Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή άμα σου πεταχτεί το ζόμπι, θα μπορέσεις να του κόψεις το χέρι για να μην σε ακουμπήσει;

Άμα πεταχτεί το ζόμπι θα πάρω τη

 

 

 

ή το πολύ πολύ να πατήσω escape

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή πολλοί έχουν βαρεθεί (μέσα τους κι εγώ) τις φωτογραφίες με τα γατόσκυλα, προτείνω να ποστάρουμε φωτό για τους λάτρεις των όπλων. Απλά καλό είναι να υπάρχει λεζάντα αν το όπλο είναι υπαρκτό, φανταστικό, οτιδήποτε ωστε να υπάρχει πληροφορία. Δεν υπάρχει περιορισμός, μπορούν να είναι βαλιστικά, επαφής, ενέργειας, "organic" οτιδήποτε you get the point. Αρχίζω:

 

Jagkommando-Tri-Dagger-Knife.jpg

 

Jagdkommando Tri-Dagger Knife

 

δεν χρειάζεται στρίψιμο.. η λαβή με τη λεπίδα είναι ανεξάρτητη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή πολλοί έχουν βαρεθεί (μέσα τους κι εγώ) τις φωτογραφίες με τα γατόσκυλα, προτείνω να ποστάρουμε φωτό για τους λάτρεις των όπλων. Απλά καλό είναι να υπάρχει λεζάντα αν το όπλο είναι υπαρκτό, φανταστικό, οτιδήποτε ωστε να υπάρχει πληροφορία. Δεν υπάρχει περιορισμός, μπορούν να είναι βαλιστικά, επαφής, ενέργειας, "organic" οτιδήποτε you get the point. Αρχίζω:

 

Jagkommando-Tri-Dagger-Knife.jpg

 

Jagdkommando Tri-Dagger Knife

Ψιλομαλακία για οτιδήποτε εκτός από το να τρομάζεις τους φίλους σου, καρφώνεις από την βέλτιστη απόσταση ανυποψίαστα θύματα/πολίτες και γενικά να δείχνεις redneck.

Για commando knife είναι πολύ περιορισμένο,δεν μπορείς να το πετάξεις,η διατρητική του ικανότητα είναι πολύ μικρότερη από μια συνηθισμένη λεπίδα και τέλος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν generic εργαλείο σε καταστάσεις ανάγκης.

Οι καλύτερες λεπίδες κομάντο είναι οι κλασσικές σχεδιασμένες όπως η fairbairn sykes commando stilleto/knife.

 

Fairburn-Sykes-Commando.jpg

Όλα τα άλλα είναι για σόου,ανώμαλους μαχαιροβγάλτες ή για εξαιρετικά ειδικές περιπτώσεις(στρατιωτικής φύσης).

 

Τώρα για τα ζόμπια και τους βουκόλακες(που λεν στα χωριά),εάν πας με ένα μαχαιράκι,ακόμη και commando θα τον πιείς.

Θέλεις τουλάχιστον ένα zweihänder/πολεμικό πέλεκυ και δύναμη βουβαλιού για να κρατήσεις έστω και λίγο εναντίων όντων που δεν νιώθουν πόνο και δεν πέφτουν με απλά τραύματα.

 

 

 

btw:Δια αποφυγή παρεξηγήσεων και ηλίθιων σχολίων.Τα μοναδικά μαχαίρια που έχω είναι της κουζίνας και εκείνα είναι σάπια από το σούπερ μάρκετ.Δεν μαζεύω όπλα.Δεν γουστάρω να φαντασιώνομαι πως θα σκοτώσω τους συνανθρώπους μου και δεν ανήκω στην γνωστή ακροδεξιά οργάνωση μαχαιροβγαλτών.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mister-chester-the-corgi-4_69640_2013-01

αυτό το βλέμα πιάνει στις γκόμενες ακόμα και αν δεν είμαι corgi :whistle:

το θελω  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

μη! θα κοπείς!
σε φοβάμαι λίγο με το μαγείρεμα
την άλλη φορά με το φούρνο στη φωτογραφία ηταν λες και έγινε πυρηνική έκρηξη :ph34r:
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mister-chester-the-corgi-4_69640_2013-01

 

αυτό το βλέμα πιάνει στις γκόμενες ακόμα και αν δεν είμαι corgi :whistle:

μη! θα κοπείς!

σε φοβάμαι λίγο με το μαγείρεμα

την άλλη φορά με το φούρνο στη φωτογραφία ηταν λες και έγινε πυρηνική έκρηξη :ph34r:

 

 

 

ωωωωωω κι αυτο το θελωωωωωω  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: (οχι δεν πιανει γτ δεν εισαι κοργκι)

 

εχω μια μαχαιρα 25cm λεπιδα στο σπιτι, μια φορα εχω κοπει μονο. εχω να πω οτι ενα δεν το ενιωσα καν και μετα ηρθε ο πονος, δυο η πληγη δεν ελεγε να κλεισει μια ολοκληρη μερα και μετα ξανανοιξε. ειναι τελειως φονικα τα καλα κουζινομαχαιρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...