Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Φυσικά και κάνω γυμναστική. Το εχω πει στο fitness thread. Κανω το insanity μεχρι να βγει το focus t25. Και κάθε απόγευμα κάνω μία-μιαμιση ώρα περπάτημα (βοηθάνε τα μαγαζιά σε αυτό χι χι)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πω ... υπάρχουν γυναίκες που τους πάει όσο τίποτα να έχουν λίγα παραπάνω κιλάκια 2-3 ξέρω γω

άλλα είναι και άλλες που τα παραπάνω κιλά κάθονται σε λάθος σημεία και δεν λέει ..

 

 

Νικολή,επιτέλους άκουσες τη συμβουλή μου κι άλλαξες dealer.Πω,μλκ,σε πάει το καινούργιο stuff,μυρίζει ανθρωπίλα,ναουμ.

Keep trooling this way,m8.

Εγώ ακόμα ψάχνω το "ρυθμό" μου.Φταίνε κι οι κομπλεξικοί που έχουν τα παραπάνω κουμπιά και όλο ληγμένα nicks με κερνάνε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σημαντικό και δύσκολο είναι να μπορείς να κρατηθείς στα κιλά που έχασες.

 

Γνωρίζω αρκετά άτομα που ξεκίνησαν διατροφές και γυμναστικές και κάνανε τρύπα στο νερό, άμα δεν υπάρχει η θέληση για αλλαγή lifestyle δεν γίνεται τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα εινα να κανεις πραγματα για να αλλαξει ο μεταβολισμος σου, πλεον εχω καταφερει να ειμαι σαν αυτους που εβριζα τοσα χρονια, που τρωνε και δεν παχαίνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ χτυπήστε τον Τόξο κ άλλο,γονατίστε τον.

 

38 βαθμοί τώρα στην Αθήνα (Ελευσίνα) 17 βαθμοί Λονδίνο.Ελεος με τον κολόκαιρο ούτε ένα αμάνικο της προκοπής μπορώ να βάλω να αναδείξω το φιδίσιο κορμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρη που μπορείς να πας σήμερα χύμα για να τσεκάρεις φεγγάρι φάση (και να έχει πρόσβαση με αμάξι)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρη που μπορείς να πας σήμερα χύμα για να τσεκάρεις φεγγάρι φάση (και να έχει πρόσβαση με αμάξι)?

 

Παραλία . Πάς στο περίπτερο μπροστά στο θέατρο , παίρνεις 2-3 μπυρόνια και αράζεις .

Το θέμα είναι να βρείς θέση γιατί τώρα που καλοκαίριασε γίνεται της Πόπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σημαντικό και δύσκολο είναι να μπορείς να κρατηθείς στα κιλά που έχασες.

 

Γνωρίζω αρκετά άτομα που ξεκίνησαν διατροφές και γυμναστικές και κάνανε τρύπα στο νερό, άμα δεν υπάρχει η θέληση για αλλαγή lifestyle δεν γίνεται τίποτα.

 

δυσκολο αν το πραγματικο σου ονειρο ειναι να τρως σαν να μην υπαρχει αυριο και να μην παχαινεις (με εναν μαγικο τροπο), αρα συνειδητοποιω οτι πιο πολυ μ αρεσει το φαγητο παρα το μοντελε σωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...