Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Toufa αγόρι μου μην σκας, θα φας πολύ σκατό δυστυχώς μέχρι να σου κάτσει το καλό.

 

Όπως έγινε σήμερα το πρωί (γιατί τότε το διαλύσαμε), μου το χρώσταγε το μπάσταρδο σύμπαν να περάσω ΤΟΣΟ καλά.

 

le feel? #not_forever_alone_anymore

 

(και επιτέλους κλααααανωωωωωωωωωωωωω)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Toufa αγόρι μου μην σκας, θα φας πολύ σκατό δυστυχώς μέχρι να σου κάτσει το καλό.

 

Όπως έγινε σήμερα το πρωί (γιατί τότε το διαλύσαμε), μου το χρώσταγε το μπάσταρδο σύμπαν να περάσω ΤΟΣΟ καλά.

 

le feel? #not_forever_alone_anymore

 

(και επιτέλους κλααααανωωωωωωωωωωωωω)

xm6XzhS.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ebay, δεν θυμαμαι ποσο την ειχα παρει though

http://viewitem.eim.ebay.gr/A43-SKULL-NINJA-BIKERS-FACE-MASK-BALACLAVA-5-STYLES-NEW/170552660257/item

 

οχι τοσο ακριβα ομως τοτε

 

την ειχα παρει μιας και σκοπευα να αρχισω airsoft αλλα @@

 

 

style 180 out of stock

 

τσαγκαροδευτερες που λενε και οι γεροι...

 

 

μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα σκότωσα τη πρώτη μου κατσαρίδα!! Ήταν μεγάλη αλλα της αδειασα ενα ολόκληρο εντομοκτόνο. Ειμαι ενα βημα ποιο κοντα στην ανεξαρτησία :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα σκότωσα τη πρώτη μου κατσαρίδα!! Ήταν μεγάλη αλλα της αδειασα ενα ολόκληρο εντομοκτόνο. Ειμαι ενα βημα ποιο κοντα στην ανεξαρτησία :-D

 

 

Τι εννοείς; Ότι θα μένεις μόνη στο σπίτι και έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικά υπάρχει κάποια λογική σε όλο αυτό; =ρ

Tωρα το ειδα αυτο.. Η λογικη ειναι πως καποιοι ειναι του πνευματος και δε δουλευουν και καποιοι ειναι του κωλου και δουλευουν :P

 

Παντα μου την εδινε αυτη η αργια. Για τον παραπανω λογο. Ή επειδη δουλευα παντα μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα σκότωσα τη πρώτη μου κατσαρίδα!! Ήταν μεγάλη αλλα της αδειασα ενα ολόκληρο εντομοκτόνο. Ειμαι ενα βημα ποιο κοντα στην ανεξαρτησία :-D

 

Well done miss! B)  Δώσε περισσότερες πληροφορίες στο λαό για το φονικό.Που ακριβώς έγινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερες....

 

Σε παραλαθαλασσιο μερος ειναι και ακομα δεν αξιοθηκα να κανω μπανιο...

 

Εχω ενα διλλημα..

 

Ο αδερφος μου εχει παει αγγλια, για δουλεια ταχα, δεν του αρεσε, θα γυρισει πισω. Ο θειος μου εχει μια επιχειρηση εκει και θελει δικο του ατομο.

 

Μου χουν πριξει να παω εγω. Μου τονιζει εσυ εχεις και ενα πτυχιο μηχανολογου, εψαξα και ειδα οτι εχεις πολλες ευκαιριες εδω.

 

 

Εγω δεν ειμαι σε θεση να παω ακομα. Αν ηταν θα το εκανα μονος μου.

 

Εδω δουλευω καπου, οχι πανω στο αντικειμενο που σπουδασα. Μερικες φορες βγαινουν και καποια σχεδια για ενα μηχανουργειο. Απο το πατερα μου πλεον δεν παιρνω λεφτα.

 

Το καλο ειναι οτι δεν αφηνω κατι πισω μου, εκτος απο την οικογενεια μου που το θεωρω πολυ βασικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα το ειδα αυτο.. Η λογικη ειναι πως καποιοι ειναι του πνευματος και δε δουλευουν και καποιοι ειναι του κωλου και δουλευουν :P

 

Παντα μου την εδινε αυτη η αργια. Για τον παραπανω λογο. Ή επειδη δουλευα παντα μαλλον.

 

 

Είσαι πνεύμα του κώλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well done miss! B)  Δώσε περισσότερες πληροφορίες στο λαό για το φονικό.Που ακριβώς έγινε?

 

Εχω κάνει κανα 10λεπτο γυμναστική και ο ιδρώτας παει ποταμι.Ξαφνικα, μου φαινετα οτι κάτι σαν φύλο προσγείωνεται σε κοντινη αποσταση απο μενα.λεω παίζουν τα μάτια μου ή κατι άλλο παίζει? Πλησιαζω και παρατηρω μια μπλε τζαντα που είναι διπλα στο παραθυρο.ακουω τσικι τσικι λέω wtf και εμφανίζεται η boss κατσαρίδα! Κλοτσαω τη τσάντα στο μπαλκονι και αρπάζοντας τη σκουπα τη σκουπαω μέχρι την ακρη του μπαλκονιου που φεύγουν τα νερά. Θελω να τονισω οτι ολο αυτο το διάστημα ουρλιαζα σαν να με σφάζουν. Η κατσαριδα ολο προσπάθουσε να γυρίσει και ηταν τοσο μεγάλη δεν ήξερα τι να κανω.τοτε ειδα το εντομοκτόνο.το ματι μου γυρισε η κατσαριδα ειχε ανέβει στο τοίχο ήταν σε αποσταση αναπνοής και πατησα το σπρει.ε επεσε και ξεκινησε τους σπασμούς. Τη λυπήθηκα αλλά ήξερα οτι το εργο μου δεν ειχε τελειωσει.την εσπρωξα σε μια σακούλα και τη ξαπόστειλα στο σκουπίδια. Hell yeahhh!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...