Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι το κατάλληλο θέμα, αλλά το να βαφτίζουμε το όποιο κίνημα μαλακισμένο επειδή μέρος των εκφραστών του είναι όντως μαλάκες, είναι πέρα από κοντόφθαλμο και αφορμή αυτοδικαίωσής τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Βασικά, εγώ δεν καταλαβαίνω τι εξυπηρετούν αυτά τα κατεβατά.

 

Δεν είναι εικόνες, άντε και με καμιά περισσότερο ή λιγότερο έξυπνη ατάκα, στυλ demotivational κτλ. Screenshots λογιδρίων είναι...

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, εγώ δεν καταλαβαίνω τι εξυπηρετούν αυτά τα κατεβατά.

 

Δεν είναι εικόνες, άντε και με καμιά περισσότερο ή λιγότερο έξυπνη ατάκα, στυλ demotivational κτλ. Screenshots λογιδρίων είναι...

screenshot απο το 4chan ειναι.

 

Είναι πολύς καιρός που ήθελα να το ρωτήσω κι εγώ ρε παιδιά! Ναι screenshots είναι, αλλά screenshots ...κειμένου! Που κολλάνε στο thread με τις εικόνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύς καιρός που ήθελα να το ρωτήσω κι εγώ ρε παιδιά! Ναι screenshots είναι, αλλά screenshots ...κειμένου! Που κολλάνε στο thread με τις εικόνες;

 

To screenshot είναι εικόνα, duh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύς καιρός που ήθελα να το ρωτήσω κι εγώ ρε παιδιά! Ναι screenshots είναι, αλλά screenshots ...κειμένου! Που κολλάνε στο thread με τις εικόνες;

εκει που κολλανε τα screenshots απο ταινιες, σειρες, facebook posts, emails, gifs ταινιων.

 

ουτε αστειο,ουτε ενδιαφερον ουτε περιεργο ειναι.

 

δεν εχει αρκετα ΜΕΜΕΣ και μεμεspeak μαλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που κολλανε τα screenshots απο ταινιες, σειρες, facebook posts, emails, gifs ταινιων.

 

To screenshot είναι εικόνα, duh!

 

Τα screenshots από σκηνές ταινιών, σειρών, φωτογραφιών που έχουν αναρτηθεί στο facebook ή έχουν συμπεριληφθεί σε emails, ακόμα και τα gifs ταινιών, είναι εικόνες. Αυτά είναι κείμενα. Εικόνες είναι, μόνο ως ...τύπος αρχείου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε σενα αρεσουν μαλλον.

Δεν νομιζω να λεει "εικονες που θα αρεσουν σε πανω απο 10 ατομα".

 

Τα screenshots από σκηνές ταινιών, σειρών, φωτογραφιών που έχουν αναρτηθεί στο facebook ή έχουν συμπεριληφθεί σε emails, ακόμα και τα gifs ταινιών, είναι εικόνες. Αυτά είναι κείμενα. Εικόνες είναι, μόνο ως ...τύπος αρχείου! 

ειπα για screenshots απο facebook/email, οχι εικονες που ανεβηκανε στο facebook/τις στειλανε απο email.

Εδω εχει μπει εικονα με 4 κατεβατα απο το 5 seconds films.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα για screenshots απο facebook/email, οχι εικονες που ανεβηκανε στο facebook/τις στειλανε απο email.

Εδω εχει μπει εικονα με 4 κατεβατα απο το 5 seconds films.

 

Γι' αυτό κι εγώ υπογράμμισα τις λέξεις που υπογράμμισα. Είπα πουθενά ότι συμφωνώ με το να ποστάρονται εδώ τα κατεβατά στα οποία αναφέρεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να λεει "εικονες που θα αρεσουν σε πανω απο 10 ατομα".

 

 

εννοει ομως εικονες που αρεσουν σε πανω απο 1 ατομο.

δυστυχως δεν ειναι facebook Να μπορεσεις να κανεις Like στο δικο σου στατους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοει ομως εικονες που αρεσουν σε πανω απο 1 ατομο.

δυστυχως δεν ειναι facebook Να μπορεσεις να κανεις Like στο δικο σου στατους.

0nBGB5b.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...