Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

και εγώ 4ης ώρες είχα κοιμηθεί χθες το βράδυ και με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα του γραφείο πριν 2 ώρες που έβλεπα x-files

είχα ξαπλώσει περίεργα στην καρέκλα και κάποια στιγμή έπεσα . Σύρθηκα μέχρι το κρεβάτι και ξύπνησα πριν λίγο ιδρωμένος full (ω ναι , η μπαλκονόπορτα ήταν ανοιχτή και με χτύπαγε ο ήλιος όση ώρα κοιμόμουν)

 

 

 

εγω μια φορά είχα κλειστή μπαλκονόπορτα και πόρτα στο δωμάτιο μου και έριξα ενα εντομοκτόνο γιατι είχε γεμίσει μίγες και μετά απο κανα μισάωρο που έφτιαχνα κάτι στο pc άρχισα να νιώθω πολύ ωραία. Το μούδιασμα ηταν τέλειο αλλα δεν κάνει καλό στην υγεία .

 

 

 

μια μέρα είχα κόψει σαλάτα μαρούλι σε γαβάθα και όπως πάω να καρφώσω βλέπω μέσα ενα έντομο σαν το κεφάλι του αναπτήρα . Πετάω την γαβάθα στον αέρα φωνάζοντας ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙααααααααααα!! και του τραβάω κλοτσιά και χτυπάει στον τοίχο, σπάει  και γίνεται ενας χαμός , μαρούλια στους τοίχους, στο πάτωμα, η γαβάθα κομμάτια και να έβλεπες πως με κοιτούσαν όλοι στο τραπέζι λες και ήμουν αλιεν .

cL82t2r.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...

 

Πολυ ζεστη και σημερα...

 

Τωρα ειδα στην τν οτι εκλεισε και ο κατσελης...

 

 

Σε καλο δρομο ημαστε...

πριν κανα  μηνα ειχα παρει το κλασικο ψωμι του τοστ κατσελης.στη τοστερια δεν ψηνοταν σωστα και μετα στη γευση ηταν σαν πλαστικο.ειναι κριμα για τους εργαζομενους αλλα ποιο μπαζο ψωμι για τοστ δεν εχω ξαναφαει. πραγματικα αερας...τοτε καταλαβα οτι πανε για φουντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσπαθείς να μιλήσετε σοβαρά, να φοράει touch και να σου σηκώνεται. Ε ΡΕ ΒΑΣΑΝΑ!

κολλητά εννοείς;

 

Καλησπέρα σας. 

 

 

που είσαι χαμένος εσύ ρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τι άλλου είδους κατασκήνωση, ω Άθλιε; Κανονική κατασκήνωση είναι, όλη μέρα μπάλα και θάλασσα, και κάθε βράδυ πίτσα και χάμπουργκερ ναούμ, και μετά με τα γκομενάκια στο θεατράκι. Παράδεισος. Έκανα αίτηση να πάω κι εγώ τον Αύγουστο, αλλά με απέρριψαν λέει γιατί είμαι μικρός ακόμα. Του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεφτέρ δεν ήξερα οτι είσαι στρατόκαβλος 
άκου κατασκήνωση , μικρό παιδί να παίζει με όπλα ...
ΠΡΟΣΕΧΕ μη δεν του πάρεις κανένα παιχνίδι και σου μπουμπουνίσει καμία  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 
είχα διαβάσει σε ενα επιστημονικό περιοδικό οτι στις κατασκηνώσεις προετοιμάζουν τα παιδιά για πόλεμο με συμβολικό τρόπο

όπως έκανε ο ντανιέλσαν με τον κύριο μιγιάγκι , έβαφε φράχτες και μετά ήξερε να παίζει τις μπουνιές και τα φλίπ φλόπ κλοτσίδια 
του μαθαίνουν να κλωτσάει τις μπάλες για να κλωτσήσει άλλες μπάλες και να βγάλει knock out των εχθρό
του μαθαίνουν θεατρικά κόλπα για να ξεγελάει τον εχθρό και να μην το πάρουν πρέφα οτι ειναι αντιστασιακός κατάσκοπος 
και άλλα πολλά που δεν επιτρέπετε να πω γιατι ειναι απόρρητες πληροφορίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...