Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μπροστά όπως είδες λείπει το εξώφυλλο
πίσω ειναι μαύρο 
μπροστά  (στο άσπρο φύλλο) γράφει φάσεις πανσελήνου και κάτι ακαταλαβήστικα και έχει ενα κύκλο στο αμέσως επόμενο άσπρο φύλλο που έχει μέσα ενα αλλο κύκλο

στο κενό ανάμεσα έχει αριστερά το R επάνω το B δεξιά το U (μοιάζει ύψιλον ελληνικό) και κάτω ένα ανάποδο E (σαν 3 μοιάζει αλλα είναι E) και λέει Buer

μέσα έχει ενα σύμβολο με κύκλους και γραμμές 
αν κοιτάξω πρόχειρα σε κάθε σελίδα αναφέρει προσευχές και στην επόμενη έχει κάποια σύμβολα για να τα σχεδιάσεις 
έχει και εναν όρθιο 5A αλλα που λέει tra-gram-ma-ton-te στα κενά και μέσα κάτι άλλα 

αυτά με λίγα λόγια 
βρήκα μια προσευχή για να φανερώσεις τα πνεύματα στο σπίτι σου και λέω να την δοκιμάσω , τι λες?  :-) 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόψε στις 03:00 θα δοκιμάσω ενα κόλπο που διάβασα στο βιβλίο της γιαγιάς μου

(δεν ξέρω πως λέγεται γιατι ειναι διαλυμένο , ουτε εξώφυλλο δεν έχει Μοιάζει σαν να ειναι γραμμένο στο χέρι αλλα δεν νομίζω χΔ..)

το βρήκα στο σπίτι στο χωριό τις προάλλες και το τσίμπησα να δω τι λεει

θα μου αποδείξω οτι δεν υπάρχει τίποτα περίεργο στο σπίτι μου και οτι έχω δει ήταν η ιδέα μου

προσκαλώντας οτιδήποτε υπάρχει μες το σπίτι να εμφανιστεί

 

 

 

ελπίζω να μην ξυπνήσει κανένας απο τους δικούς μου και με περάσει για τρελό χαχαχαχαχαχαχ

 

ναι , βαριέμαι πολύ σήμερα :-)

οχι βέβαια!,η γιαγια μου πάει εκκλησία μανιωδώς τα τελευταία χρόνια

απο τότε που αρρώστησε καλά πάει συνέχεια 

 

δεν βρήκα την κάμερα 

έβγαλα με το κινητό αν και δεν έχει καλή ανάλυση επειδή με προσκάλεσε ο storm!

σε ικετευω ανοιξε ενα θεμα σε στιλακι live blog για αποψε και μονο.γραψε στο τιτλο supernatural:insomnia edition απο το nikoc89 με loooveee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Buer is a spirit that appears in the 16th century grimoire Pseudomonarchia Daemonum and its derivatives, where he is described as a Great President of Hell, having fifty legions of demons under his command. He appears when the Sun is in Sagittarius. Buer teaches Natural and Moral Philosophy, Logic, and the virtues of all herbs and plants. He also heals all infirmities, especially of men, and gives good familiars.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Buer_%28demon%29

 

Πάει στην εκκλησία η γιαγιά είπαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@g_alkis ναι, ειναι πολύ της εκκλησίας τα τελευταία χρόνια , παλιά δεν πάταγε , αλλα οκ δεν θα την κρίνω εγώ και εγώ δεν πάω ποτέ αλλα αν μου την βάραγε θα ηταν δικαίωμα μου

 

κυριε μοδερατορααααααααααααααα ριπορτ!εγω δεν την εβρισα! :(

άσε τη stavi ήσυχη μην βγουν σιδερικά κύριος  :mad: 

----------
@stavi όσο πάει και σε συμπαθώ περισσότερο
αμα κάνω παιδί θα μου το βαφτίσεις ? B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρόπος που λέει ρε πουλιμ!

 

θα μαθήσω κι άλλο......

 

 

κύριε μοντεράιτορ κάτι πρέπει να γίνει μαυτές τις παραθέσεις, πώς σκατά τις λένε

its-time-to-stop-posting-cat-cats-kitten

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...