Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

 

1.1 billion dollars people...

 

cbFpSL9.jpg

 

 

Dollars? Γιατί εμένα μου φαίνεται πως βρίσκεται στην Ευρώπη το συγκεκριμένο μέρος. Η βλάστηση και τα σπίτια στο βάθος δε μου πάνε για ΗΠΑ εκτός αν διατηρούν την αρχιτεκτονική στα γαλλόφωνα μέρη του Καναδά. Ξέρει κανείς που είναι; Είναι όντως εντυπωσιακό κι ασε τους άλλους να ψάχνονται με κεκτημένα και απεργίες στο μετρό κ τα σχολεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dollars? Γιατί εμένα μου φαίνεται πως βρίσκεται στην Ευρώπη το συγκεκριμένο μέρος. Η βλάστηση και τα σπίτια στο βάθος δε μου πάνε για ΗΠΑ εκτός αν διατηρούν την αρχιτεκτονική στα γαλλόφωνα μέρη του Καναδά. Ξέρει κανείς που είναι; Είναι όντως εντυπωσιακό κι ασε τους άλλους να ψάχνονται με κεκτημένα και απεργίες στο μετρό κ τα σχολεία...

 

yahoo kai tumblr...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dollars? Γιατί εμένα μου φαίνεται πως βρίσκεται στην Ευρώπη το συγκεκριμένο μέρος. Η βλάστηση και τα σπίτια στο βάθος δε μου πάνε για ΗΠΑ εκτός αν διατηρούν την αρχιτεκτονική στα γαλλόφωνα μέρη του Καναδά. Ξέρει κανείς που είναι; Είναι όντως εντυπωσιακό κι ασε τους άλλους να ψάχνονται με κεκτημένα και απεργίες στο μετρό κ τα σχολεία...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Falkirk_Wheel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UDiM1ga.png

 

fxyiUGQ.png

 

Άψογοι ειδικά ο πρώτος,στο κομμάτι που μιλάει για την αρχή του κινήματος και στο τι μετράπηκε και εκπροσωπεί σήμερα, στις ανεπτυγμένες χώρες.

 

 

 

Many thanks, dear friend. Σκωτία λοιπόν ,δε το περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...