Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω με κάλυψες..  :lol:    Κάτι τελευταίο..  οι τελευταίες της λέξεις ποιες ήταν?(αν πρόλαβε να ψελλίσει τίποτα η δόλια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εχω κάνει κανα 10λεπτο γυμναστική και ο ιδρώτας παει ποταμι.Ξαφνικα, μου φαινετα οτι κάτι σαν φύλο προσγείωνεται σε κοντινη αποσταση απο μενα.λεω παίζουν τα μάτια μου ή κατι άλλο παίζει? Πλησιαζω και παρατηρω μια μπλε τζαντα που είναι διπλα στο παραθυρο.ακουω τσικι τσικι λέω wtf και εμφανίζεται η boss κατσαρίδα! Κλοτσαω τη τσάντα στο μπαλκονι και αρπάζοντας τη σκουπα τη σκουπαω μέχρι την ακρη του μπαλκονιου που φεύγουν τα νερά. Θελω να τονισω οτι ολο αυτο το διάστημα ουρλιαζα σαν να με σφάζουν. Η κατσαριδα ολο προσπάθουσε να γυρίσει και ηταν τοσο μεγάλη δεν ήξερα τι να κανω.τοτε ειδα το εντομοκτόνο.το ματι μου γυρισε η κατσαριδα ειχε ανέβει στο τοίχο ήταν σε αποσταση αναπνοής και πατησα το σπρει.ε επεσε και ξεκινησε τους σπασμούς. Τη λυπήθηκα αλλά ήξερα οτι το εργο μου δεν ειχε τελειωσει.την εσπρωξα σε μια σακούλα και τη ξαπόστειλα στο σκουπίδια. Hell yeahhh!

 

wEGFJ9J.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νυσταζωωωωωω, εχω κοιμηθει μονο 4 ωρες σημερα, οι μαλακες δεν απαντανε στα emails μου

 

και εγώ 4ης ώρες είχα κοιμηθεί χθες το βράδυ και με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα του γραφείο πριν 2 ώρες που έβλεπα x-files

είχα ξαπλώσει περίεργα στην καρέκλα και κάποια στιγμή έπεσα . Σύρθηκα μέχρι το κρεβάτι και ξύπνησα πριν λίγο ιδρωμένος full (ω ναι , η μπαλκονόπορτα ήταν ανοιχτή και με χτύπαγε ο ήλιος όση ώρα κοιμόμουν)

 

 

Μόλις τώρα σκότωσα τη πρώτη μου κατσαρίδα!! Ήταν μεγάλη αλλα της αδειασα ενα ολόκληρο εντομοκτόνο. Ειμαι ενα βημα ποιο κοντα στην ανεξαρτησία :-D

 

εγω μια φορά είχα κλειστή μπαλκονόπορτα και πόρτα στο δωμάτιο μου και έριξα ενα εντομοκτόνο γιατι είχε γεμίσει μίγες και μετά απο κανα μισάωρο που έφτιαχνα κάτι στο pc άρχισα να νιώθω πολύ ωραία. Το μούδιασμα ηταν τέλειο αλλα δεν κάνει καλό στην υγεία .

 

 

 Θελω να τονισω οτι ολο αυτο το διάστημα ουρλιαζα σαν να με σφάζουν.

 

μια μέρα είχα κόψει σαλάτα μαρούλι σε γαβάθα και όπως πάω να καρφώσω βλέπω μέσα ενα έντομο σαν το κεφάλι του αναπτήρα . Πετάω την γαβάθα στον αέρα φωνάζοντας ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙααααααααααα!! και του τραβάω κλοτσιά και χτυπάει στον τοίχο, σπάει  και γίνεται ενας χαμός , μαρούλια στους τοίχους, στο πάτωμα, η γαβάθα κομμάτια και να έβλεπες πως με κοιτούσαν όλοι στο τραπέζι λες και ήμουν αλιεν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Νομίζω με κάλυψες..  :lol:    Κάτι τελευταίο..  οι τελευταίες της λέξεις ποιες ήταν?(αν πρόλαβε να ψελλίσει τίποτα η δόλια...)</p>

 

Κουναγε τις κεραίες αλλά δεν κατάφερα να μεταφράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουναγε τις κεραίες αλλά δεν κατάφερα να μεταφράσω.

 

Δεν πειράζει λογικό είναι να υπάρχει ένα θέμα στην επικοινωνία από τη στιγμή που ήταν η πρώτη σου.Όταν φτάσεις σε διψήφιο αριθμό,η επικοινωνία μαζί τους θα περάσει σε άλλο επίπεδο. (βλέπε scullyist)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αδερφή μου θέλει να κάνει τατουάζ σο πόδι της την πατούσα της σκυλίτσας μας ( 4 κιλά πραματάκι )

 

Και στην κουβέντα που είχαμε φτάσαμε σε διαφωνία .

Τέτοιο τατουαζ , είναι "αμιγώς" γυναικείο ; Ένας άντρας αν το εκανε θα ήταν κάπως ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι σας είπε οτι θέλει να το κάνει γιατι σημαίνει κάτι για αυτήν
πρέπει να το σκεφτείτε καλά πριν το κάνετε γιατι αν φαίνεται κάπως για άντρα σκύλο τότε σε λίγο καιρό που θα σας πει οτι πρέπει να κάνει αλλαγή φίλου θα έχετε πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι .. Είναι η σκυλίτσα μας απλά και θέλει να κάνει την πατούσα της .

Μου πετάει ενα "καντο και εσυ" και της είπα πως εχω αμφιβολία περι του πόσο "κάθεται" τέτοιο τατου σε άντρα μιας και το θεωρώ κάπως...χαριτωμένο .

Και αυτη ήταν η διαφωνία μας .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...