Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο εγώ σκέφτηκα να μπορούσα να πάω να πειράξω όλα τα χρονόμετρα και να βαράνε σα γαμημένα μετά απο λίγο?

 

Μάλλον, αλλά είναι καλή σκέψη... :)

 

 

funny8_Super_Funny-s555x686-374950-580.j

 

 

10-most-stupid-but-super-funny-fails-eve

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mαλλον θα πρεπει να πιουμε αρκετα για τα δουμε/πιστεψουμε αυτην την σαυρα (no offence για τα αστεια που κυκλοφορουν για τον νικολακη)

 

Τι να πιεις? η φωτογραφία ειναι απο την σελίδα της Νasa

Ποίος ειναι ο Νικολάκης ? κυκλοφορούν αστεία για εμένα ? δεν νομίζω , εγώ είμαι ενα απο τα ποιο σοβαρά μέλη εδώ μέσα και έχω και φαν κλάπ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πιεις? η φωτογραφία ειναι απο την σελίδα της Νasa

Ποίος ειναι ο Νικολάκης ? κυκλοφορούν αστεία για εμένα ? δεν νομίζω , εγώ είμαι ενα απο τα ποιο σοβαρά μέλη εδώ μέσα και έχω και φαν κλάπ. :-)

http://www.insomnia.gr/topic/457844-ανέκδοτα-ένας-τύπος-παίρνει-κάθε-πρωί-το-λεωφορ/?p=52405701

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ σκέφτηκα να μπορούσα να πάω να πειράξω όλα τα χρονόμετρα και να βαράνε σα γαμημένα μετά απο λίγο?

 

 

Εσύ, εγώ που τη πόσταρα και μερικοί ακόμη. Δε ξέρω τι πάθατε με το ξεφλουδιστήρι έλεος, τόσο ώριμοι είστε τελοσπάντων; :-D

 

Ουάου , έλπιζα πραγματικά να μην είναι απλά το πατατοξεφλουδιστίρι και απλά ένα χαζό OCD Θέμα. Έλεγα κάποιος αγοράζει χρονοδιακόπτες για μαγείρεμα και τους βάζει στο σπίτι σε ξέμπαρκα σημεία. Τελικά η ζωή σε απογοητεύει. Ναι είναι αδιάφορη φωτό.

 

Καθόλου αδιάφορη, απλά σκέφτεστε λάθος. Ούτε καν στο σπίτι τα ξυπνητήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...