Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι άθεοι ενω ξέρουν ποια είναι η αλήθεια δεν θέλουν να την πουν γιατί ... (ακολουθεί ο λόγος που γίνεται αυτό) ... έτσι φαίνεται πόσο βλάκες είναι.

 

Πάρτα όλα σε ένα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ για τρολιά το βλέπω.Ιδίως όταν μιλάει για ορθογραφικά με τέτοια ορθογραφία δεν νομίζω να είναι κάτι άλλο.

Όχι βέβαια ότι δεν υπάρχουν τέτοιοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή πολλοί έχουν βαρεθεί (μέσα τους κι εγώ) τις φωτογραφίες με τα γατόσκυλα, προτείνω να ποστάρουμε φωτό για τους λάτρεις των όπλων. Απλά καλό είναι να υπάρχει λεζάντα αν το όπλο είναι υπαρκτό, φανταστικό, οτιδήποτε ωστε να υπάρχει πληροφορία. Δεν υπάρχει περιορισμός, μπορούν να είναι βαλιστικά, επαφής, ενέργειας, "organic" οτιδήποτε you get the point. Αρχίζω:

 

Jagkommando-Tri-Dagger-Knife.jpg

 

Jagdkommando Tri-Dagger Knife

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν μπορείς να κόψεις με το πλάι, πάρε ένα παλούκι να κάνεις την ίδια δουλειά

 

Είναι σχεδιασμένο να μαχαιρώνει, όχι να κόβει κάθετα. Τα αυλάκια που έχει το κάνουν αρκετά πιο φονικό γιατί προκαλεί μη στεγανό τραύμα. Κατα κάποιο τρόπο όπως κ η ξιφολόγχη του στρατού (αν είναι σε καλή κατάσταση κι έχει μύτη) δεν κόβει ούτε πεθαμένο, άλλα περνάει ακόμη και τα πλευρά αν ξέρεις να τη χειριστείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...