Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

λες και δεν το ξέρετε και μόνοι σας τι είστε

εμάς περιμένατε να σας το πούμε

 

παρόλαυτα πρέπει να σας παραδεχτώ κάτι

 

έχω παρατηρήσει ότι αν μιλήσω άσχημα και προσβλητικά σε άντρα και με ακούσει κάποιος άλλος άντρας... για παράδειγμα κάθεται στο διπαλνό τραπεζάκι στην καφετέρια, δειχνει πραγματικά να λυπάται. Το καταλαβαίνω από την έκφρασή του

 

ενω οι γυναίκες αν ακούσουν κανέναν να μιλάει ασχημα στη δικιά του, μες τη χαρά είναι, αν της δείτε, θέλουν να γελάσουν από τη χαρά τους

 

 

να λεμε και τα καλα

 

δηλαδή εγώ θεωρούμε περίεργος για άντρας που όταν μου μιλήσει κάποια άσχημα βάζω τα γέλια και την τσιγκλάω? αφου έχετε πλάκα οι γυναίκες όταν θυμώνετε   :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Βλέπεις ότι θέλεις....

 

ναι ρε σου λέω

 

μη με αμφισβητείς...

 

τον καταλαβαίνεις τον άλλον από την έκφρασή του!

 

η γλώσσα του σώματος και η εκφράσεις λένε πολυ περισσότερα από τα λόγια και το ξέρουμε όλοι πολυ καλά

 

φαντάσου κάποιον να σε χαιρετάει μεν ενθουσιασμένα αλλά να έχει μια ξινισμένη φάτσα... δεν το καταλαβαίνεις κατευθείαν ότι προσποιείται?

 

Αφου ειστε ζηλιαρες..

 

Αν σας βαλουν σε ενα δωματιο θα φαγωθειτε.

 

Ενω θα δειτε τους αντρες να εχουν πιασει φιλια και να γελανε..

 

Πχ αδυνατισε μια φιλη σου και εγινε ωραια, θα την κοιταξεις με μισο ματι και θα πεις κατι αρνητικο..

 

Ενω ο αντρας θα πει "Ρε μαλακα πως αδυνατισες ετσι, μπραβο"

 

 

δεν είναι όλες έτσι, υπάρχουν πολλά καλά και ακομπλάριστα κορίτσια

 

ξέρω αρκετές και τις έχω και πολύ ψηλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάβω τσιγάρο, αλλάζω το νυστέρι, συνεχίστε να δούμε που θα με βρει το επόμενο μισάωρο.

 

 

έλα εντάξει

έχω καταντήσει γραφική μ'αυτό το θέμα

 

ίσως γιαυτό δε με θέλει κανείς όταν βγαινουμε, όλη την ώρα αυτό λέω, μυξοκλέγομαι για το  πόσο μαλάκες και κομπλεξικοί ειναι οι άντρες...

 

 

 

 

αστειεύομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωιμέ!

http://www.insomnia.gr/topic/490960-πώς-τη-βγάζετε-οι-άνεργοι/ η αρχή του τέλους του ζωντανού μύθου.

Δυστυχώς παρατηρώ πως η αύρα της τελειότητάς του αρχίζει και εξασθενεί.

Τα ποστ του αρχίζουν να έχουν μια αίσθηση της πραγματικότητας και μια σοβαρότητα που δεν έχω συναντήσει ξανά.

 

νικοτς μη μας το κάνεις αυτό ρε, σε θέλουμε όπως ήσανε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχυσα κοκα κόλα και παω να πάρω μια σερβιέτα να την μαζέψω (επειδή ειναι απορροφητικές) απο αυτές που είχα αγοράσει για την γιορτή της φίλης μου και πουθενά οι σερβιέτες. Δες τις έδωσα για δώρο γιατι της πείρα ενα πακέτο trident φράουλα που της αρέσουν . Τελικά τις είχα χρησιμοποιήσει για το πόδι μου επειδή δεν είχα επίδεσμο και χτύπησα στο γόνατο πριν μέρες και το είχα ξεχάσει
fml
τώρα θα κολλάει το πάτωμα και θα μαζευτούν κατσαρίδες ...
δεν θυμάμαι που ειναι και ο κουβάς να σφουγγαρίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωιμέ!

http://www.insomnia.gr/topic/490960-πώς-τη-βγάζετε-οι-άνεργοι/ η αρχή του τέλους του ζωντανού μύθου.

Δυστυχώς παρατηρώ πως η αύρα της τελειότητάς του αρχίζει και εξασθενεί.

Τα ποστ του αρχίζουν να έχουν μια αίσθηση της πραγματικότητας και μια σοβαρότητα που δεν έχω συναντήσει ξανά.

 

νικοτς μη μας το κάνεις αυτό ρε, σε θέλουμε όπως ήσανε!

τι εννοείς ? πάντα σοβαρός ήμουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά που μπορώ να κάνω ντονέιτ για αυτό το πραγμα που λεγεται μπλαμπλα?

 

ααα ωραία θα φάμε πάλι βασιλόπιτα!!!!

 

τσιγαρο ακουω...καποιος γααμησε χθες...

