Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.trustedreviews.com/news/huawei-there-is-a-huge-demand-for-pink-phones

 

όπως έγραψε κι ο parsi στο RCE, ο Αλέκος δικαιώνεται!

 

Ρε, εμείς γελάμε αλλά ο Αλέκος είναι πολύ μπροστά να ουμ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Επιστροφη φορου απο περσυ, 2500 αυξηση, συνεχιζω να περναω γαματα στην δουλεια... τι στον διαολο|?

και μετά τσουυυυυυυυυυυπ το γκομενάκι =p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα... αυριο θα βγω με μια απο την δουλεια, αλλα νομιζω θα παρω τα @@ μου γιατι απλα νομιζω πραγματα που δεν στεκουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο υδατάνθρακα πως πάει η διατροφή σου ? <br>

ψωμί πχ τρως ?<br>

πήγες σε διαιτολόγο ?</p>

Τρωω πολύ λίγο ψωμι αλλά γενικα προσπαθω να τρωω λίγο απο ολα.απλα σήμερα εφαγα συκώτι με βραστα χορτα και δεν με επιασε καθόλου. Οχι καλε σιγα μην παω για 5-6 κιλα σε διαιτολογο. Θα τα καταφέρω μονη μου :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρωω πολύ λίγο ψωμι αλλά γενικα προσπαθω να τρωω λίγο απο ολα.απλα σήμερα εφαγα συκώτι με βραστα χορτα και δεν με επιασε καθόλου. Οχι καλε σιγα μην παω για 5-6 κιλα σε διαιτολογο. Θα τα καταφέρω μονη μου :-D

nvhGB0o.png

6 βδομαδες με αυτο: https://docs.google.com/document/d/1gZfJejOM8fJsX1iCilmnpp1qmT_KncJwWCR4-EsaEHc/edit?pli=1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαλακία με την δίαιτα στις γυναίκες είναι ότι φεύγει το λίπος και από σημεία ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΑ #boobz

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρσι το καλοκαίρι έκανα κέτο και κόντεψα να σκοτώσω κόσμο

μετά το μήνα άρχισα και δεν πήγαινα καλά 

όχι οτι τώρα τρώω υδατάνθρακες , μόνο πριν το gym τρώω στο πρωινό μου υδ αλλα με μηδενικούς σχεδόν δεν την πάλευα . 

 

Θυμάμαι ήμουν με τον αδερφό μου στο αμάξι και πηγαίναμε Πάτρα. Σταματάμε στο φανάρι και έρχονται δυο καγκούρια με gilera ροζ  δεξιά μας και ο οδηγός βάζει το πόδι του στα πλαστικά του αμαξιού (λογική=0) και του αρχίζει μπινελίκια ο αδερφός μου. Οπως το βλέπω το ένα να γελάει ανοίγω την πόρτα απότομα και τα πετάω κάτω με το μηχανάκι , με λέει ο bro μου μαλάκα μου γά.....σες την πόρτα!!!!!!  :mad:  :mad:  :mad:  :mad: και αυτά σηκωθήκανε και φύγανε . Καλά που ήμασταν με το punto που το είχε για πέταμα (400 euro το έδωσε) και όχι με της γυναίκας του.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Πάντως η κετο ειναι για εμένα η καλύτερη διατροφή σε θέμα αποτελεσμάτων. Γρήγορα και καλά αποτελέσματα .

 

Τρωω πολύ λίγο ψωμι αλλά γενικα προσπαθω να τρωω λίγο απο ολα.απλα σήμερα εφαγα συκώτι με βραστα χορτα και δεν με επιασε καθόλου. Οχι καλε σιγα μην παω για 5-6 κιλα σε διαιτολογο. Θα τα καταφέρω μονη μου :-D

εγώ τρώω πολύ λαχανικό το καλοκαίρι , με πιάνει μανία για κάποιο λόγο , ενω το χειμώνα όχι και τόσο 

