Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με βάζεις σε πειρασμό να σου αποδείξω αυτά που λέω

 

 

δεν ξέρω ρε φιλαράκι!!

σερβιέτες; δε μου φαίνεται και πολύ ωραία εικόνα να βλέπω τον άλλον με μια σερβιέτα κολλημένη στο πόδι. Όχι, πραγματικά δηλαδή, φανταστείτε την εικόνα

 

μία φυσικά είχε κολλήσει τη σερβιέτα της πάνω στο τοίχο στις τουαλέτες... και ήταν και βρώμικη

 

οπότε μάλλον 1-0 για τους άντρες

ακου να γελάσεις 

στο δημοτικό μου είχε πιάσει το φερμουάρ το ματσαφλώκο και δεν έπαθα τίποτα αλλα σκέφτηκα να βάλω επάνω κάτι να μην το ξαναπιάσει (ε πόνεσε , δεν ξέρω αν το είχες πάθει ποτε..?) και βάζω μια σερβιέτα

όπως έπεζα στο διάλυμα φευγει κάτω απο το μπατζάκι η σερβιέτα και πέφτει στο διάδρομο και λεω για ξεκάρφωμα 

 

"ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΕΡΙΞΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑ !!! ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΡΑΕΙ ΣΕΡΒΙΕΤΑ!!!"

είχε γίνει χαμός , γελάγαμε όλοι και δεν ήξεραν οτι μου έπεσε εμένα !!!

 

χουχουχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

έχω μια απορία 

πως εξηγείται επιστημονικά να βρωμάει κάποια ψαρίλας? συγκεκριμένα μπακαλιαρίλας ? σαν σάπιο ψάρι τέλος πάντων!! μου έτυχε στο λεωφορείο και κόντεψα να πεθάνω 

 

μάλλον περίοδο μύριζε....

 

θυμάμαι μια φορά κάθομαι στο  λεωφορείο με τη μάνα μου και αρχίζω και λέω...

πωωω τί βρωμάει ψαρίλα; που έχει ψάρια ρε γαμώτο?

και έψαχνα τους γύρω

 

σσσσσσσ!!!! μου λέει η μάνα μου

την κοιτάζω όλο απορία

 

όταν κατεβήκαμε από το λεωφορείο μου είπε ότι η διπλανή της θα είχε περίοδο.

 

τί να σου πω... δεν ξέρω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχυσα κοκα κόλα και παω να πάρω μια σερβιέτα να την μαζέψω (επειδή ειναι απορροφητικές) απο αυτές που είχα αγοράσει για την γιορτή της φίλης μου και πουθενά οι σερβιέτες. Δες τις έδωσα για δώρο γιατι της πείρα ενα πακέτο trident φράουλα που της αρέσουν . Τελικά τις είχα χρησιμοποιήσει για το πόδι μου επειδή δεν είχα επίδεσμο και χτύπησα στο γόνατο πριν μέρες και το είχα ξεχάσει

fml

τώρα θα κολλάει το πάτωμα και θα μαζευτούν κατσαρίδες ...

δεν θυμάμαι που ειναι και ο κουβάς να σφουγγαρίσω 

 

 

τι εννοείς ? πάντα σοβαρός ήμουν 

 

 

σκέφτηκα να κάνω ενα ερασιτεχνικό video clip

θα τραγουδάω εγώ και θα φαίνεται η σκύλα μου η γκοπ γκοπ να ανοιγοκλείνει το στόμα λες και τραγουδάει αυτή (και ίσως και να χορευει) 

με τι προγράμματα μπορώ να το κάνω?

σκέφτομαι να την κάνω youtube idol να βγάλω λεφτά αμα αρέσει στον κόσμο θα έχει απίχεση άρα likes και views 

αρα και λεφτά !

 

 

έχω μια απορία 

πως εξηγείται επιστημονικά να βρωμάει κάποια ψαρίλας? συγκεκριμένα μπακαλιαρίλας ? σαν σάπιο ψάρι τέλος πάντων!! μου έτυχε στο λεωφορείο και κόντεψα να πεθάνω 

 

 

τι εννοείς? δηλαδή ρε φίλε ποτέ δεν σου πέρασε απο το μυαλό να χρησιμοποιήσεις σερβιέτα ? όλα έχουν πολλές χρήσεις 

ακόμα και η κοκα κόλα ξεβουλώνει την αποχέτευση ! χαλάει και τα δόντια σαν την τεριδοντα!

αποφρακτικό-διαβρωτικό !

 

http://www.youtube.com/watch?v=1D1cap6yETA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον περίοδο μύριζε....

