Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι μωρε, ο ανθρωπος μια υποδειξη εκανε, δεν θα αυτοκτονησει κιολας αμα συνεχισουν να σχολιαζουν καθε γατοσκυλο.

BTW δεν πρεπει να υπαρχει μεγαλυτερη βαση φωτογραφιων απο γατοσκυλα, απο τη βαση του ινσομνια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, με αφορμή τον nicoc89, γίνεται να κόψουμε τους σχολιασμούς μετά από κάθε σκυλί ή ζώο? Eva, δε προσφέρει κάτι ο σχολιασμός σου. Ό,τι σκυλί και να μπει, σου αρέσει... θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό....  Ο ορισμούς του "γραφικού". Φτάνει!

 

Ευχαριστώ.

 

οχι δεν γινεται να κοπουν οι σχολιασμοι.

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

64%20Legless%20Cat%20Launch%20Attack.jpg

2ufvv2u.jpg
tumblr_lzxn7dq3xk1qa7jjto1_500.jpg
 

Παιδιά, με αφορμή τον nicoc89, γίνεται να κόψουμε τους σχολιασμούς μετά από κάθε σκυλί ή ζώο? Eva, δε προσφέρει κάτι ο σχολιασμός σου. Ό,τι σκυλί και να μπει, σου αρέσει... θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό....  Ο ορισμούς του "γραφικού". Φτάνει!

 

Ευχαριστώ.

 

αυτό το πράγμα που κάνετε σαν γκόμενες στις δύσκολες μέρες και στο τέλος γράφετε "ευχαριστώ." γίνεται να το κόψουμε?
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν γινεται να κοπουν οι σχολιασμοι.

 

Ovaries win, flawless victory.

 

Κατά τα άλλα, καλοί είναι οι σχολιασμοί εδώ, δεν τραβάνε σε μάκρος και δεν είναι απλώς ένα θρεντ ψυγείο_εικόνων.

Άμα χαλάει το ratio όπως γίνεται στη χάση και στη φέξη με τα ανέκδοτα, αλλάζει η φάση, αλλά σιγά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ωραίος γάτος στην πρώτη φωτογραφία,θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ωραίος γάτος στην πρώτη φωτογραφία,θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό...

δοκιμασε κανα black mamba τοτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ωραίος γάτος στην πρώτη φωτογραφία,θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό...

Ακομα γελαω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άκυροι εμετικοί σχολιασμοί είναι οκ αλλά οι κώλοι χαλάνε το prestige του έγκυρου και αποστειρωμένου news platform (πια) μας.
για να επαναφέρω και μια παλιότερη συζήτηση ^_^

(=`ェ´=)  <--- cat emoticon για να είμαι ontopic

 


 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...