Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

5SMeayx.gif

 

 

και εγώ της σκάω φιλιά στην γκόπ γκόπ  B) 

βλέπω μια γειτόνισσα που όποτε τα παιδιά της πιάσουν κάποιο σκυλί που έχει ο πατέρας της γίνεται υστερική να πάνε να πλύνουν τα χέρια τους αμέσως μην πάθουν τίποτα και γελάω.Μεγάλα παιδιά όχι τίποτα νήπια .

Μια ζωή κοιμόμουν αγκαλιά με σκύλους/γάτες και ποτέ δεν έπαθα τίποτα. Και το ποιο τραγικό βλέπεις ακόμα και μεγάλους ανθρώπους να φοβούνται τα σκυλιά ακόμα και αυτά που είναι μικρά και χαρούμενα με όλους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι φόβος στους περισσότερους. Είναι "σιχαμάρα".

 

Εγώ τις γάτες που τις αντιμετωπίζω όπως οι περισσότεροι τα ποντίκια, αν δεν πλύνω τα χέρια μου μετά από παιχνίδι μαζί τους, δεν μπορώ. Πριν μπω στο σπίτι ψάχνομαι για τρίχες τους κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ της σκάω φιλιά στην γκόπ γκόπ  B) 

βλέπω μια γειτόνισσα που όποτε τα παιδιά της πιάσουν κάποιο σκυλί που έχει ο πατέρας της γίνεται υστερική να πάνε να πλύνουν τα χέρια τους αμέσως μην πάθουν τίποτα και γελάω.Μεγάλα παιδιά όχι τίποτα νήπια .

Μια ζωή κοιμόμουν αγκαλιά με σκύλους/γάτες και ποτέ δεν έπαθα τίποτα. Και το ποιο τραγικό βλέπεις ακόμα και μεγάλους ανθρώπους να φοβούνται τα σκυλιά ακόμα και αυτά που είναι μικρά και χαρούμενα με όλους. 

 

την ιδια ψυχοπαθεια βαραει κι η μανα μου. ευτυχως  πλεον δεν δινω σημασια και δεν με πιανει αγχος αν δεν πλυνω τα χερια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκυλιά δεν με ενοχλούν. Αρκεί να μην βρωμάει η αναπνοή τους.

Έχουν βγάλει κάτι "κοκκαλάκια" που έχουν ενσωματωμένη οδοντόκρεμα.

Δηλαδή κάτι αποξηραμένες λωρίδες από σκληρό πετσί/δέρμα που τα δαγκώνουν τα σκυλιά και ενδιάμεσα έχουν ενσωματώσει κάτι χρωματιστές ταινίες που περιέχουν αρωματικά και άλλα,δίκην οδοντόκρεμας.

 

Μας ξανααγάπησε το westieάκι μας τώρα που το αφήνουμε να μας γλύφει τη μάπα,πριν το αποτρέπαμε και μας κράταγε μούτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , τρελά μούτρα. Σίγουρα. Κρατούσε την αναπνοή του μέχρι να σκάσει

Δεν ξέρεις εσύ.

 

Ναι,τα westies κρατάνε μούτρα,ρώτα κτηνίατρους ή (ευτυχείς) ανθρωποσυγκάτοικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και την κάθε τρελή με τυχαίο σκύλο να ρωτήσω , τα ίδια θα μου πει.

 

Επειδή δε θέλω να σπαμάρω τζάμπα, διάβασα το κάτω ποστ και έχω να πω πως όποιος έχει τη σφίγγα σφίγγεται. Καταλαβαίνεις (μάλλον όχι) πως λέγοντας την κάθε τρελή , δεν συμπεριλαμβάνω εσένα μέσα αλλά την κάθε τρελή ''σκυλομάνα'' απλά. Μερικοί ρε παιδί μου καίτε μαζούτ. Its all about you. Ναι έχω και εγώ σκύλο. Και μου αρέσουν τα σκυλιά. Φαντάσου. Φαντάσου τώρα ότι δεν τα αφήνω να με καβαλάνε και να με γλύφουν στα μούτρα. Περίεργα πράγματα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελλή κι αλλοπαρμένη δηλαδή με λες;

 

Έλα,Τοξογκάου,σούφερα παρέα.

 

Αγαπητέ μου,άμα δεν μπορείς να αντιληφθείς και να ρουφήξεις την αφομοιωμένη ωκυτοκίνη που σε κερνάει το ζωντανό,τι το παιδεύεις το θέμα;Να πούμε για κανα ποδόσφαιρο καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρεις εσύ.

 

Ναι,τα westies κρατάνε μούτρα,ρώτα κτηνίατρους ή (ευτυχείς) ανθρωποσυγκάτοικους

Οι ιδιοι γιατροι που λενε οτι η ομοφυλοφιλια ειναι επιλογη του καθενος?

 

 

7JGSvXX.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα οκ φτανει με τα σκυλογατα. Αλλοι ειναι "σκυλακι μου=ζωη μου" αλλοι "μην με πρηζεις, θα σε παω βολτα σε λιγο". Ο κεθενας με αυτο που του αρεσει, μην το ψαχνετε. Btw μαθαμε και τι ειναι η ωκυτοκίνη

 

 funny-little-girl-kissing-boy.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...