 

θυμάμαι μια φορά κάθομαι στο  λεωφορείο με τη μάνα μου και αρχίζω και λέω...

πωωω τί βρωμάει ψαρίλα; που έχει ψάρια ρε γαμώτο?

και έψαχνα τους γύρω

 

σσσσσσσ!!!! μου λέει η μάνα μου

τι κοιτάζω όλο απορία

 

όταν κατεβήκαμε από το λεωφορείο μου είπε ότι η διπλανή της θα είχε περίοδο.

 

τί να σου πω... δεν ξέρω.....

καλά και όταν έχουν περίοδο οι γυναίκες φυτρώνουν ψάρια στο βρακί τους ? :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακου να γελάσεις 

στο δημοτικό μου είχε πιάσει το φερμουάρ το ματσαφλώκο και δεν έπαθα τίποτα αλλα σκέφτηκα να βάλω επάνω κάτι να μην το ξαναπιάσει (ε πόνεσε , δεν ξέρω αν το είχες πάθει ποτε..?) και βάζω μια σερβιέτα

όπως έπεζα στο διάλυμα φευγει κάτω απο το μπατζάκι η σερβιέτα και πέφτει στο διάδρομο και λεω για ξεκάρφωμα 

 

"ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΕΡΙΞΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑ !!! ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΡΑΕΙ ΣΕΡΒΙΕΤΑ!!!"

είχε γίνει χαμός , γελάγαμε όλοι και δεν ήξεραν οτι μου έπεσε εμένα !!!

 

χουχουχου

 

 

εγώ να το έχω πάθει ποτέ;;;; να μου έχει πιάσει το φερμουάρ το μανταφλάρι;;; μπα.... δε πιάνετε εύκολα στις γυναίκες

 

τώρα αυτά που λες, δεν ξέρω τί είναι..... γιατί υπάρχει και το βαμβάκι

 

καλά και όταν έχουν περίοδο οι γυναίκες φυτρώνουν ψάρια στο βρακί τους ? :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

 

 

ναι είναι τα ψάρια που κολυμπάνε μέσα στην περίοδο και τα κολπικά υγρά

 

ουοουουουου ουου

πώς τα λέει πως τα λέει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ να το έχω πάθει ποτέ;;;; να μου έχει πιάσει το φερμουάρ το μανταφλάρι;;; μπα.... δε πιάνετε εύκολα στις γυναίκες

 

τώρα αυτά που λες, δεν ξέρω τί είναι..... γιατί υπάρχει και το βαμβάκι

 

 

ναι είναι τα ψάρια που κολυμπάνε μέσα στην περίοδο και τα κολπικά υγρά

 

ουοουουουου ουου

πώς τα λέει πως τα λέει!

γυναίκα είσαι ? και γιατι δεν το λες τόση ώρα?   :ph34r: 

μεθυσμένη είσαι ? ακου να κολυμπάνε μέσα στην περίοδο ... τι είναι ? άνθρωποι ? :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικά όχι, πάντως δε μυρίζει έτσι...

 

 

μια και πιάσαμε αυτή τη συζήτηση

 

στο λύκειο ήταν ένας συμμαθητής μου που μου σπαγε τα νεύρα κάθε φορά

ερχόταν μετά το διάλειμμα άνοιγε τα παράθυρα και φώναζε, ποοοο μυρίζει εδώ μέσα, πάλι περίοδο έχετε;;;;

 

συνέχεια το κανε

 

μάλλον θα είχε μάθει ότι η περίοδος έχει κάποια μυρωδιά και του έκανα πολύ εντύπωση...

 

εντάξει δεν έχει  μωρέ... αμάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικά όχι, πάντως δε μυρίζει έτσι...

 

 

μια και πιάσαμε αυτή τη συζήτηση

 

στο λύκειο ήταν ένας συμμαθητής μου που μου σπαγε τα νεύρα κάθε φορά

ερχόταν μετά το διάλειμμα άνοιγε τα παράθυρα και φώναζε, ποοοο μυρίζει εδώ μέσα, πάλι περίοδο έχετε;;;;

 

συνέχεια το κανε

 

μάλλον θα είχε μάθει ότι η περίοδος έχει κάποια μυρωδιά και του έκανα πολύ εντύπωση...

 

εντάξει δεν έχει  μωρέ... αμάν

είδα μια ταινία με εναν serial killer τις προάλλες που έμπαινε στα σπίτια των θυμάτων για αναγνώριση του χώρου πριν τα σκοτώσει και μύριζε σερβιέτες απο το καλαθάκι της τουαλέτας 

και αναρωτιόμουν γιατί ... wtf, αυτός ο συμμαθητής σου ερχόταν καθε φορά να μυρίσει ? τι βίτσιο α?

