλη μια. Την κουβεντα για τον Σπανουλη αλλος την εχει αρχισει και κουραζει, εγω απλως μπηκα στον κοπο να εξηγησω οτι το κραξιμο που τρωει δεν προερχεται απο πονο, τσουξιμο και λοιπες γυμνασιακες ατακες, αλλα αποτι φαινεται ματαιοδοξω σε ενα φορουμ που η λογικη εχει παει περιπατο ελεω δηθεν καζουρας. @kostantinos77, στους 3 καλυτεροθς δεν ειπα οτι δεν ηταν. Ο καλυτερος, που ειπες εσυ, δεν ηταν. Την τελευταια του σεζον μαλιστα ηταν απτους χειροτερους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια ειναι πως βαρεθηκα να διαβαζω για το Βασιλακη.Ελεος.

Πολυ καλος παιχτης,ενας απο τους 5 καλυτερους στην ευρωπη στη θεση του.Δε νομιζω καποιος οπαδος του ΠΑΟ να το αμφισβητει αυτο,οπως ουτε καποιος οπαδος του οσφπ να πιστευει πως πηγε στην ομαδα του επειδη ηταν Γκαμπρο απο μικρος ή τον πειραζε που ηταν στη σκια του Διαμαντιδη.Για τα χρημα πηγε,αν βρισκονταν ελληνικη ομαδα να του δωσει εστω κ 2 χιλιαρικα πανω απ το γαυρο,θα πηγαινε εκει σιγουρα, εστω κι αν αυτη η ομαδα λεγοταν Τραχανοπλαγια.

 

Εχω λιωσει στο γελιο με τον Τσακα να τρεχει πισω απ το πριγκιπα στη συνεντευξη τυπου,μη του τον παρει κανας αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...