Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lefter, πήρες 180 τεμάχια; Με άμαξα πήγες; Είχε κλέφτες στο μαγεμένο δάσος στην διαδρομή του πηγαιμού;  :-D

 

μπουδοθγου, αυτό που η μπύρα είναι φθηνότερη από την βενζίνη μου γαμάει λίγο...

 

Πήγα με 4χ4 φορτηγάκι ενός φίλου. Πήρε κι αυτός άλλες τόσες. Όχι λάθος. Αυτός πήρε 5 κασόνια μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

lefter, πήρες 180 τεμάχια; Με άμαξα πήγες; Είχε κλέφτες στο μαγεμένο δάσος στην διαδρομή του πηγαιμού;  :-D

 

μπουδοθγου, αυτό που η μπύρα είναι φθηνότερη από την βενζίνη μου γαμάει λίγο...

 

πήγα και πήρα τέτοιες κουτάκι για ένα τραπέζι που είχαμε την Κυριακή. Μια 100αδα. Πίνονται. Btw για να γεμίσω το αμάξι μπορεί να χρειαστώ κανα διχίλιαρο από δαύτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάει Brno την χρονιά του ηφαιστείου στην Ισλανδία, θυμάμαι την 500αρα Pilsner Urquell να κάνει 1 euro πάνω κάτω σε "club", όχι σε "supermarket" κι εδώ οι αθεόφοβοι την δίνουν 1.93? στους γιατρούς να τα φάνε!

Εγω 9 φεύγω για EXIT festival στην Σερβία και στο net διάβασα οτι το 500ρι μέσα στο φεστιβάλ παίζει λιγότερο απο 1,5€  :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω 9 φεύγω για EXIT festival στην Σερβία και στο net διάβασα οτι το 500ρι μέσα στο φεστιβάλ παίζει λιγότερο απο 1,5€  :-D  :-D  :-D  :-D

 

Kι εδω δεν παιζει να βρεις τιμια μπυρα με λιγοτερο απο 5 δολλαρια την 500αρα...

 

___τανα ξενιτιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα..

 

Εχετε παρατηρησει οτι σχεδον ολες οι γυναικες που δραστηροποιουνται κυριος στο μπλα μπλα εχουν για εικονα μια γατα..

 

Ή μονο εμενα μου κινησε την περιεργια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα..

 

Εχετε παρατηρησει οτι σχεδον ολες οι γυναικες που δραστηροποιουνται κυριος στο μπλα μπλα εχουν για εικονα μια γατα..

 

Ή μονο εμενα μου κινησε την περιεργια...

 

 

ρε τούφα ποιό ήταν εκείνο το ωραίο βιντεάκι που χες βάλει

 

με μια τύπισσα που της χαλάει το ραντεβού η γάτα της..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα..

Εχετε παρατηρησει οτι σχεδον ολες οι γυναικες που δραστηροποιουνται κυριος στο μπλα μπλα εχουν για εικονα μια γατα..

Ή μονο εμενα μου κινησε την περιεργια...

We don't talk about that...

 

 

Μέρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω κάνα φτηνό ραδιο-σιντί αυτοκινήτου στον Σκρουτζ, για να βάλω στο τροχόσπιτο (αυτό που είχα τα έφτυσε ντιπ). Βρίσκω κάτι f&u και roadstar και felix ξερωγώ, από 29 ως 39 ευρώ, μια χαρά. Κοιτάω προσεκτικά, και ανακαλύπτω ότι δεν έχουν καν σιντί. Δεν είναι δηλαδή ραδιο-σιντί, αλλά ραδιο-γιου.εζ.μπι-εσ.ντι.καρντ.  Εντυπωσιακό! Σιντί τέλος λοιπόν! Να πα να γαμηθεί, δεν παίρνω. Έχει ο καρντάσης ένα ραδιοΚΑΣΣΕΤΟΦΩΝΟ ναουμ, ναι ντε, με ΚΑΣΣΕΤΑ, και μάλιστα μανίσιο από vw γκολφ, καινούριο κόστιζε όσο κοστίζουν τώρα 3 γκολφ μεταχειρισμένα. Θα βάλω μέσα μια από αυτές τις κασσέτες με το καλωδιάκι και θα βυσματώνω το αη-ποντ μου, ναι ναι, αυτό θα κάνω.

 

Καλημέρα σας.

 

 

ΜΕΡΕΣ ΒΑΗΠΕΡ, πωω, με είχε λείψει αυτό ρε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...