Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα ουτε εδω φαινεται πως ειναι γυναικα...

 

Απο ποιοοοοοο;

 

Τσαμπουκαδες το αμαξι..μετα ο αλλος ηθελε να ανοιξει και την πορτα να την σφαλιαρισει..αμ δε!

 

lol το παράθυρο είχε ανοιχτό και τη γάμησε

Δε βλέπεις που άνοιξε ο πίσω υαλοκαθαριστήρας :lol:

 

Τα θελε ο κωλος της

Γάμησε 3 αυτοκίνητα η μλκισμενη

 

Edit:Πήρε και τα κλειδιά διάβασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

OMG!! Ο καημενος ο μοτοσυκλετιστης!!

 

 

Παρότι οδηγάω μηχανή, καλά τον έκανε. Δε μπορεί να καταλάβει ο ηλίθιος ότι από τη στιγμή που οδηγάει δίκυκλο ότι είναι σε μειονεκτική θέση; Αυτό είναι το πράγμα που φοβάμαι περισσότερο κ δε κάθομαι να ασχοληθώ με τον κάθε μαλάκα οδηγό κουτιού. Σε έναν που έχει μεγαλύτερο όπλο από σένα δε πουλάς τσαντίλες, παρκάρεις κατεβαίνεις, και πας να τον βγάλεις έξω χωρίς να το καταλάβει. Αυτός που είναι έξυπνος δε βγαίνει από το αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι οδηγάω μηχανή, καλά τον έκανε. Δε μπορεί να καταλάβει ο ηλίθιος ότι από τη στιγμή που οδηγάει δίκυκλο ότι είναι σε μειονεκτική θέση; Αυτό είναι το πράγμα που φοβάμαι περισσότερο κ δε κάθομαι να ασχοληθώ με τον κάθε μαλάκα οδηγό κουτιού.

 

Καλά του έκανε?Δηλαδή θεωρείς σωστό να πας να σκοτώσεις τον άλλο 2 φορες, όταν αυτός σου κλωτσάει το πλαστικό?

Επίσης αν δεν παρατήρησες, τράκαρε αυτοκινητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι οδηγάω μηχανή, καλά τον έκανε. Δε μπορεί να καταλάβει ο ηλίθιος ότι από τη στιγμή που οδηγάει δίκυκλο ότι είναι σε μειονεκτική θέση; Αυτό είναι το πράγμα που φοβάμαι περισσότερο κ δε κάθομαι να ασχοληθώ με τον κάθε μαλάκα οδηγό κουτιού.

Πω φίλε φλασιά που έφαγα με το μειονεκτική θέση,εθυμήθην που είχα μεγάλη σκάλα και απ απέναντι νταλίκα,

λέω στα @@ μου δεν ενοχλώ

αναβοσβήνει φωτα

λέω στα @@ μου(σκέτο)

ανάβει τον ήλιο τον ίδιο,φώτα πάνω,κάτω,δεξιά,διαγώνια,παντου

 

σταμάτησα στην άκρη κι έβλεπα μαύρες κηλίδες για κανα 2λεπτο

 

Ήθελε πάντως κανα 2 μπουνίδια ή τύπισα

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά του έκανε?Δηλαδή θεωρείς σωστό να πας να σκοτώσεις τον άλλο 2 φορες, όταν αυτός σου κλωτσάει το πλαστικό?

Επίσης αν δεν παρατήρησες, τράκαρε αυτοκινητα...

 

 

Δε θεωρώ τίποτε από τα δύο σωστό, και οι δύο μαλάκες είναι που κάθονται να λύσουν τις διαφορές τους στο δρόμο. Απλά όσο δίκιο κ να χεις όταν καβαλάς μηχανή δεν επιδίδεσαι σε μαγκιές κλωτσόντας, κωλοδάκτυλα κ τέτοια όσο δίκιο κ να έχεις. Κατα πολύ αμφιβάλλω αν ο μουσάτος βραζιλιάνος θα κλωτσήσει ξανα αυτοκίνητο. Όταν ο άλλος δεν καταλαβαίνει τον ΚΟΚ, δε θα του τον βάλεις εσύ στο κεφάλι στιγμιαία, πόσο μάλλον κλωτσόντας του το όχημα, από μηχανάκι. Παρόμοια μαλακία είχαν κάνει κ στην Αίγυπτο που πήγε ο όχλος να τα βάλει με ένα βανάκι, αντέδρασε ενστικτωδώς ο άλλος και τους έκανε χαλκομανία. Στο τελευταίο παράδειγμα σίγουρα κι εγώ δε θα καθόμουν να με λυντσάρουν κ να με σκοτώσουν, από πάνω θα τους περνούσα. Ελπίζω να έγινα σαφής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά έχουν και οι 2 φταίξιμο αλλά όχι και να πας να σκοτώσεις τον άλλο ρε συ...

Απλά πέξτου την κόρνα πρώτα ξέρω γω

Αυτό που έκανε τον κάνουν οι σχιζοφρενείς!

Κάνενας λογικός δεν θα αντιδρούσε με αυτήν την κίνηση (ναι μεν και ο μηχανοβιος αλλά πόσο μάλλον η γυναίκα με το αυτοκίνητο)

Άσε που είναι γυναίκα και το παίζει αντρίλα, τι θα μου κάνεις ρε?Θα χτυπήσεις γυναίκα?Δε ντρέπεσαι?Αυτό το στυλ μου την σπάει και με τέτοιο στυλ αντέδρασε αυτή...

 

Ας κάτσει τώρα να πληρώσει ζημιές για τα 3 αυτοκίνητα...γιατί αυτή έκανε τη μεγάλη μλκια στο κάτω κάτω της γραφής

 

Το άλλο σου παράδειγμα ήταν τελείως διαφορετική περίπτωση

 

Τέσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ουτε εδω φαινεται πως ειναι γυναικα...

 

Απο ποιοοοοοο;

 

Τσαμπουκαδες το αμαξι..μετα ο αλλος ηθελε να ανοιξει και την πορτα να την σφαλιαρισει..αμ δε!

 

 

"Χα, κεντρικό κλείδωμα, μαλάκα.. για περίμενε, γιατί περνάει αέρας από το τζάμι;"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Χα, κεντρικό κλείδωμα, μαλάκα.. για περίμενε, γιατί περνάει αέρας από το τζάμι;"

 

χαχαχαχχαχα θεός!!

χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...