Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο με το λεωφοριο το εχω παθει

δεν ξερω τι παίχτηκε

μπαίνει μια κοπελα μεσα (ψηλη με πιασίματα),με κοίταγε οταν δεν την κοιτουσα, και ξαφνικα βγαζει το κινητό και με τραβαει φοτο (πηρα πόζα εννοείτε)

το καταλαβα οτι με ευγαλε γιατι η καμερα ηταν σε απόλυτη ευθυγράμμιση με εμενα και χρησημοπιουσε το τζαμι καθώς κρατουσε το κινητό για να βγει και καλη

 

!!

Καμία απο δω μέσα θάτανε...

Η μπορεί και ο ίδιος ο lucifer μεταμφιεσμενος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτο με το λεωφοριο το εχω παθει

δεν ξερω τι παίχτηκε

μπαίνει μια κοπελα μεσα (ψηλη με πιασίματα),με κοίταγε οταν δεν την κοιτουσα, και ξαφνικα βγαζει το κινητό και με τραβαει φοτο (πηρα πόζα εννοείτε)

το καταλαβα οτι με ευγαλε γιατι η καμερα ηταν σε απόλυτη ευθυγράμμιση με εμενα και χρησημοπιουσε το τζαμι καθώς κρατουσε το κινητό για να βγει και καλη

 

αν το εκανα εγω αυτο, θα ήμουν μεσα 5-7 χρονια

επρεπε να αληθορισω γαμω, δεν το ηξερα αυτο το κόλπο τοτε..

 

αρκετα με τις ιστοριες μου, να ενα ανεκδοτο

 

 

Ελπίζω να μην ήταν αυτή η χήρα κι εσύ ο ελεγκτής...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ρίχνει ο τραβεστί ρομπέν των δασών με το τόξο του??

Τραβέλη...



Ξένο καράβι φτάνει σε Ελληνικό λιμάνι.Ο λιμενάρχης φωνάζει στον ξένο μούτσο:
-Πέτα τους κάβους ρε!
-What?
-Τους κάβους πέτα ρε!Να δέσουμε το καράβι!
-What?Ι don' t understand!
-Τους κάβους ρε μαλάκα!Θα φύγετε στα ανοιχτά!
-What?
-Ρε συ!Do you speak English?
-Yes!
-Ε άντε γαμήσου τότε και πέτα τους κάβους να τελειώνουμε

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου λέει ο γείτονας σταμάτα με τις μουσικές θα φωνάξω την αστυνομία.του λέω σταμάτα να π*δάς την κυρια-Ελένη θα φωνάξω τη γυναίκα σου. 1-0...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακατω ειναι ενα γραμμα ενος αγραμματου φυλακισμενου προς την γυναικα του 1309764646.jpg?1309764502

 

τι να της εγραψε?? 

Μαργαρίτα, ε Μαργαρίτα

'Ακουσα ότι τα βράδια βγαίνεις από το σπίτι και γαμ...
'Οταν βγω από τη φυλακή θα σου γαμ...ω το μ...νί που σε πέταγε
Σταύρος

 

 

 

ελπιζω να μην φαω κανα μπαν.. αν προσβαλει καποιον ας μου το πει να το βγαλω 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα αφησω για λιγο τα ανεκδοτα και θα πω μια ιστορια ! μια αληθινη ιστορια !

με τον τζορτσεβιτς λοιπον , ναι τον πολυ γνωστο πρωιν ποσοσφαιριστη του οσφπ , ειμασταν πολυ φιλοι ! κολλητοι ! ειχαμε παει μεχρι κ διακοπες μαζι πολλες φορες !

μια απο αυτες λοιπον ειχαμε παει στην αφρικη για σαφαρι ! εκει στην αξερευνηση στην αγρια ζουγκλα χαθηκαμε απ τον οδηγο μας !

ειχαμε πανικοβληθει δε ξεραμε τι να κανουμε , ψαχναμε απεγνωσμενα τον δρομο να γυρισουμε στην βαση μας !

σε καποια φαση βλεπουμε 10 ιθαγενεις , μαυρους αγριους , κ μας περνοθυν στο κυνηγι ! τρεχουμε , τρεχουμε να γλυτωσουμε .. εγω ανεβαινω σε ενα δεντρο .. ο πετρακ ομως δε προλαβε και τον πιασανε !

τον βαζουν κατω λοιπον και τον ξεσκιζουν στο γ@@@ση τον κακομοιρη .. τον κοιτουσα απο ψηλα και τον λυπομουν !

αφου τον πηραν και οι 10 τον αφηνουν , σε μαυρα χαλια , και φευγουν ! κατεβαινω .. του λεω τι επαθες ρε φιλε κτλ του δινω λιγο νερακι και παμε να φυγουμε !

περιπλανιομασταν 10 ωρες μες την ζουγκλα οποτε ξαφνικα , να σου παλι οι μαυροι!!! του λεω τρεχα πετρακ γρηγορα !

τρεχουμε , τρεχουμε , εγω παλι καλα βρισκω παλι ενα δεντρο ανεβαινω , αλλα ο πετρακ ετσι ταλαιπωρος οπως ηταν δε προλαβε να ανεβει και τον πιασαν ξανα !

ενας ενας τον σκισαν παλι και οι 10 αραπηδες .. τον λυπωμουν αλλα δε μπορουσα να κανω κατι !

αφου φυγαν λοιπον .. κατεβηκα προσπαθησα να τον βοηθουσησω οπως μπορουσα , τον επιασα απ τους ομους κ προσπαθησαμε να φυγουμε σιγα σιγα ..

εχαμε χαθει για τα καλα ομως ! γυρνουσαμε στην ζουγκλα αλλες τουλαχιστον 5 ωρες και τιποτα !

οποτε ξαφνικα βλεπουμε παλι τους μαυρους μπροστα μας !!! αρχιζουν να μας κυνηγουν !

λεω την καναμε τωρα ! ο πετρακ δε μπορουσε να κουνηθη καν .. σκεφτομαι , κριμα ειναι .. αν τον πιασουν παλι δε θα αντεξει θα πεθανει !

τον βοηθαω λοιπον τον ανεβαζω στο δεντρο να γλυτωσει και παω να φυγω !

δε προλαβαινω ομως και με τσακωνουν ! και ξαφνικα εκει που με εχουν βαλει κατω ακουω τον αρχηγο τους να φωναζει !!!

 

ΣΤΟΠ !!!!!!!! ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΝ !!!!!!!! ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΞΕΣΚΙΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ .. ΑΥΤΟΝ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ !!!!!!!!!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...