την μέρα θέλω 2 μαρούλια τουλάχιστον (μεγάλα) πχ

κολοκύθια , πιπεριές κλπ

και μανιτάρια γουστάρω αλλα δεν τα τρώω με το κιλό , αν πάρω βάζω στη σαλάτα μου 

 

Η μαλακία με την δίαιτα στις γυναίκες είναι ότι φεύγει το λίπος και από σημεία ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΑ #boobz

θα σου πω ... υπάρχουν γυναίκες που τους πάει όσο τίποτα να έχουν λίγα παραπάνω κιλάκια 2-3 ξέρω γω

άλλα είναι και άλλες που τα παραπάνω κιλά κάθονται σε λάθος σημεία και δεν λέει ..

τώρα για τα boobz , είχα δει γκόμενα που είχε μέση δαχτυλίδι , σωματάρα και κάτι boobz ΝΑ!

λες να είχε δουλέψει νυστέρι ? την ήξερα λίγο και δεν νομίζω , αν και ποτέ δεν ξέρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Η μαλακία με την δίαιτα στις γυναίκες είναι ότι φεύγει το λίπος και από σημεία ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΑ #boobz</p>

 

Αναγειά σου , αυτό ήθελα να ρωτήσω

Στην δίαιτα μικραίνει και το μεμέ ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαλακία με την δίαιτα στις γυναίκες είναι ότι φεύγει το λίπος και από σημεία ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΑ #boobz

 

τα παραπανισια μου ειναι σε tits and ass.τα υπολοιπα νορμαλ.δεν ειναι οτι δειχνουν ασχημα απλα εγω δεν νιωθω ανετα..

υπάρχουν γυναίκες που τους πάει όσο τίποτα να έχουν λίγα παραπάνω κιλάκια 2-3 ξέρω γω

άλλα είναι και άλλες που τα παραπάνω κιλά κάθονται σε λάθος σημεία και δεν λέει ..

τώρα για τα boobz , είχα δει γκόμενα που είχε μέση δαχτυλίδι , σωματάρα και κάτι boobz ΝΑ!

λες να είχε δουλέψει νυστέρι ? την ήξερα λίγο και δεν νομίζω , αν και ποτέ δεν ξέρεις.

εχω γνωρισει μονο μια κοπελα με αυτη τη κατασταση και φυσικη.αλλες που ξερω μου εχουν εξομολογηθεί το νυστερι..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα παραπανισια μου ειναι σε tits and ass.τα υπολοιπα νορμαλ.δεν ειναι οτι δειχνουν ασχημα απλα εγω δεν νιωθω ανετα..

 

 

pics or never happened =p

ρε είναι αμαρτία αυτό που κάνετε! (άμα δεν έχει τις καμπύλες της η γυναίκα...) :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες.

 

Γιατι να κανεις μονο διαιτα, αρχισε και το εντονο περπατημα, ωστε να τα χασεις πιο γρηγορα .

Η ασκηση ειναι για σφιξιμο, και οχι για να χασεις κιλα. Η διατροφη ειναι πολυ πιο σημαντικη.

Μετα εχεις την ψευδαισθηση το οτι αν τρεξεις παραπανω = θα φας μια παστα και θα ειναι οκ.

Εξαλλου, το να κανεις 2 αλλαγες μαζι στον τροπο ζωης σου = πιο ευκολο να τα παρατησεις και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ασκηση ειναι για σφιξιμο, και οχι για να χασεις κιλα. Η διατροφη ειναι πολυ πιο σημαντικη.

Μετα εχεις την ψευδαισθηση το οτι αν τρεξεις παραπανω = θα φας μια παστα και θα ειναι οκ.

Εξαλλου, το να κανεις 2 αλλαγες μαζι στον τροπο ζωης σου = πιο ευκολο να τα παρατησεις και τα 2.

 

 

Δηλαδη θα την χαλουσε αν εσφιγγε, ειδικα στην πισω προσοψη, δεν νομιζω. 

 

Και σιγα τις αλλαγες, μια ωρα περπατημα κατα τις 19:30 δεν νομιζω να ειναι τεραστια αλλαγη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...