Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

όποτε βλέπω hannibal ταυτίζομαι με ενα χαρακτήρα (δεν θα πω ποιόν ). Βρήκα υπερβολικά πολλές ομοιότητες του μαζί μου
πρέπει να ανησυχήσω? ή φταίει η περίεργη ικανότητα μου να νιώθω παραπάνω απο το φυσιολογικό ?
μπορώ να δω όνειρο ξύπνιος και να νιώσω ακόμα και αισθήσεις αφής/όσφρησης σε αυτό
τι συμβαίνει? α?????   :mellow:  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορώ να δω όνειρο ξύπνιος και να νιώσω ακόμα και αισθήσεις αφής/όσφρησης σε αυτό

 

 

Εσύ και ο Τσακ ο Νόρις.  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστε φάση. Τρωω μεσημεριανο και στο απεναντι δεντρο στα 300μ βλεπω μια καρδερινα ιδια η δικια μου.

Πανω που ειμαι σε φαση να φωναξω πως καποιος (η μανα μου) εκανε καμια μαλακία και αφησε το κλουβί ανοιχτο, βγαινω εξω και τη βλεπω τη δικια μου μεσα στο κλουβι της.

Συνεχιζω το φαγητο και ξαναβλεπω τη καρδερινα να κοβει βολτες μεσα στο μπαλκονι. Βγαινω στα μουλωχτα εξω και τη βλεπω γατζωμενη στο κλουβι της δικιας μου να κελαηδάει. Μια ο ενας και μια ο άλλος.

 

Εχω στησει καραούλι με τούλια να τη περιμαζέψω και αυτην. Χιχιχιχιχ ζευγαρι θα τα κανω! :devil:

Η προξενήτρα;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προξενήτρα;ρ

παλιά όταν ήμουν μικρός (1-2ρα δημοτικού)  με μια φίλη μου πιάναμε τις γάτες μας και ενώναμε τα έτσι τους να κάνουν μωρά  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

αθώες εποχές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά όταν ήμουν μικρός (1-2ρα δημοτικού)  με μια φίλη μου πιάναμε τις γάτες μας και ενώναμε τα έτσι τους να κάνουν μωρά  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

αθώες εποχές 

 

Άμα τα έκανες αυτά όταν ήσουν αθώο παιδάκι (λέμε τώρα..) φαντάζομαι τι κάνεις τώρα..  Και σκιάζομαι.  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τα έκανες αυτά όταν ήσουν αθώο παιδάκι (λέμε τώρα..) φαντάζομαι τι κάνεις τώρα..  Και σκιάζομαι.  :ph34r:

την έχασα ρε , μετακόμισε οταν πήγαμε 5η δημοτικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξεκιναω για μια σημαντικη συναντηση. Μπαινω σε πλατεια με το αυτοκινητο και η βλαμενη που ηταν ηδη κινουμενη εντος, δε σεβεται την προτεραιοτητα και επιταχυνει την ωρα που επιταχυνω κι εγω. Γλιτωνουμε την τρακα και η μανα της με βριζει. Της εξηγω τι παιζει με τον κοκ και ευτυχως τη μαζευει η κορη της και δε δινουμε συνεχεια.

 

Φτανω λιγο νωριτερα απο την προκαθορισμενη ωρα στη συναντηση. Παω σε ενα διπλανο καφε στυλ Γρηγορης και ζηταω εναν espresso στο ορθιο και ο μλκς ο καφετζης δεν κλεινει καλα την πλαστικη βλακεια που εχουν για καπακι (με την τρυπιτσα για να πινεις την οποια δεν ειχα χρησιμοποιησει ποτε μεχρι σημερα) και μου σκαει στο ανοιχτοχρωμο πουκαμισο ποσοτητα μιας γουλιας. Great ice breaker. NOT.

 

FML σημερα γενικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την έχασα ρε , μετακόμισε οταν πήγαμε 5η δημοτικού

 

Αnd..? Ήταν η μόνη που σε ενέπνεε να κάνεις πράγματα? /βάνα μπάρμπα mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα ποιος αγόρασε αυτά τα κρουασανάκια που τρώω λαθραία και ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕΣΑ;  :mad:

τα λεφτά σου πίσω ρε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Study Suggests That Men Are Biologically Destined To Check Out Other Women

 

New research shows that while women are drawn to male faces that look familiar, men are more likely to rate someone they have never seen before as more attractive.

 

It is thought the reason may be that men have evolved to maximise their reproductive success by mating with as many partners as possible.

 

Κι εδώ εξηγείται η μεγάλη διαφορά των φύλων:

 

The more women in the study saw pictures of the same man's face, the more attracted they were to him.

 

But the study, published in Archives of Sexual Behaviour, found that the men who took part rated the women as less attractive when they saw them for a second time.

 

Men found female faces they had already seen as less attractive and less sexy, especially for short-term relationships.

 

Read more: http://www.telegraph.co.uk/science/science-news/10143230/Dont-blame-men-for-looking-at-other-women-its-in-their-genes.html#ixzz2XLUOMOlq

Οπότε πριν πέσουν παντοφλιές να θυμάστε. Δεν είναι ότι δεν σας αγαπάμε. Το άτιμο το DNA τα κάνει όλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχατε ολοι μια πολυ ωραια μερα σημερα απο τι βλεπω

εγω ήμουνα σήμερα με το ποδήλατο και με τράκαρε μία με ένα αυτοκίνητο αλλά ευτυχως πηγαινε αργα και δεν έπαθα ουτε γρατσουνια.Το αμάξι της όμως γρατσουνίστηκε χαχ.Και φυσικά δε μου ζήτησε ουτε τα ρέστα ουτε συγγνωμη αφού έφταιγε αυτη

 

:mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...