Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ισχύει, κ δε χρειάζεται να τους γνωρίζεις ούτε καν να τους μιλήσεις. Μπορεί να ακόμη κ ο τυχαίος τύπος που χτύπησε το εισητήριο στο λεωφορείο και τον είδες για 1 δεύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται εγω , που οταν γνωριζω καποιον πρεπει να τον δω τουλαχιστον 3-4 φορες για να θυμαμαι τη φατσα του, σε σημειο να τον βλεπω εξω και να μην τον καταλαβαινω, και με ενα δευτερολεπτο να συγκρατω προσωπα για τον υπνο μου ?

 

Ασχετο αλλα ωρες ωρες απορω αν ειμαι αυτοπτης σε κανενα συμβαν , και μου παρουν καταθεση και μου ζητησουν να περιγραψω το δραστη πχ τι θα κανω? :-D :-D

ontopic:

1236970_10151652355820811_1201774020_n.j

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

spacer.gif1377082_169053453288797_629902197_n.jpg

Αν ισχυει αυτο και ειναι οντως πραγματικοι ανθρωποι, πρεπει πραγματικα να ψαξω να βρω που ειχα δει εκεινη τη γυναικα με το κοκκινο φορεμα που εισεβαλε τις προαλλες στο ονειρο μου γιατι νομιζω πως ειμαι ερωτευμενος. :lol:

 

Αλλα οντως, ειναι ιδιαιτερως disturbing ολο αυτο και τωρα που μου μπηκε η ιδεα αναρωτιεμαι τι ονειρο θα δω σημερα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλετε να μου πειτε οτι τους δαίμονες που βλέπω στα όνειρα μου τους έχω συναντήσει κάποια στιγμή στο δρόμο ?  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυει αυτο και ειναι οντως πραγματικοι ανθρωποι, πρεπει πραγματικα να ψαξω να βρω που ειχα δει εκεινη τη γυναικα με το κοκκινο φορεμα που εισεβαλε τις προαλλες στο ονειρο μου γιατι νομιζω πως ειμαι ερωτευμενος. :lol:

 

 

Μάλλον το μάτριξ είχες δει εκείνη την μέρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.gif1377082_169053453288797_629902197_n.jpg

 

Αν ισχύει αυτό τότε είναι στατιστικά σίγουρο πως κάποια κάποτε με έχει/θα με ονειρευτεί!

 

 

wiktoac.jpg

 

 

Αλλά και πάλι, μπορεί να'ναι χοντρή..

 

 

lNAbh5k.gif

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...