Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εύχομαι να μην, αλλά google "χαλάζιο" μήπως...

Το έψαξα αλλά δεν είναι τόσο χοντρό. Είναι πιο μικρό και μέσα στη βλεννογόνο λίγο φούσκωμα..

Πολύ άσχημη αίσθηση πάντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα είναι κριθαράκι, πρέπει να σε μουτζώσει μια Μαρία.

 

Άμα σε ρωτάνε τί έχεις, να λες "που να δείτε τον άλλον"

Επεξ/σία από cthulhucarbide
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..

 

 

Σημερα στην στροφη για Καλλιξρατεια εγινε σοβαρο τροχαιο.. Ειδα το ενα αμαξι κατεστραμενο.. Δεν γνωριζω αλκες πληροφοριες..

 

Εν τω μεταξυ βλεπω εναν μες στον δρομο να σφυριζει και να κου κουναει το χερι, εγω πηγαινα με 110 τελευταια στιγμη εστριψα. Μπορει να επερνα τους κοννους μαζι στο σπιτι..

 

Δεν κοιμηθηκα καλα.. Ειχα τα κωλοκουνουπα να νε τσιμπανε συνεχεια..

 

Το κερασακι στην τουρτα, παω σε εναν να αφησω το εμπορευμα, βγαζει τα λεφτα για να με πληρωσει και βλεπω το χερι του να κατευθυνεται προς το μετοπω μου. Παω λιγο πισω και ειμαι ετοιμος να του σκασω μπουνια, μου λεει τι επαθες.. Δεν εισαι καλα..

 

Λεω οχι δεν ειμαι, ειμαι αυπνος και καψε τις χαζομαρες..

 

Παω κατα τις 10:00 στην τραπεζα(εθνικη), ειχα το νουμερο 114, στον πινακα ελεγε 98.

 

 

Ερχεται η σειρα μου, ηθελα να κανω δυο δουλειες.

 

Η πρωτη που την εκανα, ηταν να πληρωσω κατι, μετα ηθελα να βαλω κατι λεφτα στον λογαριασμο μου, βγαζω την καρτα μου και του λεω βαλε μου τοσα. Λεει πανε στο ΑΤΜ να το βαλεις, δεν θα σε περιμρνουν 15 ατομα που εχουν σειρα.. Πως με βιδωσε, λες και εγω δεν περιμενα, ή πηρα την θεση αλλου..

 

Περιεργη και αυτη η μερα...

 

Βασικα σκατα πηγε..

χαχαχχα είσαι πολύ γλύκούλης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ την Παναγία δε θα την ξαναβρίσεις .

Την ίδια, το πτώμα της, το τι πιστεύεις εσύ για αυτήν;

 

Όπως ελεγα στον Παντελή εχθες, οι κρητικοί έχουν οιδιπόδειο με την Παναγία..;ρ

 

Και μετά το "εισαι πολύ γλυκούλης" το σοβαρό υψακι ήταν εντελώς μαλάκια και δεν πείθει κανενα, κατάλαβες ντελικανι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστε φάση. Τρωω μεσημεριανο και στο απεναντι δεντρο στα 300μ βλεπω μια καρδερινα ιδια η δικια μου.

Πανω που ειμαι σε φαση να φωναξω πως καποιος (η μανα μου) εκανε καμια μαλακία και αφησε το κλουβί ανοιχτο, βγαινω εξω και τη βλεπω τη δικια μου μεσα στο κλουβι της.

Συνεχιζω το φαγητο και ξαναβλεπω τη καρδερινα να κοβει βολτες μεσα στο μπαλκονι. Βγαινω στα μουλωχτα εξω και τη βλεπω γατζωμενη στο κλουβι της δικιας μου να κελαηδάει. Μια ο ενας και μια ο άλλος.

 

Εχω στησει καραούλι με τούλια να τη περιμαζέψω και  αυτην. Χιχιχιχιχ ζευγαρι θα τα κανω! :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε η μια ματι τουμπανο η αλλη φαρυγγίτιδα...σας ματιαξανε.

Νομιζω ότι έχει σύνδρομο Κατσελης, βαράει διάλυση κοινώς;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...