Προς το περιεχόμενο

ερωτηση σχετικα με μελανια πολυμηχανιματος


GTI890

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εχω ενα πολυμηχανημα hp και καθε φορα αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα χαλανε τα μελανια για το λογο οτι παγωνουν και ζητημα να βγαζω 2-3 φορες εκτυπωσεις..... την τελευταια φορα πηρα απο το πλαισιο καποια μαρκα ακυρη που ηταν υποτιθεται οπως μου τα παρουσιασαν καλυτερα αλλα εβγαλα μονο μια φορα εκτυπωση και μετα απο 1 μηνα δεν εβγαζε καθολου σαν να μην ειχε μελανι λογικα παγωσαν ... το ερωτημα ειναι υπαρχει τροπος να ''ξεπαγωσουν'' καπως???? καποια λυση τελος παντων ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα πολυμηχανημα hp και καθε φορα αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα χαλανε τα μελανια για το λογο οτι παγωνουν και ζητημα να βγαζω 2-3 φορες εκτυπωσεις..... την τελευταια φορα πηρα απο το πλαισιο καποια μαρκα ακυρη που ηταν υποτιθεται οπως μου τα παρουσιασαν καλυτερα αλλα εβγαλα μονο μια φορα εκτυπωση και μετα απο 1 μηνα δεν εβγαζε καθολου σαν να μην ειχε μελανι λογικα παγωσαν ... το ερωτημα ειναι υπαρχει τροπος να ''ξεπαγωσουν'' καπως???? καποια λυση τελος παντων ?

Καθαρισμα τα μελανακια απο κατω με βαμβακι και οινοπνευμα, καλο κουνημα και δοκιμασε μεσα απο το πργραμμα του εκτυπωτη να κανεις επιδιορθωση των κεφαλων, Θα "φτυσει" περισσοτερη μελανη αλλα μαλλον θα φτιαξει. Επισης δες να εχεις περιπου 50-60 % υγρασια στο δωματιο που ειναι ο εκτυπωτης και οχι ξηρασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...