 

ναι χτες γάμησε και είπε να το ανάψει σήμερα...

 

έχυσα κοκα κόλα και παω να πάρω μια σερβιέτα να την μαζέψω (επειδή ειναι απορροφητικές) απο αυτές που είχα αγοράσει για την γιορτή της φίλης μου και πουθενά οι σερβιέτες. Δες τις έδωσα για δώρο γιατι της πείρα ενα πακέτο trident φράουλα που της αρέσουν . Τελικά τις είχα χρησιμοποιήσει για το πόδι μου επειδή δεν είχα επίδεσμο και χτύπησα στο γόνατο πριν μέρες και το είχα ξεχάσει

fml

τώρα θα κολλάει το πάτωμα και θα μαζευτούν κατσαρίδες ...

δεν θυμάμαι που ειναι και ο κουβάς να σφουγγαρίσω 

 

 

τι εννοείς ? πάντα σοβαρός ήμουν 

 

 

όπως μπορείς να δεις και στο παραπάνω μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτηκα να κάνω ενα ερασιτεχνικό video clip
θα τραγουδάω εγώ και θα φαίνεται η σκύλα μου η γκοπ γκοπ να ανοιγοκλείνει το στόμα λες και τραγουδάει αυτή (και ίσως και να χορευει) 
με τι προγράμματα μπορώ να το κάνω?
σκέφτομαι να την κάνω youtube idol να βγάλω λεφτά αμα αρέσει στον κόσμο θα έχει απίχεση άρα likes και views 
αρα και λεφτά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε σου λέω

 

μη με αμφισβητείς...

 

τον καταλαβαίνεις τον άλλον από την έκφρασή του!

 

η γλώσσα του σώματος και η εκφράσεις λένε πολυ περισσότερα από τα λόγια και το ξέρουμε όλοι πολυ καλά

 

φαντάσου κάποιον να σε χαιρετάει μεν ενθουσιασμένα αλλά να έχει μια ξινισμένη φάτσα... δεν το καταλαβαίνεις κατευθείαν ότι προσποιείται?

 

 

δεν είναι όλες έτσι, υπάρχουν πολλά καλά και ακομπλάριστα κορίτσια

 

ξέρω αρκετές και τις έχω και πολύ ψηλά

Επειδή δεν το πιάνεις το υπονοούμενο, βλέπεις τα πάντα από την δική σου, κάργαα εγωιστικη, πλευρά...

 

Πχ σε όλα αυτά τα επιχειρήματα που παρεθεσες υπάρχει παραπάνω από μια πλευρά [αποδοσης των γεγονοτων].

 

 

Λέω εγώ τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορία 
πως εξηγείται επιστημονικά να βρωμάει κάποια ψαρίλας? συγκεκριμένα μπακαλιαρίλας ? σαν σάπιο ψάρι τέλος πάντων!! μου έτυχε στο λεωφορείο και κόντεψα να πεθάνω 

 

ααα ωραία θα φάμε πάλι βασιλόπιτα!!!!



 

ναι χτες γάμησε και είπε να το ανάψει σήμερα...



 

 

 

 

όπως μπορείς να δεις και στο παραπάνω μήνυμα

τι εννοείς? δηλαδή ρε φίλε ποτέ δεν σου πέρασε απο το μυαλό να χρησιμοποιήσεις σερβιέτα ? όλα έχουν πολλές χρήσεις 
ακόμα και η κοκα κόλα ξεβουλώνει την αποχέτευση ! χαλάει και τα δόντια σαν την τεριδοντα!
αποφρακτικό-διαβρωτικό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν το πιάνεις το υπονοούμενο, βλέπεις τα πάντα από την δική σου, κάργαα εγωιστικη, πλευρά...

 

Πχ σε όλα αυτά τα επιχειρήματα που παρεθεσες υπάρχει παραπάνω από μια πλευρά [αποδοσης των γεγονοτων].

 

 

Λέω εγώ τώρα.

 

με βάζεις σε πειρασμό να σου αποδείξω αυτά που λέω

 

τι εννοείς? δηλαδή ρε φίλε ποτέ δεν σου πέρασε απο το μυαλό να χρησιμοποιήσεις σερβιέτα ? όλα έχουν πολλές χρήσεις 

ακόμα και η κοκα κόλα ξεβουλώνει την αποχέτευση ! χαλάει και τα δόντια σαν την τεριδοντα!

αποφρακτικό-διαβρωτικό !

 

δεν ξέρω ρε φιλαράκι!!

σερβιέτες; δε μου φαίνεται και πολύ ωραία εικόνα να βλέπω τον άλλον με μια σερβιέτα κολλημένη στο πόδι. Όχι, πραγματικά δηλαδή, φανταστείτε την εικόνα

 

μία φυσικά είχε κολλήσει τη σερβιέτα της πάνω στο τοίχο στις τουαλέτες... και ήταν και βρώμικη

 

οπότε μάλλον 1-0 για τους άντρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@νικοτζ

 

 

Μπορεί να γυρνάγε απο το μαγαζί.

 

με βάζεις σε πειρασμό να σου αποδείξω αυτά που λέω

 

άντρες

Με αυτά που είπες, δεν το έχεις...

 

Sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...