Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι ιδιοι γιατροι που λενε οτι η ομοφυλοφιλια ειναι επιλογη του καθενος?

 

 

7JGSvXX.jpg

Δεν γνωρίζω,τον κτηνίατρο συμβουλεύομαι για το σκύλο.ΔΕΝ χρειάστηκα ενδοκρινολόγο/ουρολόγο/σεξολόγο/οτιτελοσπαντωνλόγο χρειαστεί να διελευκάνω το πουστρηλίκι.

Ακόμα δηλαδή,γιατί μπορεί στα γεράματα να αρχίσω τις μελαγχολίες για τα χαμένα μου χρόνια....

 

Eλα οκ φτανει με τα σκυλογατα. Αλλοι ειναι "σκυλακι μου=ζωη μου" αλλοι "μην με πρηζεις, θα σε παω βολτα σε λιγο". Ο κεθενας με αυτο που του αρεσει, μην το ψαχνετε. Btw μαθαμε και τι ειναι η ωκυτοκίνη

 

 funny-little-girl-kissing-boy.jpg

Ορμόνη της ευτυχίας,btw.Κάτι σα μαστούρα στη νιοστή.

Είναι αυτή που κάνει τη μάνα να πηγαίνει μέσα από φλόγες για να σώσει το παιδί της,αλλά είναι και η δυσλειτουργία της μαύρης νύφης (Μήδεια κλπ ένδοξες δυνάμεις)...

 

Εμείς οι ζωόφιλοι εμαιεύουμε απλώς την αφομομιωμένη απ' τα ζώα placebo μας και νομίζουμε ότι "χαροποιούμαστε".

 

Ναι,μπορώ να σπάσω τα μούτρα (ή να με κατεδαφίσει άμα προλάβει) σε όποιον επιβουλευτεί τη σωματική ακεραιότητα του σκύλου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω,τον κτηνίατρο συμβουλεύομαι για το σκύλο.ΔΕΝ χρειάστηκα ενδοκρινολόγο/ουρολόγο/σεξολόγο/οτιτελοσπαντωνλόγο χρειαστεί να διελευκάνω το πουστρηλίκι.

Ακόμα δηλαδή,γιατί μπορεί στα γεράματα να αρχίσω τις μελαγχολίες για τα χαμένα μου χρόνια....

 

 

 

Α δεν γνωριζεις αλλα μιλας για πουστριλικια, ανωμαλιες και αλλα τετοια

biqnAXF.png

 

 

 

(προφανως και δεν λεω για σενα, αλλα για την αποψη σου περι του θεματος)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν γνωριζεις αλλα μιλας για πουστριλικια, ανωμαλιες και αλλα τετοια

biqnAXF.png

 

 

 

(προφανως και δεν λεω για σενα, αλλα για την αποψη σου περι του θεματος)

Πολυαγαπημένο μου τρολάκι,κι εσύ έχεις άποψη περί παντός επιστητού,είσαι λουγκρίτσα δηλαδή και ξέρεις από πρώτο χέρι τι παίζει;Η πας όπως κι ο Σφακιανάκης "άντρας είναι αυτός που τον έφαγε δυο-τρεις φορές αλλά δεν του άρεσε"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυαγαπημένο μου τρολάκι,κι εσύ έχεις άποψη περί παντός επιστητού,είσαι λουγκρίτσα δηλαδή και ξέρεις από πρώτο χέρι τι παίζει;Η πας όπως κι ο Σφακιανάκης "άντρας είναι αυτός που τον έφαγε δυο-τρεις φορές αλλά δεν του άρεσε"...

Δηλαδη εσυ ξερεις απο την ωκυτοκινη επειδη εισαι γυναικα και ξερεις απο πρωτο χερι τι παιζει?

Η ο αντρισμος για σενα ειναι η ικανοτητα να τον ριχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ ξερεις απο την ωκυτοκινη επειδη εισαι γυναικα και ξερεις απο πρωτο χερι τι παιζει?

Η ο αντρισμος για σενα ειναι η ικανοτητα να τον ριχνεις?

Όχι δεν χρειάζεται να βάλω το δάχτυλο στη μπρίζα να μάθω τι είναι ηλεκτρισμός,μια χαρά μου κάνει και η φυσική με τους κανόνες της ή οι εφαρμογές του ηλεκτρισμού.

 

Για την (πλασματική) ωκυτοκίνη δεν χρειάζεται να είσαι γυναίκα για να αποδεχτείς το feedback της προσφοράς αγάπης σε ένα ζωντανό,μη γίνεσαι ηλίθιος τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν χρειάζεται να βάλω το δάχτυλο στη μπρίζα να μάθω τι είναι ηλεκτρισμός,μια χαρά μου κάνει και η φυσική με τους κανόνες της ή οι εφαρμογές του ηλεκτρισμού.

βασικα πρεπει, μονο ετσι μαθαινεις τι ειναι ηλεκτρισμος απο πρωτο χερι, trust me im an electrician...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ το γυρίζει ο φίλτατος. Μάλλον χωρίς να το θέλω , μέσα έπεσα.

Ναι,το τρίβω το πιπέρι ο πούστης εγώ.

 

βασικα πρεπει, μονο ετσι μαθαινεις τι ειναι ηλεκτρισμος απο πρωτο χερι, trust me im an electrician...

Όχι ευχαριστώ,έχω βραχυκυκλώσει αρκετά στη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...