Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορούμε να τις κόψουμε αυτές τις μαλακίες;

 

Ευχαριστώ 

Δεν έχει τπτ ξεβράκωτα ούτε ρατσιστικά σχόλια,συνεπώς δεν ξανανοίγεις τέτοιο που έχει ο nicoc89 ή τον βάζεις ignore (btw,θα χάσεις...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, είπαμε χαριτωμένα τα μεγάλα γατιά, αλλά αυτό παραπάει!

 

post-3-13564206487730.jpg

θέλω να βυθίσω τη μούρη μου μες τη γούνα του !!! αφράτες γάτες !!!!! :wub: :wub: :wub:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, με αφορμή τον nicoc89, γίνεται να κόψουμε τους σχολιασμούς μετά από κάθε σκυλί ή ζώο? Eva, δε προσφέρει κάτι ο σχολιασμός σου. Ό,τι σκυλί και να μπει, σου αρέσει... θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό....  Ο ορισμούς του "γραφικού". Φτάνει!

 

Ευχαριστώ.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, με αφορμή τον nicoc89, γίνεται να κόψουμε τους σχολιασμούς μετά από κάθε σκυλί ή ζώο? Eva, δε προσφέρει κάτι ο σχολιασμός σου. Ό,τι σκυλί και να μπει, σου αρέσει... θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό....  Ο ορισμούς του "γραφικού". Φτάνει!

 

Ευχαριστώ.

 

Και 'μένα ενοχλεί η κριτική σου, αλλά δεν το κάνω θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, με αφορμή τον nicoc89, γίνεται να κόψουμε τους σχολιασμούς μετά από κάθε σκυλί ή ζώο? Eva, δε προσφέρει κάτι ο σχολιασμός σου. Ό,τι σκυλί και να μπει, σου αρέσει... θέλω να το φάωωωω.. θέλω να το δαγκώσωωωωω... γλύκα.... αφράτο και χοντρό, χοντρό και μακρύ, μακρύ και ζουμερό....  Ο ορισμούς του "γραφικού". Φτάνει!

 

Ευχαριστώ.

Στείλε ένα p.m. στον admin συνοδευόμενο από κατάθεση τριψήφιου αριθμού σε €.

 

btw και μένα μου σπάει τα παπάργια η τρολόφατσα που κατα κόρο έχει κατακυριεύσει σαν τη κοκακόλα (-πάει με όλα) τα posts,αλλά αφού σε "καταγγελία" μου στον αρμόδιο supermod έφαγα άκυρο,έμαθα είτε να την αγνοώ είτε να την παραγράφω είτε να τη χλευάζω.Ζώ όμως μ' αυτήν,δεν είναι δικό μου το forum να φτιάξω κανόνα γι αυτήν.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...