Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

tumblr_mr8iswv2Kf1r0aqf5o1_500.png

 

 

Τώρα αν πω πως αυτού του είδους οι άνθρωποι που το παρακάνουν με τα tattoo και τα piercings έχουν τρομερά ψυχολογικά προβλήματα και ούτε καν σκέφτονται πως θα είναι να είσαι 40 κάτι με αυτές τις αηδίες, θα είμαι οπισθοδρομικός  ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν πω πως αυτού του είδους οι άνθρωποι που το παρακάνουν με τα tattoo και τα piercings έχουν τρομερά ψυχολογικά προβλήματα και ούτε καν σκέφτονται πως θα είναι να είσαι 40 κάτι με αυτές τις αηδίες, θα είμαι οπισθοδρομικός  ε;

Άλλο τα τατου και τα πηρσινγκς, άλλο τα ποντίκια στο αυτί. Είμαι 37, τελευταίο τατου το έκανα το καλοκαίρι που γνώρισα έναν καλλιτέχνη που γούσταρα, τον άλλο μήνα έρχεται ένας άλλος στην περιοχή μου που έχει φοβερές ιδέες οπότε αν έχω την ευκαιρία θα βαρέσω άλλο ένα. Πηρσινγκς από την άλλη δεν γουστάρω.  Θέλω να πω πως ο καθένας κάνει αυτό που γουστάρει για τον εαυτό του. Το ποντίκι αμφιβάλλω πως θα γουστάρει να ζει στο αυτί της γκόμενας όμως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν πω πως αυτού του είδους οι άνθρωποι που το παρακάνουν με τα tattoo και τα piercings έχουν τρομερά ψυχολογικά προβλήματα και ούτε καν σκέφτονται πως θα είναι να είσαι 40 κάτι με αυτές τις αηδίες, θα είμαι οπισθοδρομικός  ε;

 

 

old-tattooed-yanks-chilling-out-L-1YJWuC

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν πω πως αυτού του είδους οι άνθρωποι που το παρακάνουν με τα tattoo και τα piercings έχουν τρομερά ψυχολογικά προβλήματα και ούτε καν σκέφτονται πως θα είναι να είσαι 40 κάτι με αυτές τις αηδίες, θα είμαι οπισθοδρομικός  ε;

 

Θα ειναι ενα παραπανω, και πιο σιγουρο στοιχειο για τα silver alert :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...