 

έχω ακούσει πως όταν η γυναίκα ζητάει ψεκάζει απο το έτσι της μυρωδιές (ειστραγκόνα)  για να τραβήξει αρσενικά για αναπαραγωγή . ισχιεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ibtl.

 

ρε! δεν καταλαβαίνουμε όλοι τα ακρώνυμα!!!

 

 

τώρα θυμήθηκα μια φάση... όχι που λέτε ότι οι άντρες δεν είναι ότι να ναι

 

έχουμε πάει με παρέα στη μυκονο με το πανεπιστήμιο και ο ένας έχει κοπελα η οποία δεν ήρθε

 

Φαινοταν όμως καθαρά ότι τη σκεφτόταν πολύ, συνέχεια στο τηλέφωνο ήταν να περιμένει μήνυμά της

 

σε κάποια φάση ήμαστε στο δωμάτιο και ακούμε πολύ δυνατά μουσική. Χτυπάει το τηλέφωνο και είναι η κοπέλα του. Εγώ  μια και ήμου κοντά στο ραδιόφωνο χαμηλώνω τη φωνή για να μπορέσει να ακούσει...

και μόλις αυτός το συνειδητοποιεί

με φωνάζει εντελώς αυθόρμητα

"ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΡΕ!"

ξαφνιάστικα πάρα πολύ! με έκανε να αισθανθω πολύ άσχημα...

μετά κατάλαβα ότι ήθελε να είναι η μουσική τέρμα για να δει η άλλη πόσο γαμάτα περνάει στη μύκονο

 

κι ας ήταν αυτός όλη την ώρα με τη σκέψη της...

 

είδα μια ταινία με εναν serial killer τις προάλλες που έμπαινε στα σπίτια των θυμάτων για αναγνώριση του χώρου πριν τα σκοτώσει και μύριζε σερβιέτες απο το καλαθάκι της τουαλέτας 

και αναρωτιόμουν γιατί ... wtf, αυτός ο συμμαθητής σου ερχόταν καθε φορά να μυρίσει ? τι βίτσιο α?

 

δεν ερχόταν να μυρίσει βρε. τί ημασταν σχολείο θηλέων...

εμπαινε μετά το διάλειμμα στην τάξη για μάθημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε! δεν καταλαβαίνουμε όλοι τα ακρώνυμα!!!

 

 

τώρα θυμήθηκα μια φάση... όχι που λέτε ότι οι άντρες δεν είναι ότι να ναι

 

έχουμε πάει με παρέα στη μυκονο με το πανεπιστήμιο και ο ένας έχει κοπελα η οποία δεν ήρθε

 

Φαινοταν όμως καθαρά ότι τη σκεφτόταν πολύ, συνέχεια στο τηλέφωνο ήταν να περιμένει μήνυμά της

 

σε κάποια φάση ήμαστε στο δωμάτιο και ακούμε πολύ δυνατά μουσική. Χτυπάει το τηλέφωνο και είναι η κοπέλα του. Εγώ  μια και ήμου κοντά στο ραδιόφωνο χαμηλώνω τη φωνή για να μπορέσει να ακούσει...

και μόλις αυτός το συνειδητοποιεί

με φωνάζει εντελώς αυθόρμητα

"ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΡΕ!"

ξαφνιάστικα πάρα πολύ! με έκανε να αισθανθω πολύ άσχημα...

μετά κατάλαβα ότι ήθελε να είναι η μουσική τέρμα για να δει η άλλη πόσο γαμάτα περνάει στη μύκονο

 

κι ας ήταν αυτός όλη την ώρα με τη σκέψη της...

 

 

δεν ερχόταν να μυρίσει βρε. τί ημασταν σχολείο θηλέων...

εμπαινε μετά το διάλειμμα στην τάξη για μάθημα

εγώ μια φορά είχα πάει σε ενα μαγαζί που δεν είχε μουσική και ήταν παππούδες παντού που έπαιζαν χαρτιά

μετά κατάλαβα οτι δεν ήταν η καφετέρια που μου είχαν πει οι φίλοι μου να τους συναντήσω και οτι αντί για το αριστερό μαγαζί πήγα στο δεξί 

με έπιασαν κάτι γέλια οταν μετά απο κανα μισάωρο το κατάλαβα  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow: ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ τι λογοδιάρροια σας έπιασε μεσημεριάτικα!

Φύγετε όλοι ρεεε να αφήσουμε το νικοκ και τη σταβι να τα πούνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...