Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το Amazon.co.uk έβγαλε την Ελλάδα απο το Super Saver Delivery ρε πούτστη... Τώρα θα πληρώνουμε κερατιάτικα τα μεταφορικά!!! Πάνε και οι προσφορές του amazon.!!!  :mad:  :cry:

καλή χρονιά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ρε πούστη ακούω κάτι εδώ απέναντι απο το σπίτι μου μια γειτόνισσα να μιλάει σαν δαιμονισμένη . Μιλάει περίεργα γενικά αλλα τώρα ακούγετε περίεργα η φωνή της και κάνει λες και μουγκρίζει , βγάζει περίεργους ήχους και βρίζει κάποιον 

λέει ξεφτίλα κλπ και αναρωτιέμαι μήπως της γύρισε καμια βίδα και έγινε κανα περίεργο σκηνικό 

θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις 

 

δεν ειναι τρόλει, μιλάω σοβαρά  :ph34r:

 

Τι ηλικία έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...στον κάμπο βασιλεύει.
Λαλεί πουλί, παίρνει σπυρί κι η μάνα το ζηλεύει.
Τα μάτια η πείνα εμαύρισε στα μάτια η μάνα μνέει
στέκει ο Σουλιώτης ο καλός παράμερα και κλαίει.
"Έρμο τουφέκι σκοτεινό,τι σ’ έχω `γώ στο χέρι;
Οπού συ μου `γινες βαρύ κι ο Αγαρηνός το ξέρει".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμεσα ενημερωμένος ο RottenLungs :P

 

 

καλή χρονιά :P

 

Ψωνίζω συχνά απο το amazon αλλα έχω κανα χρόνο σίγουρα. Τώρα πήγα να αγοράσω, τώρα το έμαθα. Φιλάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..

 

 

Σημερα στην στροφη για Καλλιξρατεια εγινε σοβαρο τροχαιο.. Ειδα το ενα αμαξι κατεστραμενο.. Δεν γνωριζω αλκες πληροφοριες..

 

Εν τω μεταξυ βλεπω εναν μες στον δρομο να σφυριζει και να κου κουναει το χερι, εγω πηγαινα με 110 τελευταια στιγμη εστριψα. Μπορει να επερνα τους κοννους μαζι στο σπιτι..

 

Δεν κοιμηθηκα καλα.. Ειχα τα κωλοκουνουπα να νε τσιμπανε συνεχεια..

 

Το κερασακι στην τουρτα, παω σε εναν να αφησω το εμπορευμα, βγαζει τα λεφτα για να με πληρωσει και βλεπω το χερι του να κατευθυνεται προς το μετοπω μου. Παω λιγο πισω και ειμαι ετοιμος να του σκασω μπουνια, μου λεει τι επαθες.. Δεν εισαι καλα..

 

Λεω οχι δεν ειμαι, ειμαι αυπνος και καψε τις χαζομαρες..

 

Παω κατα τις 10:00 στην τραπεζα(εθνικη), ειχα το νουμερο 114, στον πινακα ελεγε 98.

 

 

Ερχεται η σειρα μου, ηθελα να κανω δυο δουλειες.

 

Η πρωτη που την εκανα, ηταν να πληρωσω κατι, μετα ηθελα να βαλω κατι λεφτα στον λογαριασμο μου, βγαζω την καρτα μου και του λεω βαλε μου τοσα. Λεει πανε στο ΑΤΜ να το βαλεις, δεν θα σε περιμρνουν 15 ατομα που εχουν σειρα.. Πως με βιδωσε, λες και εγω δεν περιμενα, ή πηρα την θεση αλλου..

 

Περιεργη και αυτη η μερα...

 

Βασικα σκατα πηγε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...