Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ρε τόσο πολύ φοβάστε τις αράχνες; Εγώ δε τις σκοτώνω ποτέ στο σπίτι, ούτε χαλάω τους ιστούς όταν δε φαίνονται. Μια χαρά δουλειά κάνουν με μύγες, σφήκες, μυγάκια,κουνούπια,μυρμήγκια.

 

I loooove spiders! Το μοναδικό «ζωύφιο» το οποίο δεν πειράζω ποτέ. Μόνο και μόνο επειδή παγιδεύει και τρώει τα υπόλοιπα, το γουστάρω απίστευτα. Για οποιοδήποτε άλλο, είμαι ικανός μέχρι και φλογοβόλο να χρησιμοποιήσω μέσα στο σπίτι...μίσος, όχι αστεία!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

I loooove spiders! Το μοναδικό «ζωύφιο» το οποίο δεν πειράζω ποτέ. Μόνο και μόνο επειδή παγιδεύει και τρώει τα υπόλοιπα, το γουστάρω απίστευτα. Για οποιοδήποτε άλλο, είμαι ικανός μέχρι και φλογοβόλο να χρησιμοποιήσω μέσα στο σπίτι...μίσος, όχι αστεία!

 

Nαι ρε, τα σπανε οι αραχνες, ειδικα αυτες που σε τσιμπανε!  :-D

 

Εμενα με ειχε τσιμπησει μια στον λαιμο οταν ημουν στον στρατο, ωραιες φασεις, ακομα τα λεμε μεσω fb!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετανοείτε άπιστοι!

941543_640152036012091_1423879391_n.jpg

 

Τη ...μαύρη οχιά, πού στον κερατά τη βλέπουνε; Αυτή δεν είναι μαύρη οχιά...

 

 

 

...αυτή είναι μαύρη οχιά:

bgba2.jpg

Επεξ/σία από deesnider
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ρε, τα σπανε οι αραχνες, ειδικα αυτες που σε τσιμπανε!  :-D

 

Εμενα με ειχε τσιμπησει μια στον λαιμο οταν ημουν στον στρατο, ωραιες φασεις, ακομα τα λεμε μεσω fb!

 

1) Τρώνε έντομα = Σεβασμός, υποχρέωση κι ευγνωμοσύνη!

 

2) Δεν έχω δει ακόμα κάποια απ' αυτές, να φτιάχνει εργόχειρο στο σπίτι μου. Αυτές θα τις σκότωνα κι εγώ...ή θα μετακόμιζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...